Ekwipunek Garreta.

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: marek »

a miny to co? :P
Skoro są miny to również mógłby być granat (a nie tylko w formie "rzucić minę pod nogi").

[ Dodano: Nie 09 Mar, 2008 10:31 ]
a miny to co? :P
Skoro są miny to również mógłby być granat (a nie tylko w formie "rzucić minę pod nogi").
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Łucznik »

ano: miny błyskowe,gazowe i wybuchowe, bomby: błyskowe i gazowe(a gdzie wybuchowe? jakiś niedobur broni jest :( )
Awatar użytkownika
Dark Alphadron
Miastolud
Posty: 54
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 13:02
Lokalizacja: Prawdziwy złodziej nie podaje położenia kryjówki.

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Dark Alphadron »

Właśnie o to chodzi, że nie ma potrzeby walić 1754 rodzajów Flashbangów. Wystarczy jeden, a Garrett i tak już chyba chodzi z garbem jak wielbłąd od tachania tego złomu na plecach.
Wracając do tematyki tematu, (o kurde, masło maślane się zrobiło) mam pewien pomysł na strzałę. A mianowicie strzała AP. (Armor Piercing) Wzmocnić grot tytanem, zaostrzyć jeszcze bardziej niż zwykle - i można z powodzeniem przebijać lekkie kolczugi.
(Jeśli było to wybaczcie, nie chce mi się przekopywać przez 7 stron, bo za chwilę nauka wzywa)
Podpis ktoś podwędził. Nie zostawił śladów.
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Łucznik »

raczej nie :P do kolczug są dłuuugie groty bo kolczuga nie stawi raczej dość oporu mocnemu grotowi
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Strzały p-panc? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dark Alphadron
Miastolud
Posty: 54
Rejestracja: 01 grudnia 2007, 13:02
Lokalizacja: Prawdziwy złodziej nie podaje położenia kryjówki.

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Dark Alphadron »

Chyba z nitrogliceryną w grocie, niebezpieczne dla czołgów i dla odpalającego. Chyba, że robimy z Garretta kamikaze? ;)
Podpis ktoś podwędził. Nie zostawił śladów.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: eLPeeS »

Tak sobie siedzę lekko wypity w domciu i wiedząc że już raczej dziś nic wielce produktywnego nie zrobię postanowiłem zrobić cokolwiek. Jako że ostatnio spodobało mi się klejenie filmików z rozgrywki w T2 stwierdziłem że jeszcze jeden nie zaszkodzi. Mała pokazówka jak oszczędnie zarządzać ekwipunkiem - zwłaszcza tym zdobycznym. Nic wielkiego ale przynajmniej ja się dobrze bawiłem ;) Enjoy -->
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
tagmen
Miastolud
Posty: 65
Rejestracja: 10 czerwca 2004, 15:24
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: tagmen »

hiehiehie dobre dobre :) nigdy nie pomyslalem o takej akcji hehe :)
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Leming »

eLPeeS pisze:Jako że ostatnio spodobało mi się klejenie filmików z rozgrywki w T2...
Hej, eLPeeSie co to za (fan)misja? Bo nie mogę rozpoznać. :?
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: dario »

Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Pionek
Bełkotliwiec
Posty: 24
Rejestracja: 31 sierpnia 2008, 11:03

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Pionek »

Ale czy nie zauważyliście że każda strzała którą wymyśliliscie zabija? W mniej lub bardziej efektowny (i efektywny) sposób ale zabija więc to raczej nie dla złodzieja. To zabijania wrogów są strzały zwykłe chociaz ja uzywałem ich tylko wtedy gdy chciałem odwrócic uwagę a nie miałem strz. hałasującej.

Trzeba wymyslic cos praktycznego dla złodzieja :D
Awatar użytkownika
Bartoleon
Bełkotliwiec
Posty: 5
Rejestracja: 23 maja 2010, 12:26

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Bartoleon »

Może zamiast Strzały linowej weźmy Hak Magnetyczny(TAki jaki miała Lara Croft W Tomb Raider Aniversary) Ma dość duży zasięg, złapie się do wszystkiego a najlepiej do metali i potrafi dość dużo unieść.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To trochę pachnie sf... klimatycznie moim zdaniem nie pasuje do Thiefa ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
JegoCien
Miastolud
Posty: 66
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, 20:37

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: JegoCien »

SPIDIvonMARDER pisze:To trochę pachnie sf... klimatycznie moim zdaniem nie pasuje do Thiefa ;)
Strzała linowa to też s-f, widzieliście żeby zwykła strzała wbita w drewno udźwignęła cieżar człowieka? :))

zamiast tego dałbym linę z hakiem, taką do rzucania, np. http://www.tbotech.com/ninja-grappling-hook.htm

Garret byłby jak ninja :jez
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: bob »

To tak jak Batman w grze Batman Begins na PS2 8-) . Nawet z odległości kilkudziesięciu metrów.
Awatar użytkownika
Carnage
Kurszok
Posty: 560
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 15:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Carnage »

JegoCien pisze: Strzała linowa to też s-f, widzieliście żeby zwykła strzała wbita w drewno udźwignęła cieżar człowieka?
:))
Ale strzała linowa w Thiefie była zakończona takim metalowym szpicem.
JegoCien pisze:zamiast tego dałbym linę z hakiem, taką do rzucania.
To już w ogóle nie pasuję do Thiefa. Garrett skrada się, a potem robi hałas tą liną z hakiem.
JegoCien pisze:Garret byłby jak ninja :jez
Albo jakiś ninja. :)) To już przesada. ;)

A jak już tak ta strzała linowa nie pasuję do Thiefa, to powinno się wszystko zmienić.
Widzieliście kiedyś:
- strzałę wodną
- strzałę ogniową
- strzałę gazową
- strzałę mchową
- miny gazowe
- Miksturę szybkości
- Miksturę powolnego spadania
- Miksturę leczniczą

Jeszcze trzeba zmienić strój Garretta, bo gdzie chowałby wszystkie obrazy?

Widzieliście kiedyś:
- Mechanistów
- Młotodzierżców
- pogan i tak dalej.

I jakieś zaginione miasto. Ogniste kulę i te zmutowane dinozaury. ;)
itp.
Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać w Thiefie. ;) Jedynie to, że strażnicy mogliby wchodzić na windy.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2010, 07:15 przez Carnage, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Daweon »

Teraz to już przesadziłeś, bo Młotodzierżcy, czy Poganie teoretycznie mogli by istnieć. Twoim zdaniem wszystko co nie dzieje się na Ziemi to odrazu Science Fiction. Mina gazowa również mogłaby istnieć, chyba istnieje jakiś gaz, który powoduje utratę przytomności. Obrazy się zwija, a strzały ostre to chyba normalne strzały z metalowym grotem. Mimo tego nie jestem zdania, że strzała linowa to s-f.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: bob »

Przy strzale liniowej siedzi taki pajączek, który wypuszcza swoją grubą pajęczynę, dlatego można się po niej wspinać...
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Marzec »

Wystarczy zwykła lina, taka, jakiej używają wisielce ;) Przerzucasz ją przez coś, wchodzisz nogą na uchwyt liny i podciągasz się do góry.
Carnage pisze:Albo jakiś ninja. :)) To już przesada. ;)
Śmiejesz się, bo nie wiesz kto to ninja :P Ninja są bardzo cisi i zwinni, a to wcale nie przeszkadzałoby Garciowi :P
Carnage pisze:Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać w Thiefie. ;) Jedynie to, że strażnicy mogliby wchodzić na windy.
Mogą :P
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Carnage
Kurszok
Posty: 560
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 15:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Carnage »

Marzec pisze: Śmiejesz się, bo nie wiesz kto to ninja :P Ninja są bardzo cisi i zwinni, a to wcale nie przeszkadzałoby Garciowi :P
Garrettowi to i może nie przeszkadza, ale gra zgubiłaby cały klimat w thiefie.
A kto to ninja to wiem. Tak jak Powiedziałeś "są bardzo cisi i zwinni", ale to już trochę nie to samo co złodziej, co nie? To już sam tytuł "Thief" oznacza złodziej, a nie ninja. ;)
Carnage pisze:Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać w Thiefie. ;) Jedynie to, że strażnicy mogliby wchodzić na windy.
Marzec pisze:Mogą :P
Wcale nie, jak mnie strażnik gonił w T1, to zawszę uciekałem na windę. On wtedy stał metr ode mnie i wymachiwał mieczem, no chyba, że był to młotodzierżca. ;)
Awatar użytkownika
Carnage
Kurszok
Posty: 560
Rejestracja: 11 kwietnia 2009, 15:49
Lokalizacja: Bytom

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Carnage »

Daweon pisze:Teraz to już przesadziłeś, bo Młotodzierżcy, czy Poganie teoretycznie mogli by istnieć.
Może i istnieją, ale masz taką pewność? Wątpię
Daweon pisze:Twoim zdaniem wszystko co nie dzieje się na Ziemi to odrazu Science Fiction.
Co Ty możesz wiedzieć o moim zdaniu :roll: To Ty przesadzasz, a nie ja. Tak w ogóle nie możesz mówić, że "Twoim zdaniem wszystko co nie dzieje się na Ziemi to odrazu Science Fiction", bo tego nie wiesz. ;)
Marzec pisze: Śmiejesz się, bo nie wiesz kto to ninja :P Ninja są bardzo cisi i zwinni, a to wcale nie przeszkadzałoby Garciowi :P
Garrettowi to i może nie przeszkadza, ale gra zgubiłaby cały klimat w thiefie.
A kto to ninja to wiem. Tak jak Powiedziałeś "są bardzo cisi i zwinni", ale to już trochę nie to samo co złodziej, co nie? To już sam tytuł "Thief" oznacza złodziej, a nie ninja. ;)
Carnage pisze:Jak dla mnie, to nic nie trzeba zmieniać w Thiefie. ;) Jedynie to, że strażnicy mogliby wchodzić na windy.
Marzec pisze:Mogą :P
Wcale nie, jak mnie strażnik gonił w T1, to zawszę uciekałem na windę. On wtedy stał metr ode mnie i wymachiwał mieczem, no chyba, że był to młotodzierżca. ;)
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Hadrian »

Carnage, mogą! W t1 może nie, ale w T2 tak. Miałem raz fajną sytuacje w pewnej fm: Uciekałem przed strażnikiem, wszedłem na windę i wcisnąłem guzik na dół, a strażnik zdążył wejść i zaczął tłuc mnie mieczem :) A potem gdy winda zjechała do piwnicy zabiłem go, ale wsiadł jeszcze jeden i... zginąłem. :( A poza tym można chyba w dromEdzie dać strażnikom ,,umiejętność" wciskania guzików :mru I w tej samej fm oni zapalali światła gdy ja je gasiłem :-D

PS. Sorry za offtopic. Dawno czegoś takiego nie widziałem :-D
matilon
Młotodzierżca
Posty: 851
Rejestracja: 23 grudnia 2009, 13:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: matilon »

A co powiecie na strzałę obuchową?
Byłaby to strzała z drewnianym końcem który by ogłuszał przeciwników.
(Nie chciało mi się tych wszystkich stron czytać, to sorry jak skopiowałem.)
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: bob »

Kiedyś też o tym myślałem, strzela się, a tam strażnik traci przytomność :luk . Ale jak wyglądał by nieprzytomny pająk :kij .
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17

Re: Ekwipunek Garreta.

Post autor: Spidey »

Trochę na wyrost wg mnie. Podobne zastosowanie ma strzała gazowa, choć nie wlicza się to pod KO. Poza tym, bob, można zabijać pająki blackjackiem. ;)
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ