Fabularne streszczenia [pomoc]

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Aen »

Znalazłem, bo widzę że nie doczekam się opracowanej wersji na maila :)

Moje streszczenia każdej misji z jedynki, z perspektywy naszego ukochanego złodzieja. Te są wprost spod ręki, jeszcze niepoprawiane, co widać potem w komentarzach ;). Może ktoś chce sobie przypomnieć wrażenia z gry w wersji literowej.
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Keeper in Training »

Caer pisze:
Timon pisze:Może dodacie bardzo, ale to bardzo, delikaty znak wodny o tematyce thiefa ?
Możemy :). Jak byś sobie to wyobrażał? Co miałby przedstawiać? Logo? Czy jakiś rysunek (zakładam, że nie ten z okładki)? Na każdej stronie? Hm...
Glify?

Tak na marginesie, ten projekt jest jeszcze aktualny?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Aen »

To znaczy? Jeśli chodzi Ci o gotową wersję, dostałem na maila od Caer (Dzięki wielkie! Całus tam gdzie lubisz! :*) i mogę Ci przesłać jeśli podasz swojego. Jeśli zaś chodzi o streszczenie drugiej części...Nie mam już matur, dawno po studiach, własna działalność więc mam mnóstwo czasu :P. Ale to zależy tylko od tego, czy tak szacowna dwójka jak Dziarsky i Caer również się zgodzą.
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Dziarsky »

Chłopie ja czekam i czekam streszczenie dwójeczki :).
Grafikę mogę zacząć robić... choćby od zaraz :). Nie wierzę też, by Caer miała inne zdanie :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Caer »

Keeper in Training pisze:Tak na marginesie, ten projekt jest jeszcze aktualny?
To fabularne streszczenie to to samo, co to. Projekt został zakończony, a dzieło wydane. Już dobrych kilka lat temu. Dziarsky miał to na swojej stronie, ale pewnie po przeprowadzce na nowy serwer nie uaktualnił linków :).

Aen pisze:Jeśli zaś chodzi o streszczenie drugiej części...Nie mam już matur, dawno po studiach, własna działalność więc mam mnóstwo czasu :-P. Ale to zależy tylko od tego, czy tak szacowna dwójka jak Dziarsky i Caer również się zgodzą.
Dawaj, dawaj. Już nie wspomnę, że obiecywałeś część drugą dawno temu. Już ostrzę pióro :).
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Fabularne streszczenia [pomoc]

Post autor: Dziarsky »

A no tak... jeśli chwile wcześniej dyskusja była wciąż o pliku thief1book.pdf to takowy jak najbardziej istnieje i jest na portalu :). Nikt nie zgłaszał niedziałającego linku.
Obrazek
ODPOWIEDZ