strrrrraszny thief :P

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: 3dfx »

Fakt, duch kapitana byl straszny. U mnie dzialo sie to tak ze wychodzac odwrocilem sie jeszcze rzucajac wzrokiem na pomieszczenie, slysze jakies dzwieki, odwracam sie a ten na mnie biegnie, kurde masakra! Uroki Thiefa :)
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Egzekutor
Ożywieniec
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2006, 20:36
Lokalizacja: Piąty Lobbe po prawej
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Egzekutor »

adrian3dfx pisze: Uroki Thiefa :)
Masz rację.Tak, Haunty, Zombie, najgorsze są te z zaskoczenia..... Oddychać czasem nie moge....
To, że jesteś w moim podpisie [you], to nie znaczy, że jesteś lepszy.

Znajdź moje posty=naciśnij alt+F4
Awatar użytkownika
Orka
Paser
Posty: 198
Rejestracja: 23 stycznia 2006, 21:46
Lokalizacja: Władysławów

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Orka »

Egzekutor pisze:Zombie
Zombie są za wolne i za głupie, żeby być straszne :-D .
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: 3dfx »

nie sadze by inteligencja i sprawnosc fizyczna mialo cos do rzeczy :)
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Egzekutor
Ożywieniec
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2006, 20:36
Lokalizacja: Piąty Lobbe po prawej
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Egzekutor »

Dokładnie, Haunty z TDS'a są fajnie zrobione graficznie, ale wydaje mi się, że są łatwiejsze.
To, że jesteś w moim podpisie [you], to nie znaczy, że jesteś lepszy.

Znajdź moje posty=naciśnij alt+F4
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: 3dfx »

Egzekutor pisze:Haunty z TDS'a są fajnie zrobione graficznie
Fakt, sa duzo lepiej zrobione. Grafika stoi na duzo wyzszym poziomie, ale jakos nie moge przekonac sie do tego, ze biegaja :) Te powolne z T1 i T2 bylo jak dla mnie o wiele straszniejsze :P
Orka pisze:Zombie są za wolne
- w T3 biegają :) a sa mniej straszne :D
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Bandit »

"dużo lepiej zrobione" :?: :? Przecież zombiaka można rozczłonować a grafika w gruncie rzeczy jest taka sama. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: 3dfx »

Bandit pisze: Przecież zombiaka można rozczłonować a grafika w gruncie rzeczy jest taka sama
Nie mam pojecie co to znaczy i nie wiem o co Ci chodzi ;) ale strzelam, ze sie nie zgadzasz ;P Szczerze mowiac, to nie spotkalem sie z kims kto powiedzial, ze T3 ma mniej zaawansowana technologicznie (a co za tym idzie ładniejsza) grafike niz T2 czy T1 :P
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Egzekutor
Ożywieniec
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2006, 20:36
Lokalizacja: Piąty Lobbe po prawej
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Egzekutor »

Ale według mnie(może się to zmieni)T2 ma taki specyficzny klimat... Może się mylę...
Za to T3 jest straszniejszy, a ten sierociniec daje się we znaki...
To, że jesteś w moim podpisie [you], to nie znaczy, że jesteś lepszy.

Znajdź moje posty=naciśnij alt+F4
Awatar użytkownika
3dfx
Skryba
Posty: 286
Rejestracja: 06 marca 2005, 21:31
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: 3dfx »

Jakis czas temu doszedlem do sierocinca i jest duzo straszniejszy niz sie spodziewalem ;) Mieliscie racje :D Masakra ;D Przyznam sie, ze jestem cykor i przestalem grac ze strachu :P Musze sie zebrac w sobie :)
ZDEPTAJMY BEZECNE!
Awatar użytkownika
Koko
Miastolud
Posty: 61
Rejestracja: 22 lipca 2005, 14:40

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Koko »

Jestem dokładnie w tym samym miejscu gry teraz, ale ja gram w sirociniec/dom wariatów po raz czwarty i już się nie boję. Ale jak grałem za pierwszym razem to przechodziłem go 5 dni, bo co chwila wychodziłem ze strachu. I nie grałem jak nikogo nie było w pokoju ;).
Predator here - the armored fist of CHAOS!!!
All weapons primed and ready for battle!
Their weapons are uneffective against Chaos armor!
We wil crush their skulls under our iron treads!
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: ShadowG »

zwykly gosc pisze:Mieliscie kiedys taka sytuacje ze naprawde niezle przestraszyliscie w thiefie ?? :P, jesli tak to opiszcie :). Ja zaczne :D
-no wiec w misji the haunted cathedral, wszedlem sobie do jakiegos domku patrze jakas dziura w suficie...na gorze bylo ciemno wiec wydawalo mi sie ze na gorze jest jeszcze z boku korytarz...nagle slysze jeki (kochane zombiaczki :lol: ) no to chowam sie na dolu i czekam az skubaniec wyjdzie z tego "korytarza"...jeski staja sie glosniejsze a zombiaka nie ma...odwracam sie a tam jakis metr ode mnie stoi zombiak i zaczyna mnie nawalac... gdybyscie wiedzieli jak sie przestraszylem :oops:
Ja wystraszyłem się w tej samej misji. A to było tak. Narobiłem hałasu w katedrze, ale myślałem, przeciwnicy są nieżywi, to na pewno i głusi. Ale w pewnym momencie zacząłem słyszeć dziwne głosy( początkowo myślałem, że to Oko), jednak nagle te dźwięki robiły się coraz głośniejsze, aż wreszcie usłyszałem baaaaaaaaaaaaaaardzo głośny jęk haunta, odwróciłem się i... niespodzianka, ze dwa haunty:) To się nazywa element zaskoczenia.
Awatar użytkownika
gunman-hr2
Ożywieniec
Posty: 80
Rejestracja: 26 kwietnia 2006, 15:46
Lokalizacja: Ja tu zadaje pytania!

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: gunman-hr2 »

Styki nonstop lapalem w misji domu wariatow. A prawie tak straszne dla mnie byly ulice pelne enforcerow (mozna sie ich naprawde przestraszyc)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: marek »

gunman-hr2 pisze:(mozna sie ich naprawde przestraszyc)
e, tam - cieniasy ;) tylko potwornie groźne cieniasy, a do tego wytrzymałe i z dość dobrym słuchem
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
sebekfireman
Bełkotliwiec
Posty: 11
Rejestracja: 23 lutego 2004, 12:26

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: sebekfireman »

Ja grając w Thiefa zawsze mam majty pełne strachu. Zwłaszcza jak gram w tą grę w całkowitych ciemnościach i głośniki mam dosyć mocno podgłoszone. Co chwila w jakimś miejscu podskakuje ze strachu na krześle i zauważyłem że jak dłużej gram to mnie zawsze serducho boli. Ale uwielbiam ten klimat Thiefa.
Awatar użytkownika
adamser
Bełkotliwiec
Posty: 7
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 10:15
Lokalizacja: Śląsk

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: adamser »

uuuuu jedna akcja jest w fan misji zryta.......przy koncu wchodzisz do pokoju definitywnego.....rozwiazanie zagadki...nic sie nie dzieje ,nic nie ma do ogladania...nic do wzięcia...denerwator...a tu się drzwi się zamykają ....na nich wyskakuje gęba ......i zaczyna ci streszczać po co tu jesteś ..jak skończy to się łacno dowiadujesz (jak sobie poradzisz)...bodajże benny's dead...polecam
Wszystkie przegrane bitwy pójdą w zapomnienie!!!Przestaną boleć blizny,wyczyści się sumienie!!!
Awatar użytkownika
ShadowG
Paser
Posty: 214
Rejestracja: 16 kwietnia 2006, 21:13

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: ShadowG »

Mellitus pisze:Śmiechy czerwonych płonących czaszek? Zabrzmi to dziwacznie, ale w wielu misjach, oryginalnych i nie, boję się zawsze ciemnych miejsc a jednak z perwersyjną przyjemnością zwiedzam te jaskinie, grobowce pełne pojękiwań, szukam tajnych korytarzy i szkieletów w szafie...
Hehe, boisz się ciemnych miejsc :-D :-D :-D Przecież 7/8 czasu gry spędza się w ciemnych miejscach.
Awatar użytkownika
Egzekutor
Ożywieniec
Posty: 83
Rejestracja: 28 marca 2006, 20:36
Lokalizacja: Piąty Lobbe po prawej
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Egzekutor »

Ogólnie TDS jest gorszy przez tą grafikę. Ale Haunty, o których ciągle mówię, są o wiele słąbsze. Najgorsze są te z T1.
To, że jesteś w moim podpisie [you], to nie znaczy, że jesteś lepszy.

Znajdź moje posty=naciśnij alt+F4
Awatar użytkownika
Vrael
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 31 stycznia 2006, 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Vrael »

Jezu.... miałem przed chwilą następujący przypadek:
Gram w FM From Beneath The Sands i jestem w takim porąbanym labiryncie: idę, unikam czerwonego kolorka na ścianach(żeby mnie nie wrócił) no i patrzę, a tam mumie w kątach i stoją. No to luzik, omijam je. no i stoję w tym samym korytarzu co on, odwracam się, a tu na mnie MUMIA, co przed chwilą najspokojniej stała, i na mnie naciera! Ja wrzask, gra pauza, i po chwili wracam do gry. Na szczęście znika. Ufff! To było przeżycie!

[ Dodano: Pią 19 Maj, 2006 20:38 ]
adrian3dfx pisze:T2, Party. Jeszcze w miescie, takie dziwne miejsce w wysokiej wiezyczce, ktore przywodzi na mysl okultyzm :D Nie pamietam co dokladnie tam jest, ale na pewno jakies pisno czy ksiazka... przeczytalem to, skonczylem i slysze znienawidzone jęki,
o, ja też to miałem! też chciałem popuścić!
- And...
- Remember to pickpocket the party guests?
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: nottis »

To ja tam w T2 idę sobie do tej wieży... tam bodajże Nekromanta mieszka czy co.... no i postanowiłem, że pobawię się w domek (braki z dzieciństwa- nie powiem :P ). No to coś tam porobiłem, i książeczkę poczytałem także. Odrzuciłem ją, chwilkę postałem w miejscu i się obróciłem.... No i akurat wtedy... przywitały mnie milusie, gustownie poubierane zombiki, jakich świat w T1 nie widział (widać rozwój technologii wpłynął także na zombiakowe trendy mody ;) ) i normalnie akurat wtedy zaczęły jęczeć... a w pokoiku byłem saam... w nocy... :-D
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Gregorius »

Może się będę powtarzał...

Jeden z momentów w Thiefie gdy byłem najbardziej przerażony (nie licząc Sierocińca), to T2 -> Trail of Blood

Koniec misji, idę sobie spokojnie przez las, a nagle jakiś drzewiasty stwór mnie z tyłu napiernicza myślałem że w gacie narobię ze strachu ;)

BTW: Witam wszystkich po tymczasowej nieobecności :)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: marek »

generalnie dla mnei każde pierwsze spotkanie z przedstawicielem danej rasy - najstraszliwsze byly spotkania z:
-hauntami w T2 (potem nie grałem 2 tygodnie, bo się bałem :D )
-małpami (misję dosłownie przbiegłem trzęsąc sie ze strachu)
-robotami (szczególnie ten duzy - wyobraźcie sobie, że się chowam w skrytce, a ten podchodzi, otwier drzwi, słyszę wylatujący pocisk, jęk Garretta - a ja nie mam gdzie uciec, po chwili drugi strzał i juz jestem dead) - przez to wydarzenie i motyw z hauntem misja z podsłuchiwaniem jest misją, którą najlepiej pamiętam
-zombi w cragsleft wstający z ziemi - myślałem że spadne z krzesła - niesamowite przeżycie
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Sutriw
Mechanista
Posty: 386
Rejestracja: 03 sierpnia 2005, 08:48
Lokalizacja: Piła

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: Sutriw »

Gregorius> Ta misja to czasem w TTDP nie była?
Awatar użytkownika
nottis
Skryba
Posty: 263
Rejestracja: 28 grudnia 2005, 17:58
Lokalizacja: zewsząd

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: nottis »

Niee Trail of Blood jest w T2...

Albo jakie miałem strachy w tym banku... Matko... To było tak:

Chodzę sobie po tym ^%$^%$ miejscu ;) i wszedłem do takiego pokoju całego z płytek i z książkami... no i przeszedłem się po tych płytkach na drugi koniec pomieszczenia i wtedy coś mnie wzięło, żeby przeczytać podpowiedź, o której zapomniałem. A w podpowiedzi pisało o odgłosach chodzenia po płytkach roznoszących się po całym banku. ;)

No i zatkało mnie... Przez pewien czas stałem w miejscu, nawet się ruszyć nie mogłem... A potem usłyszałem ciche stukoty i jakieś słowa... NO I WPADLI STRAŻNICY :-D
Awatar użytkownika
.mike
Ożywieniec
Posty: 86
Rejestracja: 18 lipca 2005, 10:35
Lokalizacja: Wrocław

Re: strrrrraszny thief :P

Post autor: .mike »

Ja pamiętam do dziś druga misja w T1, to było moje pierwsze granie w thiefa, po przejsciu 1 misji myslalem ze wszystkie bede polegaly na wlamaniach do posiadlosci roznych bogaczy, wiec wesolo wszedlem do kopalni ide sobie patrze trup lezy, podchodze pewny siebie i nagle slysze jeki poszedlem dalej po pewnym czasie obejzalem sie za siebie i co ujrzalem? Zombie! Takie sie wystraszylem, ze az podskoczylem...potem nie mialem jakos ochoty grac w thiefa :oops: ale w koncu sie przemoglem i zaliczylem misje xD
ODPOWIEDZ