Błędy i dziwności

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Błędy i dziwności

Post autor: Hadrian »

Znalazłem dziś coś takiego:

http://www.greywool.com/azal/

Być może ktoś już to widział, ale warto się tym podzielić i powymieniać komentarze ponownie :)
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Błędy i dziwności

Post autor: Flavia »

Widziałam kiedyś tę stronę. Ciekawa rzecz.
Ale to:
This small robot child is an enigma. He cannot be killed or harmed in any way and, despite running away, doesn't actually do anything. He doesn't alert the AIs in the locked room behind him, he doesn't attack. He just runs in circles when he sees you.
Jest guzik prawda :P Na mnie ten skubaniec nasłał comboty. Albo otworzył schowek, w którym siedziały? Nie pamiętam dokładnie :oops: Ale na pewno zatruł życie...
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Błędy i dziwności

Post autor: Mixthoor »

Dokładnie, gówniarz zawsze alarmuje.

Pojedyncze screeny widziałem parę lat temu w cd-action. Miał cierpliwość chłop. Stronkę dodałem do http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php ... 91#p137591
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Błędy i dziwności

Post autor: Keeper in Training »

Kojarzę stronę, coś pięknego. Ile ten łacher musiał życia poświęcić na wykombinowanie - i dokumentację! - tych trików...! Po prostu podziw. Patrzcie i bijcie pokłony :roll: .

PS Techniki rzeczywiście działają. A ten "złoty chłopiec"... Nazwa do niego pasuje, skubaniec jeden.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ