Ktora misja z T2 jest najfajniejsza?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Twoja ulubiona misja

Running Interference
1
2%
Shipping... and Receiving
4
9%
Framed
1
2%
Ambush!
0
Brak głosów
Eavesdropping
1
2%
First City Bank and Trust
4
9%
Blackmail
4
9%
Trace The Courier
0
Brak głosów
Trail of Blood
6
13%
Life of The Party
15
33%
Precious Cargo
0
Brak głosów
Kidnap
1
2%
Casing The Joint
2
4%
Masks
3
7%
Sabotage at Soulforge
3
7%
 
Liczba głosów: 45

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ktora misja z T2 jest najfajniejsza?

Post autor: Hadrian »

Moja to Słynne Life of the party. Ten klimacik.
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Ktora misja z T2 jest najfajniejsza?

Post autor: Gregorius »

Kiedyś głosowałem na "Trail of Blood", ale ostatnio zagrałem sobie dla przypomnienia w T2 i z całą stanowczością mogę powiedzieć że nie miałem racji. Misja jest ładna, ale bardzo liniowa.

Chcąc zmazać swą winę oświadczam że najlepsza misja T2 to "Life of the Party" (PL: "Dusza towarzystwa").
Szkoda tylko że ktoś zeżarł całą chałwę waniliową... ;)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Ktora misja z T2 jest najfajniejsza?

Post autor: TricksieThiefsie »

Life of the Party jest taka misja, ktora laczy w sobie wiele lokacji, jest najbardziej nieliniowa po Shipping&Receiving (chyba), i po prostu ma w sobie urok, ktorego nic innego nigdy nie odtworzy.

Jest to przyklad jak powinno sie tworzyc "dachowe" misje, jeszcze jakby sie dalo eksplorowac ulice, to bym nie wytrzymal z wrazenia :)
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Ktora misja z T2 jest najfajniejsza?

Post autor: bob »

TricksieThiefsie pisze:Jest to przyklad jak powinno sie tworzyc "dachowe" misje, jeszcze jakby sie dalo eksplorowac ulice, to bym nie wytrzymal z wrazenia :)
Ależ da się to zrobić z wersją Thief 2 1.07 - niedaleko dwóch zombie, w tamtejszą wieżę wbudowane jest drewno, by zamocować strzałę linową. Po zejściu można eksplorować chyba wszystkie lokacje, w tym spotkać się z robotami na dole (w demie Thiefa 2 nie wszystkie lokacje można zwiedzać - bo objective może wykazać niezrealizowany cel po dotknięciu pewnego zakazanego miejsca na mapie, a takie są). Można bezpiecznie wracać z ulicy na dachy z wersją 1.07.
ODPOWIEDZ