Lost City w misji Assasins.

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

Nie wiem, czy już to odkryliście, ale ja gram w misje "Assasins" T1. Doszłem do rezydencji Ramireza, ale zamiast tego zacząłem rozglądać się po mieście miejąc nadzieję, że odkryję coś ciekawego. Rozglądam się i rozglądam i doszłem do ciekawego miejsca. Tam, gdzie zaczyna sie misja "Lost City" (jest to w jakimś mieście) to byłem w tamtym miejscu. Tylko nie ma takiego złotego gulika. Płynę w wodzie, i tam jest ten zamek, do którego potrzebny jset klucz otwierający Zaginione Miasto.

Bardzo mnie to podnieciło.

I mam pytanie, czy już ktoś wcześniej to odkrył czy nie? Jak ktoś chce znaleźć te miejsce to proszę skontaktować się ze mną.
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Paweuek »

Wszystko się zgadza. W Assassins uciekasz do swojej dzielnicy. Póżniej, w Lost City, z twgo właśnie miejsca startujesz. Ameryki nie odkryłeś ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Jacek »

Edversion pisze:I mam pytanie, czy już ktoś wcześniej to odkrył czy nie?
Chodziłem po mieście po załatwieniu spraw u Ramireza ale tego nie odkryłem, muszę koniecznie sprawdzić :-D
Edversion pisze:Bardzo mnie to podnieciło.
Mnie też by podnieciło :-D
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

A myślałem, że wszyscy to odkryli...
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Leming »

A wiecie co ja odkryłem? Jak znajdujecie Oko (to które daje Wam wskazówki gdzie są talizmany), to kilka misji później możecie wejść do środka TEJ WŁAŚNIE KATEDRY!!! Wiedzieliście :-D
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: maeglin »

Leming pisze:A wiecie co ja odkryłem? Jak znajdujecie Oko (to które daje Wam wskazówki gdzie są talizmany), to kilka misji później możecie wejść do środka TEJ WŁAŚNIE KATEDRY!!! Wiedzieliście :-D
E tam, ja znam trick (wtajemniczeni Dromedziarze wiedzą, w czym rzecz), dzięki któremu cofam się w czasie i wchodzę do katedry za czasów jej świetności ;)
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

bardzo śmieszne X(
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: maeglin »

Edversion pisze:bardzo śmieszne X(
Chodzi po prostu o to, że odkrycie, które sprawiło Ci taką radość, jest już od dawna znane na forum wśród weteranów Thiefa. Wielu tutaj przechodziło Thiefa po wielokroć i dziwne byłoby, gdyby nie znali tej serii na wylot. Zresztą - rozejrzyj się po forum. Znajdziesz tutaj twórców wielu znakomitych fanmisji czy twórców amatorskiego spolszczenia do T2...

Po prostu płacisz frycowe jako nowicjusz, ale mam nadzieję, że Twój entuzjazm nad Thiefem nie przesłoni zdroworozsądkowości :)

No dobra, wystarczy tego kazania ;)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: marek »

Edversion, nie słuchaj ich - ja o tym miejscu nie wiedziałem :oops: (może dlatego, że jedynke przechodziłem tylko raz)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Maveral »

Za to jak ja odkryłem, że duchy w T2 gadają odwróconym głosem Victorii to nikt nie wiedział ;) Nawet nie wiecie jak sie podnieciłem hahahaha
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

A te miejsce, gdzie się zaczyna Lost City to podwórko Garreta. Musiał on w misji Assasins, gdy w rezydencji Ramireza chodził sobi, ktoś właczył alarm i strażnicy zaczęli rozglądac się po mieście szukając "Złodzieja". Wtedy Garret musiał znaleźć swoje podwórko [przynajmniej ja tak mam]. I chodziło o to miejsce, gdzie się zaczyna misja Lost City.

Tylko w misji Assasins i misji Lost City to miejsce jest nieco inne. Zreszą sami sprawdzcie.
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: ShadowG »

Ciekawe, czy komuś uda się zdobyć Oko w misji "Nawiedzona Katedra"(bez zdobywania talizmanów). To dopiero byłby wyczyn :)) .

PS.Zna ktoś kod na przenikanie przez ściany?
Obrazek
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: _OskaR »

Wystarczy, że wpiszesz linijkę Garrett_long_hands w user.cfg i możesz zabierać wszystko, co masz w zasięgu wzroku. Oko też da się zabrać, ale potem i tak weźmiesz je jeszcze raz.
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Gregorius »

No właśnie... gdy kiedyś byłem w "Nawiedzonej Katedrze", to przez dziurę "zabiłem" wszystkie Haunty szwędające się w środku bronią dalekiego zasięgu (to znaczy szczałami).

I... o dziwo... w "Powrocie do Katedry" wszystkie Haunty chodziły prawie jak żywe... Hm... ktoś tu chyba oszukuje? ;)
Brothers in arms & beer...
maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: maeglin »

ShadowG pisze:Ciekawe, czy komuś uda się zdobyć Oko w misji "Nawiedzona Katedra"(bez zdobywania talizmanów). To dopiero byłby wyczyn :)) .

PS.Zna ktoś kod na przenikanie przez ściany?
Zdradzę Ci pewną tajemnicę - misja Return to The Cathedral może być najkrótszą w Thiefie... Wystarczy, że umiejętnie zablokujesz przed zamknięciem drzwi wejściowe do Katedry czaszką ;)
Gregorius pisze:I... o dziwo... w "Powrocie do Katedry" wszystkie Haunty chodziły prawie jak żywe... Hm... ktoś tu chyba oszukuje? ;)
Cóż, na nowo się ożywiły ;) Z ożywieńcami to nigdy nic do końca nie wiadomo ;)
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: _OskaR »

maeglin pisze:
ShadowG pisze:Ciekawe, czy komuś uda się zdobyć Oko w misji "Nawiedzona Katedra"(bez zdobywania talizmanów). To dopiero byłby wyczyn :)) .

PS.Zna ktoś kod na przenikanie przez ściany?
Zdradzę Ci pewną tajemnicę - misja Return to The Cathedral może być najkrótszą w Thiefie... Wystarczy, że umiejętnie zablokujesz przed zamknięciem drzwi wejściowe do Katedry czaszką ;)
Można też wydrążyć sobie zapasowe wyjście DromEdem :))
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: ShadowG »

Dobre :twisted: . Muszę ten trik wypróbować. Nie będzie trzeba szwędać się po tych wszystkich Yorach :-D .[/b]

PS. A co do hauntów. W 'trójce' też był podobny błąd. Kiedy ukradło się Koronę Kruszoków i nawet, kiedy miało się ją całą grę, to i tak trzeba było ją ukraść ponownie.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Bruce »

Gregorius pisze:"zabiłem" wszystkie Haunty szwędające się w środku bronią dalekiego zasięgu (to znaczy szczałami).
A ja szczałem w nich i ich nie zaszczałem. Coś oszukujesz ;)
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Gregorius »

Bruce pisze:A ja szczałem w nich i ich nie zaszczałem. Coś oszukujesz
Nie oszukujem. Miałem ze 100 szczał ostrych które uzbierałem na pułapkach. A szczerze mówiąc to nie pamiętam czym do nich waliłem...

Z tego co słyszałem to trick z blokowaniem drzwi w TG nie działa. Twórcy poprawili tego "buga" :x
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: _OskaR »

Gregorius pisze:Twórcy poprawili tego "bug
Bo nie chcieli, żeby ktoś sobie popsuł przyjemność płynącą z grania :))
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Leming »

Gregorius pisze:Nie oszukujem. Miałem ze 100 szczał ostrych które uzbierałem na pułapkach. A szczerze mówiąc to nie pamiętam czym do nich waliłem...
A gdzie to udało Ci się uzbierać jakiekolwiek szczały, skoro w tej misji nie było żadnych pułapek (zwłaszcza ze szczałami). Co najwyżej mogłeś miny im do środka powrzucać.
Swoją drogą, czy ktokolwiek próbował wysadzić cienkie drzwi od katedry, zamiast te wielkie ciężkie na bramie?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: van_HellSing »

Leming pisze:szczały
:roll:
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Gregorius »

Leming pisze:A gdzie to udało Ci się uzbierać jakiekolwiek szczały, skoro w tej misji nie było żadnych pułapek (zwłaszcza ze szczałami).
Były, były... pamiętasz wejście do kryjówki Keeperów? Są tam ruchome płyty w podłodze uruchamiające pułapki ze strzałami, te często trafiają w drewniane słupy i można je poddać "recyclingowi" :)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Leming »

van_HellSing pisze:
Leming pisze:
szczały
Rolling Eyes
Oczywiście, że szczały. Skoro moi szanowni przedmówcy pisali w ten sposób, to dlaczego ja miałem się wyłamywać? Ale widać, że kolega albo nie czyta wszystkich postów dokładnie, albo ma problem z oczkami ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

Czy to aby napewno dyskusja na temat?! :evil:
ODPOWIEDZ