Thief 4 - Promocje i zniżki

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Thief 4 - Promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Premiera T4 lada moment. Wraz z pozostałymi łacherami postanowiliśmy zebrać wszystkie informacje o promocjach i zniżkach na zakup gry w przedsprzedaży. Poniżej lista rożnych źródeł (polskich i zagranicznych), gdzie możecie zaopatrzyć się w swój egzemplarz. Na http://thief-portal.pl znajdziecie podobne informacje. Podsyłajcie inne, dodatkowe źródła i oferty, by pierwszy post był na bieżąco aktualizowany.

Polska
- muve.pl - Rabat 15 PLN na wydanie PC i 20 PLN na edycje PS3 i X360 (PC - 124,99 PLN) + Antologia Gratis
- muve.pl - Rabat 40% na PC i 20% na PS3/XBox360 dzięki Kompanii Graczy (PC - 89,99 PLN)
- Oferta sklepu gry-online.pl - (PC - 111.90 PLN)
- GameCodes.pl (PC - 93,19 PLN)
- Keye.pl (PC - 89,99 PLN)
- 3kropki.pl (PC - 112.99 PLN)

Poza granicami
- AMD Radeon Rewards - Silver/Gold
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - Promocje, zniżki, wyjątkowe oferty

Post autor: Mixthoor »

MUVE.PL - KOD ZNIŻKOWY
Dzięki współpracy thief-forum.pl oraz thief-portal.pl ze sklepem internetowym muve.pl mamy okazję zaoferować wszystkim naszym użytkownikom preorder Thief, czwartej części niesamowitych przygód mistrza złodziei, ze specjalną zniżką.

Zamawiając preorder w muve.pl otrzymujesz:
- Rabat 15 PLN na wydanie PC i 20 PLN na edycje PS3 i X360
- Darmową przesyłkę kurierem do każdego przedpłaconego zamówienia w ramach programu Darmodostawa
- DLC Włamanie do Banku (Dzięki DLC otrzymasz ekskluzywną misję, która wystawi twoje złodziejskie umiejętności na próbę. W misji zostaną zastosowane specjalne środki bezpieczeństwa.)
- Możliwość zarejestrowania gry w programie lojalnościowym Kompania Graczy i wymiany punktów na zniżki i unikalne gadżety

By skorzystać z oferty wystarczy wejść na wybraną kartę produktu, dodać grę do koszyka i po przejściu do kasy podać kod rabatowy:
- Thief + DLC + DARMODOSTAWA (PC): 124,99 PLN zamiast 139,99 PLN KOD: MUVE.PL-THIEFPC-THIEFFORUM
- Thief + DLC + DARMODOSTAWA (PS3): 174,99 PLN zamiast 184,99 PLN KOD: MUVE.PL-THIEFKNSL-THIEFFORUM
- Thief + DLC + DARMODOSTAWA (X360): 174,99 PLN zamiast 184,99 PLN KOD: MUVE.PL-THIEFKNSL-THIEFFORUM

W muve.pl dostępne są również wydanie gry na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, wszystkie edycje znajdziecie TUTAJ

UWAGA
Do wszystkich zamówień na PC (pudełkowych i digitalowych, wydań zwykłych, specjalnych etc). digitalowa antologia Thief gratis (dla zamówień przedpłaconych od razu do pobrania).
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Jeśli ktoś jest członkiem Kompani Graczy i z zarejestrowanych produktów uzbierał aż 500 pkt., może za nie wykupić nagrodę 40% zniżki na zakup gier na PC lub 20% na konsolę PS3/Xbox360 przez 30 dni wydawanych przez Cenegę Polska.

Wydawcą Thiefa jest Cenega, więc po rabacie cena na PC 83,99 PLN i 179,19 na PS3/Xbox360 wydaje się zacną alternatywą. Kod rabatowy (nagroda) jest imienny i przypisany do własnego konta. Nie można go udostępniać innym. Szczegóły na http://kompania.cenega.pl/ i w regulaminie.

UWAGA
Cenega zwiększyła cenę sugerowaną na 149,99. Zakup z kodem po rabacie to koszt koło 89,99 PLN.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

A jakieś namiary na digital wersje? (po co pudełko mi?)
A i jeszcze się tu zapytam bo taki temat informacyjny o cenie więc i to by się w nim przydało. Jakie ma mieć wymagania?

PS: Tak jeszcze jedno pytanie czy na Thiefa też będzie ta pozwolę sobie nazwać 'nazistowska' blokada regionalna jak w innych grach Cenegi (Taki Skyrim który kupiony w UK jest niby z PL ale nie ma PL plików bo nie od Cenegi...)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

- Z Cenegi na digitala jeszcze nie mam. Jeśli się pojawi, dam znać. Tu prośba do pozostałych, by dali namiary na digitala z innych źródeł, które znajdą.
- Wymagania jeszcze nie są znane. Chyba że coś przeoczyłem. Flavia?
- Wiem, że T4 będzie po PL i EN. O blokadach nic mi nie wiadomo, ale mogę spytać. To jak?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Byłbym wdzięczny o info o blokadzie regionalnej, bo jak będzie to kupie tą pudełkową wersję a jak nie to za jakiś czas będzie ruski digital za pewnie połowę tej ceny. Na steamie ruskim jest cena 719p czyli tak na oko nie całe 70zł.

Są digitale na zagranicznych serwisach takich jak gamersgate ale to wiadomo 50€ więc odpada.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Flavia »

Mixthoor pisze:Wymagania jeszcze nie są znane. Chyba że coś przeoczyłem. Flavia?
Wiadomo tyle, że mają być wysokie. Szczegółów jeszcze nie podali.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Do dziś nie otrzymałem informacji, czy będzie blokada regionalna, czy nie.
Nie wiem również, czy na nowego klocka i ps4 również przygotowana zostanie jakakolwiek zniżka. Jeśli w przyszłości pojawi się jakakolwiek informacja w tej sprawie, od razu dam Wam znać.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: spamer »

Na greenmangaming z kodem: TAREM-598HC-6O8XK (30 % zniżki) gra w steamowej wersji kosztuje $31.50. Nie wiem, jak długo będzie ważny ten kod.

UPDATE (Mixthoor):
Nowy kod - GMG25-0YUM5-VKMVU, cena koło 33USD. Ważny do 24.01.2014
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

wlazłem, znalazłem http://www.greenmangaming.com/s/de/en/p ... ion/thief/ ale tylko z 10% zniżką. Kodu nigdzie nie mogę podać, mimo pojawienia się info o możliwości wykorzystania voucherów. To ta strona?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: spamer »

Musisz się zalogować i po dodaniu gry do koszyka masz okienko na kupon znizkowy/voucher. Wpisujesz kod i wtedy cena schodzi do 31 usd.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Podziękował, I post zaktualizowany. Łowimy dalej.

Przy okazji - http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... he-shadows - PC za 109.90 PLN (było 129,90 PLN)
http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... he-shadows - XBox 360 za 169.90 PLN (było 229,90 PLN)
http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... he-shadows - XBox One za 229.90 PLN (było 259,90 PLN)
http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... he-shadows - PS3 za 169.90 PLN (było 229,90 PLN)
http://sklep.gry-online.pl/KartaProdukt ... he-shadows - PS4 za za 229.90 PLN (było 259,90 PLN)
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: spamer »

Kod na greenmangaming jest ważny do 19. grudnia.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Ruskie i jp ma blokadę regionalną więc pewnie PL też dostanie więc wersja nie od cenegi nie będzie PL mieć jak i kompatybilności z PL dlc itp.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

raven4444 pisze:Ruskie i jp ma blokadę regionalną więc pewnie PL też dostanie więc wersja nie od cenegi nie będzie PL mieć jak i kompatybilności z PL dlc itp.
Hę?

Info od cenegi - Raczej tak, blokada się pojawi.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: bob »

Finalny produkt (po-premierowy) ma być generalnie w pierwotnej cenie (wyższej)?

Ten cały pre-order działa na zasadzie, że kupując go teraz, będzie można uaktywnić grę i grać w nią, ale dopiero po oficjalnej premierze?

A z wysyłką preordera - jak to jest? Jak przeglądam ten link http://sklep.gram.pl/pc/thief-2014.shtml to jest napisane, że 2014 rok.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Bruce »

bob pisze:Finalny produkt (po-premierowy) ma być generalnie w pierwotnej cenie (wyższej)?

Ten cały pre-order działa na zasadzie, że kupując go teraz, będzie można uaktywnić grę i grać w nią, ale dopiero po oficjalnej premierze?

A z wysyłką preordera - jak to jest? Jak przeglądam ten link http://sklep.gram.pl/pc/thief-2014.shtml to jest napisane, że 2014 rok.
Po pierwsze i najważniejsze. Unikaj sklepu gramu jak ognia. 0 BOK-u, 0 programu lojalnościowego i jedne z wyższych cen (a przy "promocjach" to najwyższe). Preordery zazwyczaj mają to do siebie, że mają więcej zawartości niż produkty popremierowe. A cena ciągle ta sama. Co do gry przed premierą, to zależy od wydawcy. Może być też tak, że mając preordera możesz sobie grę wcześniej ściągnąć, a zagrać już na premierze. A premiera to jakoś tak 2014 r. Spójrz sobie na Steam.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Ja osobiście kupię z wykorzystaniem kodu Kompanii Graczy. Najbardziej mi się opłaca. @bob - Oczywiście w preorderze, by w dniu premiery (lub dzień przed) móc rozpakować przesyłkę.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: bob »

Mixthoor pisze:Ja osobiście kupię z wykorzystaniem kodu Kompanii Graczy. Najbardziej mi się opłaca. @bob - Oczywiście w preorderze, by w dniu premiery (lub dzień przed) móc rozpakować przesyłkę.
Czyli jeśli ja kupuję ten cały pre-order dzisiaj, to paczka nadeszłaby dnia 25.02.2014 r. lub dzień wcześniej?

Więcej prawdopodonych strat bądź korzyści poprzez nabycie Thi4fa przed premierą jako pre-order?
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Żadnych. W dniu premiery sklepy będą sprzedawały T4 po nieco niższych cenach. Podejrzewam, że właśnie w dniu premiery znajdziesz grę na PC za ok. 120 PLN, może mniej. Tak jest zawsze. Przykład? Diablo 3 - w masju 2012 dokładnie w dniu premiery w godzinach porannych kupiłem egzemplarz za 154 PLN.

Wracając do T4. Misja dodawana extra do preorderu? Phi. Będzie w każdym wydaniu. Podobnie było z DeusExem. Ratowanie Tonga było w każdym zestawie, nawet w egzemplarzu, który kupiłem 5 miesięcy po premierze. Zwykły chwyt marketingowy.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Thief 4 w produkcji...

Post autor: Dziarsky »

Interesująca promocja związana z nowym Thiefem w Saturnie.

https://www.dropbox.com/s/jarchtj4pjli5 ... 141855.jpg

Nie za bardzo tylko rozumiem o co chodzi bo fotkę strzeliłem na szybko liczac, ze resztę doczytam na www ale tam niczego odnośnie nowego Thiefa nie ma (przynajmniej nie znalazłem).
Domyślam się, że cena 39,99 odnosi się do ukrytej w pudełku koszulki oraz zapisu na preorder z DLC. Jeśli tak, to w sumie 40zł za koszulkę i pudełko Thiefa dla kogoś kto nie będzie kupował gry bo nie ma komputera do grania.... całkiem ciekawa oferta :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

A jaka jest ostateczna cena? 40 PLN + ...?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Spidey »

KLIK

Zniżka na samą grę będzie pewnie równa cenie za ten dodatek.
A koszulka jest paskudna. :cry:
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Dziarsky »

Dzięki za szczegóły.
Co za syfiasta koszulka i jeszcze ten głupio przetłumaczony tekst na plecach.
Kurde to już 90% koszulek Cradle of Filth jest bardziej mroczna niż to szare gówno :).

Dobrze, ze się na to nie skusiłem.
ODPOWIEDZ