Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Hattori »

Keeper in Training pisze: Skąd wiesz, że tak? Przyznaj się, masz taką samą bluzę w domu! :))

Typ mokume gane. Kojarzy się pogańsko...
Nie posiadam, piszesz że "głęboki" a ja od razu mam skojarzenia z habitami :-D Takie małe, gotyckie zboczenie.

A mi to wygląda na japoński, dobrze myślę?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Keeper in Training »

Hattori pisze:
Keeper in Training pisze:Typ mokume gane. Kojarzy się pogańsko...
A mi to wygląda na japoński, dobrze myślę?
Trafiłeś! To specjalny typ łączenia metali w jubilerstwie, tyle że ja pracuję z masą plastyczną (jest lżejsze; czy tańsze, trudno powiedzieć, nie znam się). Można uzyskać różne efekty: "żyrafkę", "skórę węża", "agat", poszczególne kamienie szlachetne i półszlachetne... W zależności jak połączysz, w jakich układach i proporcjach poszczególne barwy, wychodzi inaczej. Dlatego masówki nie da się wyciągnąć, każdy wychodzi inaczej, chociaż wypracowałam sobie parę wzorów. Przypomina to wisiorki Jennifer Miller z www.featherdust.com. Powiedziałam, że kojarzy mi się pogańsko, ponieważ w misji z Łapą Szakala wyjątkowym łupem jest "wielki diament". Przy czym nie jest to diament, a prędzej specyficznie wybarwiony agat :) . Koniec off-topicu :roll: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Hattori »

Ciekawe hobby. Tafferka sama wyrabia sobie łupy. Dobre! :))
BTW, miło, że dowiedziałem się czegoś nowego o Kraju Kwitnącej Wiśni.

Mogłabyś pochwalić się w "Twórczości fanowskiej" jakby udało ci się, nie wiem... stworzyć w środku dziurkę od klucza :hyh
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Keeper in Training »

Hattori pisze:Ciekawe hobby. Tafferka sama wyrabia sobie łupy. Dobre! :))
BTW, miło, że dowiedziałem się czegoś nowego o Kraju Kwitnącej Wiśni.

Mogłabyś pochwalić się w "Twórczości fanowskiej" jakby udało ci się, nie wiem... stworzyć w środku dziurkę od klucza :hyh
He, he :) . W sumie... dałoby się... Muszę pomyśleć! Na razie mam spiętrzenie osobiste, ale kiedy tylko się odrobię, postaram się jakoś to zorganizować. Tak... W edycji kolekcjonerskiej - pierścień z dziurką od klucza. Piękne! :)
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Hattori »

Tak sobie pomyślałem, że przecież genialnym w swej prostocie gadżetem byłby... wisiorek. Zwykły, skromny łańcuszek z takim oldskulowym kluczem. Proste, lekkie, tanie...
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Keeper in Training »

Hattori pisze:Tak sobie pomyślałem, że przecież genialnym w swej prostocie gadżetem byłby... wisiorek. Zwykły, skromny łańcuszek z takim oldskulowym kluczem. Proste, lekkie, tanie...
No i super :P . Ostatnio nauczyłam się kilku nowych wzorów z mokume gane, które też wyglądałyby dobrze.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Hattori »

Musisz je w końcu wyciągnąć z tego worka z łupami i się pochwalić. Dostaniesz dobrą cenę :)
Awatar użytkownika
Marcin.B.Black
Paser
Posty: 188
Rejestracja: 01 sierpnia 2010, 16:41

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Marcin.B.Black »

Co chciałbym? Być może mechaniczne oko Garretta, ot, żeby postawić sobie na półce.
Ewentualnie Oko (w sensie artefakt). Byłby tylko problem, gdyby zaczęło mówić do mnie w nocy, albo okazałoby się, że połowa "lokatorów" cmentarza czeka pod blokiem...
"Some people in the City are just too rich for their own good... lucky they have me to give them a hand".

https://www.deviantart.com/marcinbblack
https://www.youtube.com/channel/UCnL6k1 ... XeCGfP7UWA
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Keeper in Training »

Marcin.B.Black pisze:Byłby tylko problem, gdyby zaczęło mówić do mnie w nocy, albo okazałoby się, że połowa "lokatorów" cmentarza czeka pod blokiem...
No tak, bywa. Współlokatorzy bywają wyjątkowo niewyrozumiali w takich przypadkach :aniol: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: karlat11 »

Hattori pisze:Tak sobie pomyślałem, że przecież genialnym w swej prostocie gadżetem byłby... wisiorek. Zwykły, skromny łańcuszek z takim oldskulowym kluczem. Proste, lekkie, tanie...
Ja bym wolała sam klucz... Przywiesiłabym go sobie na długim łańcuszku. :) :roll: :P :-) :wes
<Chyba już przesadziłam z tymi uśmieszkami...> :))

SPIDI: A propos przesadzania, to Ci napiszę na PW ;)
Marcin.B.Black pisze:Byłby tylko problem, gdyby zaczęło mówić do mnie w nocy, albo okazałoby się, że połowa "lokatorów" cmentarza czeka pod blokiem...
To by było ciekawe towarzystwo na imprezy i inne spotkania. :)) ;)
Przynajmniej byliby żywsi niż moja klasa. :)) :roll:

Keeper, Hattori ma rację. Już dawno się powinnaś nam pochwalić twoimi artystycznymi "wyrobami" ;)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: Keeper in Training »

karlat11 pisze:Keeper, Hattori ma rację. Już dawno się powinnaś nam pochwalić twoimi artystycznymi "wyrobami" ;)
Dzięki, ale to musi poczekać. Mam teraz strasznie dużo na głowie i nawet na wypalanie brakuje czasu :cry: .
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
karlat11
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 17 marca 2011, 18:18
Lokalizacja: Doki, Zatopiona Cytadela
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: karlat11 »

Oh szkoda, że musimy jeszcze czekać... :(
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: grim_reaper »

- plakat
- koszulka (w wydaniu damskim a'la Taffette ;) )
- rękawiczki Garretta (na rower oczywiście 8-) :twisted: )
- zestaw do gotyckiego makijażu a'la Garrett...... :)) :))
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4, edycja kolekcjonerska, co byśmy chcieli

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Ooo... Ty żyjesz xd!

Z koszulką byłby standardowy problem rozmiarowy i ludzie przetrząsaliby markety w poszukiwaniu "ostatniej L" xD
Obrazek
ODPOWIEDZ