Trailer do Dark Project

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Trailer do Dark Project

Post autor: SPIDIvonMARDER »



Pewnie wielu z Was zna trailery do Thiefa 1, jak nie to macie link powyżej. Oglądajać go postarałem się wczuć w gracza, który w 97 roku widzi go po raz pierwszy, nieświadom jeszcze czym ten cały Dark Project będzie.
I powiem Wam, że ten teaser mną wstrząsnął :D Od razu widać, jaka ta gra będzie wspaniała! Jaka grafika! Strzelanie z łuku do rycerzy! Niesamowita muzyka! No i jakieś potwory... szykuje się gruba gra!
Enjoy! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper Gurgul
Paser
Posty: 236
Rejestracja: 12 lipca 2009, 00:47
Lokalizacja: Stonemarket
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Keeper Gurgul »



- A co powiecie na ten nieco późniejszy teaser Thiefa? Początek sekwencji "Tools of the Trade" został nagrany specjalnie na potrzeby tego teasera, a wykonaniem nie odstaje od oryginalnych przerywników filmowych z gry.
"Nobody expects the Hammerite Inquisition-!!!-"
Wesoła TFU-rczość własna - http://doctorgurgul.deviantart.com/
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: SPIDIvonMARDER »

O_O tego wcześniej nie znałem, dzięki :) Potwierdzam, majstersztyk. A ta animacja na początku to wręcz myślałem, że pochodzi z TDS.

BTW wielka szkoda, że niekórych z tych lokacji to w grze nie znaleźliśmy, jak np. tej z dwoma "transformatorami" oraz zombiem.
Obrazek
Awatar użytkownika
ERH+
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 14 sierpnia 2009, 04:34
Lokalizacja: Kadath... ...w okolicach poduszki przed trzecią w nocy

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: ERH+ »

Hmmm, twórcy Ultima Underworld? Jestem zainteresowany! :wes
Co do lokacji to pewnie są w grze, tylko troszkę zmienione, tak jak sala tronowa z berłem za oparciem (a Garrett ma strzały gazowe i linowe...). Szkoda że nie dali tych animacji w samej grze, choćby pod credits -trochę by pomogły wyobraźni strzała wodna "odbijająca się" od pochodni, i ognista przebijająca cel. Ogłuszenie zakonnika wyborne -zaskakuje nawet pomimo obeznania z Thiefem.
Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem.
Awatar użytkownika
Keeper Gurgul
Paser
Posty: 236
Rejestracja: 12 lipca 2009, 00:47
Lokalizacja: Stonemarket
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Keeper Gurgul »

Na oddzielne oklaski zasługuje też ścieżka dźwiękowa i filmowy niemal montaż. Oglądając początek za pierwszym razem miałem wrażenie, że to trailer kinowy.
"Nobody expects the Hammerite Inquisition-!!!-"
Wesoła TFU-rczość własna - http://doctorgurgul.deviantart.com/
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Keeper in Training »

Zgadzam się z Wami wszystkimi. Thief jest grą magiczną i posiada naprawdę wyjątkowy klimat... Jednak są też na YT filmy, które nigdy - dla dobra gry i autorów - nie powinny ujrzeć światła dziennego, jak choćby to: :evil: . Oglądasz na własną odpowiedzialność. Przestroga.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Hadrian »

Znalazłem dziś coś ciekawego na yt, a mianowicie jakby trailer do T2! Można zauważyć lokacje z demo, nie dokończone pokoje, złotego robota, strażników z T1 a nawet lokację, która nie pojawiła się w grze.

Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Hadrian »

O 1.32 do 1.38 jest pokazany mechanista z mieczem w jakiejś lokacji, której nie jarzę. Na początku widać niedokończoną posiadłość Truarta.
Awatar użytkownika
Ezet
Ożywieniec
Posty: 88
Rejestracja: 05 grudnia 2010, 17:42
Lokalizacja: Ankh-Morpork

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Ezet »

Zawsze, ale to zawsze jak odpalam TG lub TMA włączam na początek intro, przysłaniam żaluzje i rozkoszuję się muzyką... :] najbardziej rajcuje mnie intro TG i zwrot "Bóg i złodziej podążają jedną ścieżką"... dopiero gdy dałem oko Konstatynowi poczułem moc tych słów haha :twisted:
Right player on the wrong server can make all different in net... so connect mr. Player... connect and... fell the lag..
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Przy okazji... oto archaiczny gameplay TDP z 1996 roku. Zwróćcie uwagę na łuk, głosy strażników (nie usłyszymy ich w grze nigdzie więcej poza trailerami) oraz ogólną ubogość lokacji. Ale za to mamy już tekstury oraz świetne cienie i klimat.

Obrazek
Awatar użytkownika
Bluu
Skryba
Posty: 298
Rejestracja: 09 lipca 2011, 13:31
Lokalizacja: Deadwood

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Bluu »

Już dawno to widziałem, a także to: Widać tutaj, że z początku były inne ruchy ręką z mieczem i bogatszy HUD.
Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła - Chan
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: BodomChild »

Czy dobrze kojarzę, że na początku Thief miał być "średniowieczną strzelanką"? Jak się patrzy na te bardzo wczesne wersje gry, to tak wygląda.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Bandit »

Gdyby zrobili taki trailer na wersji finalnej z tą różnicą, że wyżynanie strażników wyglądałoby nieco inaczej (łuk zamiast kuszy) to stwierdziłbyś dokładnie samo. Chyba powinieneś wiedzieć, że w grze Thief to od gracza zależy jak będzie wyglądała gra. Możesz zabijać, ale nie musisz. To samo dotyczy Thievery. Gracze nastawiają się negatywnie do gry, bo na youtube zobaczyli jak złodziej zabija strażnika - Ej! To nie ma nic wspólnego z serią Thief!. :roll: W multi musisz po prostu umówić się z graczami jak macie grać i tyle. Oczywiście łatwiej jest krytykować, gnoić i mieszać z błotem zamiast wnieść odrobinę swojego wkładu. WTF z wami ludzie? :suc
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: SPIDIvonMARDER »

To y nami ludziami, że w gameplayu nie pokazali nic innego poza zabijaniem. Nieświadomy gry gracz pomyśli, że to shooter. Nie ma tutaj żadnych elementów złodziejskich, jak chowanie się w cieniu czy nawet kradzieży łupów. Stąd nic dziwnego, że wygląda to jak shooter ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5184
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: SPIDIvonMARDER »

warto uzupełnić kolekcję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Flavia »

SPIDIvonMARDER pisze:
Kurcze... Zalążek fabuły przedstawiony w tym trailerze coś mi przypomina... :zdw

Na tym kanale: http://www.youtube.com/user/TheLookingGlassVault jest mnóstwo materiałów od LGS, stare trailery, modele, szkice itp., itd.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Trailer do Dark Project

Post autor: Hattori »

Najlepsze jest to, że już wtedy mówiło się o immersji :sup
ODPOWIEDZ