Ulubiona Rezydencja

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Ulubiony dwór

Bafforda
9
19%
Ramireza
4
9%
Rumfordów
1
2%
Gervaviusz
4
9%
Truarta
8
17%
Tego z T3 misja 1
1
2%
Moira
20
43%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Ulubiona Rezydencja

Post autor: Hattori »

Ja przekonałem się do bycia niezbyt oryginalnym i zagłosowałem na Moirę. Chrzanić burzę, wystrój wnętrza, marynistyczną atmosferę, chrzanić nawet wdowę na szczycie - misja ta nie byłaby tak dobrze wspominana, gdyby nie muzyka. Ta ścieżka to ewidentny eksperyment ze strony Brosiusa, bardzo udany, na szczęście. Nie kojarzę, żeby wcześniej w Thiefach pojawiło się pianino, które i tak jest bardzo skromne. Takie kojące do snu ;)

Drugie miejsce walkowerem zajęły u mnie Ramirez i Konstantyn. Mimo braku jako takich podobieństw nie mogę wybrać :-D Pierwszy jest wzorcowy, nawet klasyczny z tym swoim klimatem Miasta, a drugi tak samo - tyle, że jak chodzi o...
Kunsztowne wyrafinowanie ekscentrycznej architektury.
(ktoś zrozumiał? :-D )

Pozostałe rezydencje wg mnie na podobnym poziomie. Z tym, że najsłabszy jest Gerwazjusz (tłum. z Antologii ;) ), a w zasadzie rozwiązanie z rozdzieleniem na 2 misje. Żeby chociaż nie dało się wejść na ten ostatni poziom, przechodząc za pierwszym razem.
Awatar użytkownika
Unitrius
Bełkotliwiec
Posty: 8
Rejestracja: 23 grudnia 2011, 14:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Ulubiona Rezydencja

Post autor: Unitrius »

Ramirez.
Everybody lies.
ODPOWIEDZ