Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: bob »

Z tego co zauważyłem, to taka sytuacja ma miejsce w Thiefie 2 demo, gdzie zamiast 2735 lootu jest o 10 mniej - czyli 2725. Czy są jeszcze inne misje, gdzie coś takiego występuje? Podobno pierwsza misja Thiefa 2 ma właśnie taki błąd, ale szczegółów nie wiem.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: Mixthoor »

Gdy nie dostaniesz odpowiedzi, spytaj na ttlg u tego pana - http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=141121
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: bob »

Mixthoor pisze:Gdy nie dostaniesz odpowiedzi, spytaj na ttlg u tego pana - http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=141121
Nie mam jak, ponieważ mam ograniczenia na koncie TTLG; napisałem o tym w osobnym temacie.

EDIT: A czy program DromEd posiada funkcję "wywęszania" lootu znajdującego się na mapie; tzn. znajdowania go?
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: BodomChild »

bob pisze:Podobno pierwsza misja Thiefa 2 ma właśnie taki błąd, ale szczegółów nie wiem.
Prawda, jak ktoś ma starą angielską wersję bez patcha, mam taką wersję :) (mój pierwszy T2), właściwie to nawet chyba patch nie pomaga (wersja sold out). W wersji z Antologii jest to poprawione i można zebrać cały łup.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: Bruce »

BodomChild pisze:. W wersji z Antologii jest to poprawione i można zebrać cały łup.
Dodam, że to dzięki mnie, bo wygrzebałem w necie patche, które to naprawiają i podesłałem je Bukaremu. Ale do rzeczy. Oto lista misji i rzeczy brakujących:
1. Running Interference (tylko w wersji 1.18) - brak jednej monety obok kominka przy schodach prowadzących do kuchni.
2. Kidnap (wszystkie wersje) - brak diamentu tuż przed końcem misji leżącego na skale.
To tyle misji. Jeśli czegoś innego ci brakuje to znaczy, że po prostu coś ominąłeś.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: bob »

Bruce pisze:Dodam, że to dzięki mnie, bo wygrzebałem w necie patche, które to naprawiają i podesłałem je Bukaremu. Ale do rzeczy. Oto lista misji i rzeczy brakujących:
1. Running Interference (tylko w wersji 1.18) - brak jednej monety obok kominka przy schodach prowadzących do kuchni.
2. Kidnap (wszystkie wersje) - brak diamentu tuż przed końcem misji leżącego na skale.
To tyle misji. Jeśli czegoś innego ci brakuje to znaczy, że po prostu coś ominąłeś.
A więc brakujący loot nie dotyczy Thiefa 1.
Bruce pisze:Jeśli czegoś innego ci brakuje to znaczy, że po prostu coś ominąłeś.
1. Jak to? Można zebrać łup o wartości 10 w Thiefie 2 demo?
2. Czy program DromEd ma funkcję znajdowania całego loot-u na mapie, abym się upewnił gdzie co jest i czy dobrze nalicza?
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: Bruce »

bob pisze: A więc brakujący loot nie dotyczy Thiefa 1.
T1 nigdy nie miał problemów z lootem.
bob pisze: 1. Jak to? Można zebrać łup o wartości 10 w Thiefie 2 demo?
2. Czy program DromEd ma funkcję znajdowania całego loot-u na mapie, abym się upewnił gdzie co jest i czy dobrze nalicza?
1. W sumie nie wiem bo w demo nigdy nie grałem.
2. Co najwyżej możesz podejrzeć mapę i przy okazji szczęścia wyłapać loot. Poza tym, po co taki szum z powodu dema?
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: bob »

Bruce pisze:Poza tym, po co taki szum z powodu dema?
Ponieważ chciałbym nagrać Walkthrough ze 100% lootu dla Thiefa 2 demo (misja "The Unwelcome Guest"), ale maksymalna osiągalna wartość łupów to 2725/2735. Może być tak, że te 10 zł gdzieś jest ukryte, albo go po prostu nie ma.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Brakujący loot - których misji to dotyczy?

Post autor: Bruce »

bob pisze:Ponieważ chciałbym nagrać Walkthrough ze 100% lootu dla Thiefa 2 demo (misja "The Unwelcome Guest"), ale maksymalna osiągalna wartość łupów to 2725/2735. Może być tak, że te 10 zł gdzieś jest ukryte, albo go po prostu nie ma.
No to to jest 100%. Teraz zajrzałem do solucji i faktycznie jest o 10 mniej niż powinno.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
ODPOWIEDZ