Nie wiem jak wgrać garret loader.

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Artass »

na stronie jest link z tym programem wypakowuje archiwum a tam z 5 następnych. Są w nich jakieś instrukcje po angielsku(nie jestem dobry z angielskiego).I z 20-40 plików pomoże mi ktoś?

[ Dodano: Sob 07 Paź, 2006 19:04 ]
PS. jestem nowy na forum to mój 6 post
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: marek »

na jakiej stronie? jakie 40 plików? ja mam wersję z kilkoma plikami - oczywiście odpalam ten .exe
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Artass »

www.potterdevelopments.org.uk/fm/downloads.pl
Z tamtąd ściągnąłem wypakowałem 1 archiwum a z niego wyszło 5 następnych. W nich były jakieś instrukcje, pliki. I z tego co pamiętam żadnego pliku exe. Prosze podajcie mi link strony z której wy to macie
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: marek »

Artass pisze:www.potterdevelopments.org.uk/fm/downloads.pl
Z tamtąd ściągnąłem wypakowałem 1 archiwum a z niego wyszło 5 następnych. W nich były jakieś instrukcje, pliki. I z tego co pamiętam żadnego pliku exe. Prosze podajcie mi link strony z której wy to macie
na pewno stąd ściągałes? ściagnąłem stąd już jakis czas temu starsza wersję i mi działała, ściągnąłem przed chwilą i mi się normalnie zainstalowała - czy aby na pewno ściągnąłeś wersję "allInOne"?
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Artass
Egzekutor
Posty: 1539
Rejestracja: 07 października 2006, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Artass »

Mam to na pewno z tej strony!Sorry nie obejrzałem tego dokładnie i nie patrzyłem jaką wersje ściągam spróbuje jeszcze raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Kapitan Smith »

Ja mam pytanko z nieco innego rodu...
Do tej pory Garrett Loader nie sprawiał mi problemów...Niestety, dziś próbuje go włączyć i mam komunikat coś takiego:

"Run time error'340':

Control array element '1' doesn't exist"

Pomimo kilku prób uruchomienia nadal nie działa :|
Wiecie co się stało i jak to rozwiązać?
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Gregorius »

Hm... a jak go uruchamiasz?
Spróbuj przez Mój Komputer, potem znajdź katalog z DL i uruchom DarkLoader.exe
Może pomoże...
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Kapitan Smith »

Niestety, ale dzięki za sugestię...
Aha i jescze jedno: GARRETT Loader, a nie dark loader:)

EDIT:

Próbowałem i skrótem, i z Mój Komputer, i z paska start, ale nadal blado... :(
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Jacek »

A próbowałeś odinstalować i zainstalować powtórnie? To zwykle pomaga.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: timon »

Usuń zbiór jaki GL stworzył z zapisanymi danymi o FM.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Kapitan Smith »

Fakt. Pomogło dopiero przeinstalowanie... thx
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

GarrettLoader

Post autor: pejo »

Jestem zażenowany :oops: Wszyscy mają to pewnie w jednym palcu, a ja nie mogę rozkminić GarretLoadera. Robię wszystko po Bożemu: instaluję TDS (antologia), potem GL (1.32), program podmienia plik exe, wskazuję katalog z grą, następnie z FM i install. Zaczyna się mielenie dysku, tracę setki MB ( FM ma ok.50 MB) potem program nie odpowiada, wykonuje nieprawidłową operację i koniec. A ja nigdy nie grałem w żadną FM :evil:
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Gregorius »

pejo pisze:Wszyscy mają to pewnie w jednym palcu, a ja nie mogę rozkminić GarretLoadera.
Ja go nie mam w jednym palcu, ja go nie mam WOGÓLE, używam DarkLoadera :)
Brothers in arms & beer...
pejo
Paser
Posty: 224
Rejestracja: 16 czerwca 2006, 13:17

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: pejo »

A Dark Loader "obsługuje" TDS?

[ Dodano: Czw 26 Paź, 2006 23:13 ]
Oki już wiem - nie obsługuje, Golda zresztą u mnie też nie. Nieważne. Zadziałalo z Metal Age! Odpaliłem 1 fanmisję. Cóż, pierwsze podejście nietrafione. Deceptive perception. To miałbyć chyba horror w stylu Silent Hill. Po 3 minutach moim komentarzem do tej FM był obleśny rechot. Nie tego szukam. Najważniejsze, że nareszcie działa.
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Spidey »

Jacek pisze:A próbowałeś odinstalować i zainstalować powtórnie? To zwykle pomaga.
No tak tylko że rankingi się kasują i trzeba wszystko na nowo układać. Wkurza mnie to pomału - już 4 razy instalowałem i nic - kilka razy się otworzy a potem ten sam ERROR wyskakuje. Nie da się zrobić czegoś, żeby działał cały czas a nie jakiś czas :x ?

P.S. Chyba wznawiam dość stary temat, nie? :-D

[ Dodano: Wto 07 Kwi, 2009 12:33 ]
"Run time error'340':

Control array element '1' doesn't exist"
O ten sam ERROR mi chodzi. :zal

Help, please...
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Zaratul »

Spróbuj zastąpić plik startowy programu tym exe:
http://www.wrzuta.pl/pliki/6d4DGLchS4/g ... ader_1_413
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Spidey »

Już ściągnąłem - thx. Wypróbuję jak znów coś nawali, bo postanowiłem zainstalować GL po raz piąty. :rad

[ Dodano: Sro 08 Kwi, 2009 12:55 ]
Właśnie nawaliło :zal - podmieniłem plik startowy i działa :rad . Dzięki za pomoc :wes
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: karlat11 »

Hejka, mam ten sam problem...
Moglibyście mi powiedzieć jak należy podmienić plik startowy z tamtym drugim plikiem?
Co oznacza "podmienić"?
Co trzeba zrobić z tym plikiem?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Spidey »

Wejdź do folderu, w którym zainstalowałeś program, usuń plik .exe i wklej ten, który podaje Zaratul. ;)
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: karlat11 »

Dzięki, :)
jesteście genialni! ;)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Keeper in Training »

Generalnie przy GL-u trzeba zaprzyjaźnić się z edytorem rejestrów. I mieć dobry backup. Wtedy działa :) .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: karlat11 »

Właśnie udało mi się złagodzić, jeden z problemów z GL... Ale już mam następny... A więc, załączyłam GL i puściłam FM-kę. I nagle znikąd pojawił się olbrzymi problem, jeżeli chodzi o granie w FM-kę. Próbowałam wczytać zapis FM, w którą grałam dzień wcześniej. Podczas ładowania wyskoczył mi napis, że czegoś nie znaleziono... Nie wiedziałam co zrobić, więc wyłączyłam grę i załączyłam inną FM-kę (to była FM: "Bridge"). Gdy kliknęłam "New game" wyskoczyło mi okienko, jak zawsze, z poziomami trudności, wstępem, zadaniami itd. Problem tkwi w tym, że w zadaniach i wstępie nic nie pisało... Zakładka z zadaniami była pusta, tak samo jak z wstępem... Wstępu nie było, wyświetlał się tylko mały napis, w górnej części zakładki: "Book 'Bridge' not found" .
Gdy kliknęłam na przycisk w prawym, dolnym rogu ekranu (przycisk by rozpocząć grę), FM-ka się nie ładowała, wyskoczył jedynie napis, że coś tam jest nie znalezione... To samo powtarza się, gdy próbuję zagrać w inną FM. Co mam z tym zrobić?
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Bruce »

Coś tam nie znalezione. Nie ma to jak dokładny opis. Porób screeny z błędami i wrzuć na forum.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: Keeper in Training »

karlat11 pisze:Właśnie udało mi się złagodzić, jeden z problemów z GL... Ale już mam następny... A więc, załączyłam GL i puściłam FM-kę. I nagle znikąd pojawił się olbrzymi problem, jeżeli chodzi o granie w FM-kę. Próbowałam wczytać zapis FM, w którą grałam dzień wcześniej. Podczas ładowania wyskoczył mi napis, że czegoś nie znaleziono... Nie wiedziałam co zrobić, więc wyłączyłam grę i załączyłam inną FM-kę (to była FM: "Bridge"). Gdy kliknęłam "New game" wyskoczyło mi okienko, jak zawsze, z poziomami trudności, wstępem, zadaniami itd. Problem tkwi w tym, że w zadaniach i wstępie nic nie pisało... Zakładka z zadaniami była pusta, tak samo jak z wstępem... Wstępu nie było, wyświetlał się tylko mały napis, w górnej części zakładki: "Book 'Bridge' not found" .
Gdy kliknęłam na przycisk w prawym, dolnym rogu ekranu (przycisk by rozpocząć grę), FM-ka się nie ładowała, wyskoczył jedynie napis, że coś tam jest nie znalezione... To samo powtarza się, gdy próbuję zagrać w inną FM. Co mam z tym zrobić?
Bruce pisze:Coś tam nie znalezione. Nie ma to jak dokładny opis. Porób screeny z błędami i wrzuć na forum.
Karlat, o co Ci chodzi? Jaki błąd? Możesz napisać dokładnie? Najlepiej od razu po polsku, to więcej osób Ci odpowie. Musisz sprecyzować, bo z Twojej powyższej odpowiedzi ja, blondynka, rozumiem jedynie to, że gra Ci nie działa :? .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Nie wiem jak wgrać garret loader.

Post autor: karlat11 »

Wiem, że dziwnie to wytłumaczyłam, ale problem już się sam rozwiązał. Teraz FM-ki w ogóle mi nie działają. :P
ODPOWIEDZ