FAQ - Problemy Techniczne

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: BodomChild »

TG z Antologii już u mnie działa dobrze z DDFixem i Widescreen patchem dla użytkowników z Radeonami HD, wszystko jest w TGFixie.

Twoja paczka też już działa z moim T2 z Antologii, poszukałem trochę i natknąłem się na takie rozwiązanie, może się komuś przyda.

W ddfix.ini trzeba zmienić UseSysMemOverlay na 2:
;Place some surfaces in system memory instead of video memory. 0, 1 or 2.
;0 = all surfaces in video memory.
;1 = menu in system memory. In case of any menu screen corruption.
;2 = menu and overlay in system memory. In case of any in-game UI corruption.
UseSysMemOverlay=2
Krzaczki w menu niby się pojawiają, ale przestało wywalać do Windy z błędem :sup . Mam wszystko co trzeba z nowym niebem włącznie (zajebiście wygląda!).
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Super. Thx za info.
----------
A Frau Keeper? Dziala, nie dziala?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:A Frau Keeper? Dziala, nie dziala?
Jest połowa sukcesu, tj. T2X oryginał działa ślicznie - filmy na cały ekran, dobra jakość, dźwięk wysokiej próby, grafiki - piękne. Nie ma problemu z jasnością. Jak to się stało? Ano łapiąc się różnych opcji (te z tematów na naszym forum nie działały, to chyba kwestia oddzielnych komputerów), znalazłam radę niejakiego MTJa z http://www.slservice.republika.pl. Tutaj pomysł tego pana, za który chwała mu. Skrócona wersja, posiadająca wszystkie wykonane kroki.
MTJ pisze:Jeżeli kiedy próbujesz włączyć T2X pojawia ci się jedynie czarny ekran i dźwięk szumu morza z menu a po chwili wyskakuje komunikat o błędzie to prawdopodobnie masz kłopot z plikiem Darkinst.cfg.
Wygląda na to że udało mi się znaleźć ostateczne rozwiązanie tego problemu.

1. Skopiuj całą zawartość pliku Darkinst.cfg z folderu Thiefa II (w moim przypadku - C:\Program Files\Kolekcja Klasyki\Thief II - The Metal Age).
2. Zastąp nią całą zawartość pliku Darkinst.cfg w folderze T2X (C:\Program Files\Kolekcja Klasyki\Thief II - The Metal Age\t2x)
3. W ścieżce ">movie_path pomiędzy folderem Thiefa II a "/movies" wstaw "/t2x" (W moim przypadku z ">movie_path C:\Program Files\Kolekcja klasyki\Thief II - The Metal Age\movies+G:\install\t2\movies zrobić: ">movie_path C:\Program Files\Kolekcja klasyki\Thief II - The Metal Age\t2x\movies+G:\install\t2\movies

Po tych zmianach T2X powinien uruchamiać się bezproblemowo i wyświetlać wszystkie filmy. Jeżeli wciąż występują problemy z wyświetlaniem filmów, jest to prawdopodobnie konflikt z programem Ffdshow.

1. Odpal 'video decoder configuration' z menu ffdshow z Menu Start.
2. Z lewej strony wybierz Codecs.
3. Z prawej strony znajdź VP3 w kolumnie Format.
4. Jeśli w kolumnie Decoder jest libavcodec, to mamy nasz błąd. Kliknąć na libavcodec i wybrać 'disabled'.
5. Zamknąć okno.
6. Przeinstalować kodeki VP3 z katalogu T2X .
To zrobiłam i działa jak z nut.

Do pełni szczęścia brakuje mi, aby spolszczenie nie tworzyło zaszytego dodatkowego folderu Thief2 w docelowym folderze C:\Program Files\Thief II - The Metal Age (to mój folder docelowy z Thief2.exe). W zamkniętym już temacie w Fanmisjach Ty, Mixthoor, oraz Uther, pisaliście coś takiego:
uther pisze:
Mixthoor pisze:
uther pisze:Co do instalacji spolszczenia na systemie XP, to błąd może wynikać z faktu złego folderu, do którego się ono instaluje. Po pierwsze sam T2X musi mieć osobny folder w katalogu z grą T2. Teraz instalator spolszczenia - trzema mu ręczenie wskazać folder z t2x, bo domyślnie chce wypakować pliki do T2 (głównego z grą). Jeśli tego nie zrobimy od razu, to potem wystarczy ręcznie przenieść pliki i foldery w odpowiednie miejsce oraz wyrazić zgodę na podmianę. Ot i wsio.
Absolutnie. Jeśli tak zrobisz, wyskoczy Ci błąd o braku Thief2.exe.

Instalator jest niezależny od systemu. Nie istotne, czy to WinXP 32/64 bit, czy Win 7 32/64 bit. T2X i spolszczenie instalujemy dokładnie do folderu głównego gry TMA.
Trochę namieszałem, ale wynikało to z tego, że instalowałem to 2 dni temu i pamięć się zatarła. No to zrobiłem jeszcze raz instalację przed chwilą i problem z instalatorem spolszczenia jest. A objawia się on tym, że domyślnie dodaje niepotrzebnie jeszcze jeden podfolder Thief2. Czyli domyślnie uznaje że gra jest w folderze C:\Program Files\Thief2 ale to ne problem, bo prawie każdy instalator tak by zadziałał. Problem pojawia się gdy mu ręcznie wskazuję mój folder z TMA. Wtedy ścieżka w instalatorze wygląda przykładowo tak E:\TMA\Thief2 I jak tego nie zauważymy, to spolszczenie wypakuje się do tego niepotrzebnego "Thief2" na końcu i oczywiście nie zadziała. Ale można to obejść ręcznie, jak już wspomniałem w poprzednim poście.
I to jest to, czego wszystkim brakuje. Tylko "poprzedni post" Uthera jest oznaczony jako błędny, więc brakuje wskazówki, jak "obejść to ręcznie". Myślę, że w instalatorze PL chodzi połączenie tych plików z T2X EN, które były tłumaczone, czy to przez Cenegę, czy przez nas. Tylko umieszczenie ich w odpowiednim miejscu nastręcza niejakich problemów. A Krystyn-a twierdzi, że wszystko jej działa, tylko nie wie, jak do tego doszła :) .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: raven4444 »

Keeper in Training pisze:Do pełni szczęścia brakuje mi, aby spolszczenie nie tworzyło zaszytego dodatkowego folderu Thief2 w docelowym folderze C:\Program Files\Thief II - The Metal Age (to mój folder docelowy z Thief2.exe).
Tego nie da się zmienić bo o dziwno to normalne zachowanie instalatora, wystarczy patrzeć co się robi i czytać aby wyeliminować problemy.
Jeśli się korzysta z PL filmów VP3 należy olać, ich kodek to to samo co w T1 i T2 jest, czyli Indeo 5.
U mnie na XP instalacja wyglądała banalne, oto zainstalowanie Thief 2, wrzucenie ddfixa, zainstalowanie T2X 1.1 i wrzucenie do jego folderu pliku ddfix.ini, doinstalowanie spolszczenia. Wszystko OK działa.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Keeper in Training »

raven4444 pisze:
Keeper in Training pisze:Do pełni szczęścia brakuje mi, aby spolszczenie nie tworzyło zaszytego dodatkowego folderu Thief2 w docelowym folderze C:\Program Files\Thief II - The Metal Age (to mój folder docelowy z Thief2.exe).
Tego nie da się zmienić bo o dziwno to normalne zachowanie instalatora, wystarczy patrzeć co się robi i czytać aby wyeliminować problemy.
Jeśli się korzysta z PL filmów VP3 należy olać, ich kodek to to samo co w T1 i T2 jest, czyli Indeo 5.
U mnie na XP instalacja wyglądała banalne, oto zainstalowanie Thief 2, wrzucenie ddfixa, zainstalowanie T2X 1.1 i wrzucenie do jego folderu pliku ddfix.ini, doinstalowanie spolszczenia. Wszystko OK działa.
A czy przypadkiem wrzucenie zawartości folderu Thief2 (tego dodatkowego, który tworzy spolszczenie) do głównego katalogu T2 - u mnie C:\Program Files\Thief II - The Metal Age - nie pomoże?

Oczywiście NET Framework nie jest problemem na ikspeku, ponieważ przyjeżdża już z systemem.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

A czy przypadkiem wrzucenie zawartości folderu Thief2 (tego dodatkowego, który tworzy spolszczenie) do głównego katalogu T2 - u mnie C:\Program Files\Thief II - The Metal Age - nie pomoże?
Instalator spolszczenia wrzuca przetłumaczone pliki do folderów stworzonych przez instalator T2X EN. Dlatego też podczas instalacji spolszczenia T2X należy wskazać folder TMA, o czym wspomniałem w instrukcji przy pomocy zdania oraz ilustracji.
Nie rozumiem, co Ty chcesz przerzucać z folderu Thief2? Jeśli źle zainstalowałaś spolszczenie, to je odinstaluj, nie kombinuj.

Opis instalacji na Win XP bez dodatków jest banalnie prosty:
1. Instalujemy TMA
2. Instalujemy T2X EN v1.1 do folderu TMA (bez VP3 Codec)
3. Instalujemy T2X PL v1.4 do folderu TMA (bez DirectSub Codec)
4. Do folderu t2x\movies wrzucamy pliki AVI, przerobione przez Ravena.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:
A czy przypadkiem wrzucenie zawartości folderu Thief2 (tego dodatkowego, który tworzy spolszczenie) do głównego katalogu T2 - u mnie C:\Program Files\Thief II - The Metal Age - nie pomoże?
Instalator spolszczenia wrzuca przetłumaczone pliki do folderów stworzonych przez instalator T2X EN. Dlatego też podczas instalacji spolszczenia T2X należy wskazać folder TMA, o czym wspomniałem w instrukcji przy pomocy zdania oraz ilustracji.
Nie rozumiem, co Ty chcesz przerzucać z folderu Thief2? Jeśli źle zainstalowałaś spolszczenie, to je odinstaluj, nie kombinuj.

Opis instalacji na Win XP bez dodatków jest banalnie prosty:
1. Instalujemy TMA
2. Instalujemy T2X EN v1.1 do folderu TMA (bez VP3 Codec)
3. Instalujemy T2X PL v1.4 do folderu TMA (bez DirectSub Codec)
4. Do folderu t2x\movies wrzucamy pliki AVI, przerobione przez Ravena.
Tak, ale wykonując punkty 1-3, pomimo usunięcia proponowanego w instalatorze folderu Thief2, on i tak wchodzi w skład głównego folderu T2. Zgadzam się z Tobą, że POWINIEN dorzucać spolszczone pliki do folderów T2X. Niestety, na jakimś etapie się myli.

Idę teraz sprawdzić jeszcze jedną rzecz.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Keeper, kurwa mieszasz w systemie. Zainstaluj TMA do folderu DUPA, T2X do folderu DUPA i spolszczenie do folderu DUPA.
instalatorze folderu Thief2, on i tak wchodzi w skład głównego folderu T2
Wiem, gdzie jest problem. Wybierasz lokalizację gry przy pomocy przycisku "przeglądaj" (u mnie Durschsuchen) i w ten sposób folder Thief2 (czyli ten standardowy, przyjmowany przez instalator) jest dopisywany do podanej przez Ciebie ścieżki.
1) Wpisz lokalizację gry ręcznie
2) Po wprowadzeniu lokalizacji przez "przeglądaj", SKORYGUJ ścieżkę.

Spoilery. ~Spidey
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:
instalatorze folderu Thief2, on i tak wchodzi w skład głównego folderu T2
Wiem, gdzie jest problem. Wybierasz lokalizację gry przy pomocy przycisku "przeglądaj" (u mnie Durschsuchen) i w ten sposób folder Thief2 (czyli ten standardowy, przyjmowany przez instalator) jest dopisywany do podanej przez Ciebie ścieżki.
1) Wpisz lokalizację gry ręcznie
2) Po wprowadzeniu lokalizacji przez "przeglądaj", SKORYGUJ ścieżkę.
To chociaż coś się wyjaśniło... Niezależnie byłoby dobrze znaleźć jakiś sposób na zmuszenie instalatora do wrzucania plików gdzie trzeba bez takich ekwilibrystyk. Robiłam oba punkty i uzyskiwałam jednakowe efekty - najważniejsze, że gra działa mi jak złoto. Nikomu nie sugeruję mojego sposobu uzykania tego (to raczej ostatnia instancja), natomiast NA MOIM KOMPUTERZE POMOGŁO.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Keeper, większość instalatorów tak funkcjonuje. Co Ty chcesz zmieniać? Podczas instalacji należy podać właściwą lokalizację folderu Thiefa Metal Age. To jest cała filozofia. Tak działają instalator Thief 2, instalator T2X ENG i instalator spolszczenia.
Daner
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 15 września 2009, 18:00

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Daner »

Witam ,mam następujący błąd przy włączaniu nowej gry wT2X
http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... xblad.png/

Jak widać jest jakiś problem z filmami, skopiowałem skrypt create_backup.bat oraz folder Movies uruchomiłem skrypt ale nie pomogło. Jakieś pomysły?
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2012, 17:04 przez Daner, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Bruce »

Problem nie leży w filmach lecz w długości ścieżki T2X. Maksymalny limit znaków to 80. Do tej liczby wlicza się też nazwa filmu wraz z rozszerzeniem. Przeinstaluj grę, ale tym razem daj krótszą ścieżkę instalacji.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Daner
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 15 września 2009, 18:00

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Daner »

Dzięki działa jak marzenie.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Bruce, dzieki za info. Uzupelnie FAQ w temacie spolszczenia.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Keeper in Training »

@Wszyscy: Nie sugerujcie się moim sposobem, skorzystajcie z porad Mixthoora i Ravena. Mnie pomógł tylko mój trick, ale jeżeli możecie to ominąć, nie korzystajcie z niego.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Bruce »

Mixthoor pisze:Bruce, dzieki za info. Uzupelnie FAQ w temacie spolszczenia.
Zasadniczo ten błąd dotyczy każdego Thiefa (poza TDS). TMA dobrze chodziło, ale T2X dołożyło swoje i wyszła za długa ścieżka dla T2X.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Bartesso94
Bełkotliwiec
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2012, 14:52

Problem z T2:Metal Age.

Post autor: Bartesso94 »

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem pewien czy trafiłem z działem, bo nie było konkretnego, co do problemów technicznych. Po drugie jeżeli już jest temat tego typu co mój to również wybaczcie, Okej, przejdę do rzeczy.

Zainstalowałem Thiefa 2 na nowszym systemie i robiłem czynności zgodnie z zaleceniami jakie były w internecie w przypadku nie działającej gry. Niestety nic mi to nie daje, wgrywałem ddfixa, włączałem synchronizację pionową, ustawiałem zgodność, lecz gra nadal nie chce się uruchomić, tylko raz włączyła mi się misja, ale nie pamiętam co dokładnie wtedy zrobiłem, że odpaliła. Kurczę, bardzo chciałbym pograć w T2 i kompletnie nie wiem, jak zaradzić memu problemowi. Macie jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Wojtekzilla
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2012, 14:43

Problem z grą

Post autor: Wojtekzilla »

Witam
Mam problem z grą
Pewnego razu gdy grałem w naszego kochanego Thief'a 3 Deadly Shadow gra się zacieła (Byłem w trakcie misji w przytulisku).
Odczekałem 3 min. ale gra nadal była zcięta.
Gdy próbowałem ponownie wczytać najdalszy zapis gra znowu się ścieła a gdy zaczynam gre od nowa i próbuję przejść z karczmy na następny poziom gra się znowu ścina !
Z góry thx i proszę o pomoc
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Problem z grą

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Obrazek
Awatar użytkownika
tagmen
Miastolud
Posty: 65
Rejestracja: 10 czerwca 2004, 15:24
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: tagmen »

mam taki problem, gra się ładuje i po załadowaniu stoi na obrazie ładowania, ale gdy podskakuje i chodze to sa odgłosy gry, strażnicy podgwizdują, zombie chodzą, mówiąc krótko, gra działa, ale obraz się zawiesił, o co chodzi, wczesniej wszystko grało
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Bruce »

Najważniejsze. Jaka to część?
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Wojtekzilla
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2012, 14:43

Re: Problem z grą

Post autor: Wojtekzilla »

"Old file not found. However , a file of the same name was found. No uptade done since file contents do not match." Takie coś mi wyskakuje gdy próbuje zailstalować patch'a :/ A gdy chce zainstalować nowe sterowniki (Nvidia) to wyskakuje błąd i komputer się wyłącza
Moja karta to Nvidia GeForce GTS 450
Awatar użytkownika
tagmen
Miastolud
Posty: 65
Rejestracja: 10 czerwca 2004, 15:24
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: tagmen »

jedynka
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: FAQ - PROBLEMY TECHNICZNE Z T1 T2 T3 FM - czytaj począte

Post autor: Mixthoor »

Jaki system operacyjny, jaka jego architektura, jaka gra (antologia, z serwisu GOG, wersja premierowa itp), jakie dodatki? Podaj więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ