Młoty Młotów

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Młoty Młotów

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Myślę, że skoro napisano, że wykorzystywali MC, to wykorzystywali :) Nie ma chyba tutaj wątpliwości.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Młoty Młotów

Post autor: Marzec »

Tak, ale ważne jest że Hattori uściślił definicję. Nie wprowadzajmy się w błąd.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Młoty Młotów

Post autor: NiRa »

racaz pisze:
SPIDIvonMARDER pisze: http://images.wikia.com/thief/images/5/ ... trance.jpg

Ten młot wcale nie jest taki wielki. Myślę, ze jego waga nie przekraczałaby 20 kilo. Wszak Hammerici mogą znać jakieś lepsze metale od zwykłego żelaza.
20 kilo?Ja myślę, że taki młot ma około 10 kg.Albo i mniej.Zresztą weźcie sobie hantle 10 kilo i dajcie wszystkie talerze (obciązenia) na jedną stronę.Teraz wyobraźcie sobie, jak by to było z cztery razy dłuższym drzewcem.I jeszcze w jednej ręce.To by było trudne.
Tu się zgodzę, 10kg to powinna być optymalna waga takiego młota(przy dłuższym korzystaniu z niego Hammeryta pewnie wyrabiał sobie stosowne partie mięśni, by sprawnie go używać). 10-kilowym co prawda nie machałam ,ale miałam w ręku 6kg, na dość długim drzewcu(chociaż nie aż tak ja ku Młotków) i przy trzymaniu go za końcówkę mam problemy z operowaniem nim. A siła uderzenia i tak skruszy beton, więc kości złodzieja/zombie/poganina też :] wątpię, by skończyło się na siniaku.

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
ODPOWIEDZ