Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Śmierć Garretta?

Powinna nastąpić (kiedyś na pewno :))
14
15%
Powinien żyć długo i szczęśliwie (i bogato)
4
4%
Powinien przejść na emeryturę (i przenieść się na wieś)
4
4%
Powinien wykształcić ucznia, który będzie kontunuował jego dzieło (a straży miejskiej nie da o sobie zapomnieć)
49
52%
Powinien 'wrócić do owczarni' i prowadzić zbożne dzieło utrzymywania świata w równowadze
10
11%
Inne...?
14
15%
 
Liczba głosów: 95

Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Mr.MaaD »

Dziewczynka!! Poznałem po napisach w spolszczeniu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Samira
Akolita
Posty: 135
Rejestracja: 01 lipca 2007, 12:24
Lokalizacja: Mroki

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Samira »

Napisy napisami! Facet nie może mieć takiej buzi XD
"I have the power to take everything from you. Including your life"
Awatar użytkownika
Mr.MaaD
Skryba
Posty: 347
Rejestracja: 22 października 2007, 15:56
Lokalizacja: Już niedługo Poznań :)
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Mr.MaaD »

No cóż... W grach Eidosu widzaiłem już wiele dziwów... :P

[ Dodano: Nie 27 Sty, 2008 19:12 ]
Przeszedłem gre kilka razy jeszcze. Tak dla pewności. I stwierdzam, że to było... DZIECKO!! Tylko nie wiem, które z nas ma racje co do płci...
Obrazek
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: karlat11 »

Ja również jestem przekonana że ta dziewczynka będzie następczynią Garretta, no bo przecież Garrett został tak samo odkryty przez strażników, jak on ją odkrył :P
Awatar użytkownika
Ezet
Ożywieniec
Posty: 88
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 17:42
Lokalizacja: Ankh-Morpork

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Ezet »

Łoh chryste... jaki stary temat... Pewnie jakby nie karlat to bym go nie odkrył :P

Ja uważam że Garrett powinien przenieść się na wieś i odpocząć od miejskiego zgiełku. Wydaje mi się że jest na tyle egoistyczny że nie zechce wziąść jakiegokolwiek ucznia... każdy dba o siebie : P
Right player on the wrong server can make all different in net... so connect mr. Player... connect and... fell the lag..
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Na wieś, haha. Zupełnie jak w moim opowiadaniu xD Czytałeś?
"The Dark"
Obrazek
Awatar użytkownika
Ezet
Ożywieniec
Posty: 88
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 17:42
Lokalizacja: Ankh-Morpork

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Ezet »

Nie . Ale dzięki za cynk ;) Dziś sobie je przeczytam po budzie jak je wykopię w "Twórczości fanowskiej" ;)
Right player on the wrong server can make all different in net... so connect mr. Player... connect and... fell the lag..
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Hadrian »

Ja też tak uważam :D Ale nie jest to ściąga od "Mroku" pana S. von Mardera :P Ja miałem pomysł, żeby Garrett miał przybrane córki (Lythę i Moirę) oraz zięcia i wnuków :P
Awatar użytkownika
Ezet
Ożywieniec
Posty: 88
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 17:42
Lokalizacja: Ankh-Morpork

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Ezet »

Haha ciekawe czy Garcio miałby cierpliwość do dzieci ^^ ja średnio widzę go wpajającego dzieciom podstawy wychowania... "Moiro... nie zabieraj swojej siostrze zabawek bez jej pozwolenia" <powstrzymuje śmiech> pfffmmmhp... to zakrawałoby na ironię losu :-D
Right player on the wrong server can make all different in net... so connect mr. Player... connect and... fell the lag..
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: karlat11 »

Racja, Garrciu (jeżeli w ogóle miałby dzieci) powiedział by tak: "Moiro, ile razy mam ci powtarzać?! Jak zabierasz coś komuś to rób to tak by nikt się nie zorientował że to ty! Idź i poćwicz! Tylko nie zbliżaj mi się do straży miejskiej, jeżeli nie masz ze sobą nic co pomoże ci w razie gdyby cie zauważyli. Bo ja drugi raz nie będę cię wyciągał z Brukowych Ciemnic." :D
Ostatnio zmieniony 31 października 2011, 01:29 przez karlat11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Hadrian »

Moira w opowiadaniach Edversiona, Spidiego, czy Moiry miała ok. 17 lat xD Nie 7 czy 8...

Ja bym widział je jako uczennice, ale one wybrały potem rodzinę. No, przynajmniej jedna ;)
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Zatem odpowiedzią Moiry na takie uwagi by było zapewne:
-Odwal się, łacher mać!
PS: sorry Moira :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Keeper in Training »

karlat11 pisze:Racja, Garrciu (jeżeli w ogóle miałby dzieci) powiedział by tak: "Moiro, ile razy mam ci powtarzać?! Jak zabierasz coś komuś to rób to tak by nikt się nie zorientował że to ty! Idź i poćwicz! Tylko nie zbliżaj mi się do straży miejskiej, jeżeli nie masz ze sobą nic co pomoże ci w razie gdyby cie zauważyli." :D
Karlat, piękne. Temat świetny, Caer. Na razie brakuje mi czasu, więc ograniczę się do wklejenia cytatu z angielskiej Wikipedii, który mnie powalił:
English Wiki pisze:[Garrett] He is even a caring and warm person to those whom he regards as friends or acquanitances, like Viktoria (during the Metal Age) and Artemus
Na dzień dzisiejszy brakuje mi słów, spróbuję za parę dni. Wy macie zadanie domowe, przemyślcie i niech się stanie burza mózgów. Uszanowanko, Keeper :roll: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: karlat11 »

Dzięki ;)

Wiecie... Na jednej ze stron, nie pamiętam jakiej... Było napisane piękne zdanie, które brzmiało jakoś tak: "Garrett będzie żył tak długo, jak długo będzie miał fanów". Naprawdę piękna treść. Osobiście jest to dla mnie mottem (jeżeli chodzi o Thiefa).
Zagłębiając się w to zdanie, możemy stwierdzić że chodzi o samą pamięć o tej wspaniałej postaci i jej życiu. Lecz pamiętajmy że jego życie, prócz oryginalnej gry, możemy sami przedłużyć o FM-ki stworzone przez nas, fanów Thiefa. A dzięki FM-ką sami możemy tworzyć historię Garretta, wplątując w to momenty i historyjki jakie tylko chcemy. ;)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Keeper in Training »

karlat11 pisze:Zagłębiając się w to zdanie, możemy stwierdzić że chodzi o samą pamięć o tej wspaniałej postaci i jej życiu. Lecz pamiętajmy że jego życie, prócz oryginalnej gry, możemy sami przedłużyć o FM-ki stworzone przez nas, fanów Thiefa. A dzięki FM-ką sami możemy tworzyć historię Garretta, wplątując w to momenty i historyjki jakie tylko chcemy. ;)
Przy czym należy trzymać się realiów gry i wzbogacać je z głową. W "Calendra's legacy" irytujące było, że z prawdziwego Garretta pozostało tylko imię. Nie powinno się tak przekręcać!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Małe i (miejmy nadzieję) kontrowersyjne pytanko

Post autor: Flavia »

Myślę, że Garrett przede wszystkim wykorzysta swoją adoptowaną do sprzątania, gotowania i prania ^^ I może, przy okazji, czegoś ją nauczy. No co? Samotny mężczyzna na pewno skorzystałby z pomocy kobiecej ręki. :))

Co do jego końca: myślę, że kiedy się zestarzeje, zacznie popełniać błędy i prędzej czy później wpadnie. Wtedy w zależności od jego relacji z tym, co pozostało po Strażnikach, albo zginie na szafocie, albo "wróci do trzódki", czyli najprawdopodobniej spędzi resztę życia wśród ksiąg, jako pobożny eremita :-D
Heroes are so annoying.
ODPOWIEDZ