Thief 4 - Promocje i zniżki

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Thief 4 w produkcji...

Post autor: Maveral »

Dziś dostałem mailem taka ofertę - KLIK. Cena wydaje się spoko ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Konkret! Dodałem do I postu, a w nawiasach podałem ostateczną cenę na PC.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Hmm cenowo ruska wersja z prowizją, kusi ale boję się że znowu przypomnienie ruskiego będę mieć.
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: spamer »

Kolejny kod (ważny do 24.01), który obniża cenę do $31.50 na greenmangaming: O0WY4L-JHKGIB-L16NT7
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Na Muve jest digital, cena o 5zł mniej niż pudło.
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Maklo »

To będzie musztarda po obiedzie, ale warto się podzielić w ramach zakakującej "ciekawostki".

Mój kolega znalazł jakieś 2-3 tygodnie temu ofertę na Allegro, w której zamawiasz pre-order Thief 4 + jakaś gra z listy(m.in. Far Cry 3 Blood Dragon, Tomb Raider i pare innych).
Gdzie tutaj magia? Otóż zestawik kosztował 60zł.

Kolega wybrał Far Cry'a, którego dostał tego samego dnia, co zamówił, więc nawet jeśli go oszukano i nie dostanie Złodziejaszka, opłacało się.

Wszystko na Steam oczywiście ;)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Detale? Link?

-------

Na muve.pl widzę edycję Master Thief za 180 PLN na PC: http://muve.pl/digital/akcja/thief-mast ... zczegolowy Co sądzicie?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

http://muve.pl/digital/akcja/thief-pc-digital/50171

A co do tego tam wyżej to chyba toto: http://allegro.pl/2-5-thief-4-hitman-de ... 98325.html

To są kupony od Radeonów, zobaczcie sobie. Firma sprzedaje komputery a podwala ludziom te kody i tyle ;)
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Maklo »

To musi być jakieś nowe, bo to, o którym mówiłem skończyło się jakoś tydzień temu. Argument z Radeonem jest dobry i kontowersyjny, 5+ :D
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

raven4444 pisze:A co do tego tam wyżej to chyba toto: http://allegro.pl/2-5-thief-4-hitman-de ... 98325.html

To są kupony od Radeonów, zobaczcie sobie. Firma sprzedaje komputery a podwala ludziom te kody i tyle ;)
Tak, ale skurwysyństwo.Kiedyś ultima sprzedawała StartPass do Diablo 3 po 15 PLN, które de facto winny były znaleźć się w pudełkach. A klienci pudełek nigdy nie dostali (niby były zniszczone). 2 lata temu głośno było na ten temat na forum blizzarda.Skurwysyństwo jak nic.
Dziękujemy za zaufanie! Ekipa FOXKOMPUTER
----------

Na allegro sporo jest ofert z kluczami do Steama w granicach 70-100 PLN. Legalne to to?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
spamer
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 26 października 2005, 18:57

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: spamer »

Klucze dodawane do kart amd to wersje bez bonusowego DLC, poza tym w regulaminie promocji podane jest, że ilość kluczy do danej gry jest ograniczona, więc może się okazać, że kupujący nie "załapie się" na Thiafa i będzie zmuszony wybrać inne gry dostępne w ofercie.

W kwestii legalności tanich kluczy: ruskie klucze są banowane na steamie. Jeśli chodzi o klucze kupowane na brazylijskim nuuvem, nie słyszałem o przypadku usunięcia tak zakupionej gry. Regulamin nuuvem jednak podaje, że jest to sklep tylko dla osób mieszkających na terenie Brazylii...
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Nigdy ruski klucz nie jest banowany na Steam, ot albo do aktywacji trzeba mieć ruskie IP albo do uruchomienia gry. Banowane są klucze z lewych kart kupowane tylko.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Keeper in Training »

W Empiku wersja PC spadła do 125,99 zł - mam niedaleko, więc nie muszę doliczać przesyłki. Wychodzi najprościej i bezpieczniej niż przy tych sklepikach wymienionych na stronie T4. Dużą sieć łatwiej przycisnąć w razie problemów, nie mogą sobie pozwolić na czarny PR. Z tym Empikiem mam długą znajomość, więc zaoszczędzam sobie po prostu zamartwiania się, czy dojdzie bezpiecznie.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Keeper in Training pisze:Wychodzi najprościej i bezpieczniej niż przy tych sklepikach wymienionych na stronie T4. Dużą sieć łatwiej przycisnąć w razie problemów, nie mogą sobie pozwolić na czarny PR
.Z muve.pl i empik.com od kilku lat również nie mam problemów.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: raven4444 »

Kod MUVE.PL-THIEFPC-THIEFFORUM
Nie działa na wersję digital :(
@Mix nie ma szans na rabat na digitala?
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

Spytam.

Poniżej mały update z muve.pl: Do wszystkich zamówień na PC (pudełkowych i digitalowych, wydań zwykłych, specjalnych etc). digitalowa antologia Thief gratis (dla zamówień przedpłaconych od razu do pobrania).

Oraz update z gry-online.pl - Ceny spadły! Detale w I poście.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Thief 4 w produkcji...

Post autor: eLPeeS »

Ja tak nieśmiało chciałem się zapytać odnośnie mojego poprzedniego postu - czy na prawdę nikt z forumowiczów nie zanabył jeszcze preordera z koszulką? Jeśli nabył i siedzi cicho to - dzięki wielkie za odzew! A jak nie nabył to - co jest?! ;) Generalnie jak zwykle doszło do tego, że musiałem wziąć sprawy w swoje spracowane tafferskie łapska i drogą kupna zaopatrzyć się w ciemno, licząc że bedzie ok, w w/w preordera. Na szczęście się udało. Koszulka nieźle skrojona i jest nawet fajna :) W załączeniu jakby ktoś inny miał podobny problem do mojego nabazgrany na szybko (bardzo szybko) schemat z rzeczywistymi wymiaramia rozmiaru M. Totaly mix rozmiarów, ale że ja też niestandardowy jestem to i jakoś leży ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 1/hacz.jpg
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:Spytam.

5 Poniżej mały update z muve.pl: Do wszystkich zamówień na PC (pudełkowych i digitalowych, wydań zwykłych, specjalnych etc). digitalowa antologia Thief gratis (dla zamówień przedpłaconych od razu do pobrania).

Oraz update z gry-online.pl - Ceny spadły! Detale w I poście.
Zamówień w ogóle czy tylko T4? Bo jeśli w ogóle, to warto. Dla siebie pudełko, dla przyjaciół digital.

Jeszcze jedno: jaka firma kurierska działa przy Muve? Bo DPD pracuje w moim mieście fatalnie. Wolę zapłacić 5 zł więcej niż martwić się, czy kurier będzie łaskaw dostarczyć.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Thief 4 w produkcji...

Post autor: eLPeeS »

Clive pisze:Ja już 2 razy mówiłem, że mam preorder... i tutaj i w shoutboxie. Chyba ślepy jesteś. Po za tym kogo to obchodzi jak wszyscy się samą grą interesują i tym jaka będzie.
Nie no sorry miszczu. Niestety SB nie czytam a i tu mi umknęło w natłoku postów "co by było gdyby". Zresztą jak już kłapałeś o tym dwa razy to nie mogłeś raz jeszcze tym razem merytorycznie. Tak specjalnie dla mnie bo tak się składa, że o dziwo byłem tym żywo zainteredowany. Heh...
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Clive
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 22 marca 2010, 12:06
Lokalizacja: The Black Lizard Planet
Płeć:

Re: Thief 4 w produkcji...

Post autor: Clive »

eLPeeS pisze:
Clive pisze:Ja już 2 razy mówiłem, że mam preorder... i tutaj i w shoutboxie. Chyba ślepy jesteś. Po za tym kogo to obchodzi jak wszyscy się samą grą interesują i tym jaka będzie.
Nie no sorry miszczu. Niestety SB nie czytam a i tu mi umknęło w natłoku postów "co by było gdyby". Zresztą jak już kłapałeś o tym dwa razy to nie mogłeś raz jeszcze tym razem merytorycznie. Tak specjalnie dla mnie bo tak się składa, że o dziwo byłem tym żywo zainteredowany. Heh...
I tak bym ci rozmiarów nie podał bo gdzieś się centymetr zapodział. xD Wszystko w tym domu ginie...
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 2014, 22:25 przez Clive, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Mixthoor »

@Keeper - http://muve.pl/pages/search?query=thief
Z kurierem nigdy nie miałem problemów. Kupuję tam od kilku lat

@eLPeeS, post o koszulce przeniosłem do tego tematu, jako że jest to swego rodzaju promocja.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: willy_poodle »

Ja sobie kupiłem preordera w MM za 29,99.
W sumie nic tam nie ma, tylko koszulka i kod do ściągnięcia muzyki po premierze, a kod do misji ma być w pudełku z grą, więc wychodzi na to, że każdy będzie ją miał - taki to exclusive.
Ale skoro ta koszulka jest w sumie za darmo, bo ta cena odejdzie od ceny gry (z paragonem, w miejscu zakupu preordera), to czemu by nie wziąć. Szkoda tylko, że ten napis z tyłu jest po polsku, wolałbym w oryginale lub bez.
Czy napis "Thief" jest celowo tak krzywo na koszulce czy tylko ja tak mam?

A w Hameryce w ogóle ma nie być wersji pudełkowej z płytą, więc jeśli u nas będzie, to chociaż raz będziemy mieć lepiej.
Awatar użytkownika
Clive
Paser
Posty: 252
Rejestracja: 22 marca 2010, 12:06
Lokalizacja: The Black Lizard Planet
Płeć:

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Clive »

willy_poodle pisze:Ja sobie kupiłem preordera w MM za 29,99.
W sumie nic tam nie ma, tylko koszulka i kod do ściągnięcia muzyki po premierze, a kod do misji ma być w pudełku z grą, więc wychodzi na to, że każdy będzie ją miał - taki to exclusive.
Ale skoro ta koszulka jest w sumie za darmo, bo ta cena odejdzie od ceny gry (z paragonem, w miejscu zakupu preordera), to czemu by nie wziąć. Szkoda tylko, że ten napis z tyłu jest po polsku, wolałbym w oryginale lub bez.
Czy napis "Thief" jest celowo tak krzywo na koszulce czy tylko ja tak mam?

A w Hameryce w ogóle ma nie być wersji pudełkowej z płytą, więc jeśli u nas będzie, to chociaż raz będziemy mieć lepiej.
Chyba tylko Ty tak masz, bo u mnie nic krzywo na koszulce nie jest. Pech. xD
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Thief 4 - promocje i zniżki

Post autor: Zaratul »

https://www.g2a.com/weeklysale

Na g2a Thief 4 za 88 zł.Oferta trwa jeszcze 1 dzień i 15 godzin.
ODPOWIEDZ