Zaloguj | Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lis 2016 13:38 
Młotodzierżca

Raczej mało thiefowe, ale być może pasowałby do jakiegoś etapu z Mechanistami lub - z jakiegoś powodu mam takie odczucie - do rezydencji Konstantyna.

Chyba nie zamieszczałem wcześniej soundtracka ze starego, dobrego Earth 2150 (i z dodatku The Moon Project). Kilka utworów jest całkiem całkiem, jak chodzi o klimaty thiefa. Oczywiście w moim odczuciu.

ED night 1
ED night 2
ED night 3
UCS day 3
LC night 2
LC night 3

PostNapisane: 19 lis 2016 16:34 
Paser

Ja się nie skupiam tylko na ambientowych kawałkach z misji. Miałem na myśli intra, outra, creditsy albo same trailery też. Według mnie nie jest mniej thiefowe niż te, które Ty dałeś. Pierwsza nawet przypomina mi którąś ścieżkę dźwiękową z Thiefa 1 czy 2. Kolejna to już bardziej mi tego nowego THIAFA przypomina niż oryginalne. Jedna brzmi jak z Fallouta 1 albo 2, LCnight bodajże. A UCS day 3 to nie wiem czemu, ale pomyślałem o "W Pustyni i W Puszczy" bardziej niż o Thiefie. Aczkolwiek ze 2 może 3 nawet by się wpasowały w odpowiednie misje. Także ten tego. ;P

PostNapisane: 20 lis 2016 13:11 
Młotodzierżca

Wiadomo że ciężko znaleźć muzykę, która byłaby choć trochę podobna do tej z naszej kochanej serii, nawet do intr, briefingów itd. Wydaje mi się, że krytyka z mojej strony nie była duża, chyba że masz w tym momencie inne odczucia niż ja. Faktem jest, że soundtrack z Eartha "psują" - w kontekście Thiefa rzecz jasna – wojskowe werble i elementy elektroniczne. Z UCS day 3 zaryzykowałem, zamieściłem go głównie ze względu na "refren" – gdzie połączenie chóru i gitary kojarzy mi się z Mechanistami.

"W pustynii i w puszczy"? Wow :shock: Jakoś nie chciałbym zobaczyć Stasia i Nel jako przerobionych na Służących, hy, hy.

PostNapisane: 22 lis 2016 01:10 
Garrett

Hattori napisał(a):
Raczej mało thiefowe, ale być może pasowałby do jakiegoś etapu z Mechanistami lub - z jakiegoś powodu mam takie odczucie - do rezydencji Konstantyna.

Chyba nie zamieszczałem wcześniej soundtracka ze starego, dobrego Earth 2150 (i z dodatku The Moon Project). Kilka utworów jest całkiem całkiem, jak chodzi o klimaty thiefa. Oczywiście w moim odczuciu.

ED night 1
ED night 2
ED night 3
UCS day 3
LC night 2
LC night 3

Niezłe, szczególnie UCS. Bardzo kojarzy mi się z Wiedźminem, ale z Thiefem, ani trochę :D

PostNapisane: 24 lis 2016 00:03 
Młotodzierżca

Z Wiedźminem?! Ok, "W pustyni i w puszczy" i tak nie przebijesz :P A już na serio, mówisz o kawałku z UCS czy o innych?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Teraz jest 21 paź 2017 12:56