Piątki z Thief-em

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Hattori »

Better Red Than Undead? Pierwsze słyszę. Artykuł fajny, natomiast ciekawi mnie skąd ziomek bierze niektóre informacje.
Awatar użytkownika
McLusky
Skryba
Posty: 320
Rejestracja: 12 maja 2006, 20:31
Lokalizacja: North Ashfield
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: McLusky »

@Hattori:
Artykuł powstał w ramach wspólnej akcji promocyjnej firm Cenega oraz Gram.pl.
Nic nadzwyczajnego, tekst na zamówienie przygotowany zresztą wcześniej przez ludzi z Cenegi/Square Enix. Ot taka niestandardowa reklama. :)
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Zgadza się, podobnie jak inne akcje tego typu. Niemniej jednak kolejne artykuły wrzucę do pierwszego postu, gdy tylko się pojawią.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Hattori »

Chodziło mi o to, że jacyś obcy ludzie posiadają lepsze informacje na temat serii niż my sami. :prze
Awatar użytkownika
McLusky
Skryba
Posty: 320
Rejestracja: 12 maja 2006, 20:31
Lokalizacja: North Ashfield
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: McLusky »

Bo mają dojścia bezpośrednio do twórców/wydawcy. Choć to artykuł sponsorowany to fakt, warto to rozpowszechnić.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Kolejny artykuł, link w I poście.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Hattori »

- denerwuje mnie nazywanie Garretta "starym zabijaką" :x
- "gaz ogłuszający" istniał przecież we wszystkich trzech częściach (chyba że w T4 będzie działał w oparciu o inną zasadę)
- ja bardziej niż do AC przyrównałbym Złodzieja do Mirror's Edge, a to ze względu na widok FPP. Chociaż AC jest lepiej kojarzoną marką, a i główny bohater zawsze ma kaptur na łbie.

Poza tym nie mam zastrzeżeń, nie chcę by wyglądało to na narzekanie, niemniej spodziewałem się większego profesjonalizmu w tego typu akcji "promocyjnej" :? W porównaniu z bardzo dobrym pierwszym artykułem.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

a gra sama zadba o przeskakiwanie między dachami. Tak. Oznacza to, że na padzie/klawiaturze nie znajdziemy przycisku odpowiedzialnego za skok.
O tak, na to czekałem. 0 pływania, 0 skakania. Cudownie!
unikający konfrontacji duch, bezwzględny skrytobójca oraz machający pałką Rambo.
"Machający kutasem Rambo". Od kiedy to machanie pałką to domena Rambo?! Ech, żenada... Gdy przejdę grę na wszystkie możliwe sposoby, opiszę Wam nowy, ukryty, czwarty styl gry... styl zwany sekretnie trolo-lolo. Flavii się spodoba ;)
I ten drugi wcale nie stawia nas na straconej pozycji. System walki opiera się na parowaniu ciosów i kontrach, co po raz kolejny budzi skojarzenia z serią Assassin's Creed. Swoją rolę w potyczkach z przeważającymi siłami odegra także wspomniany wcześniej Focus.
Banda rycerzy w zbroi z mieczami kontra zwinny złodziej z pałką. Szykujmy się na FATALITY. Nie mogę się doczekać, gdy osobiście przetestuję ten element gry.

Z "zabijaką" się zgadzam. Ktoś chyba gry pomylił, pisząc ten artukuł. A Garrett to żaden "cwaniak", co najwyżej "cynik".
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: BodomChild »

To jest artykuł sponsorowany napisany przez copywritera i on jest na swój sposób profesjonalny. On nie jest pisany dla fanów i ludzi, którzy znają starego złodzieja, on jest adresowany głównie do masowego odbiorcy, a raczej do tego segmentu odbiorców, dla którego przygotowywana jest gra (chyba nikt nie łudzi się, że są to tylko fani poprzednich części). Stąd Garrett-Rambo machający pałką i porównania do AC.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Prawda? Taka nie istnieje...
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Flavia »

Artykuł napisany może nie najlepiej, ale nieźle podsumowuje newsy z ostatnich miesięcy. Choć jeśli ktoś śledził zmiany w temacie "Co wiemy o T4", nic nie powinno go zaskoczyć :P
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Keeper in Training »

Właśnie przeczytałam oba artykuły. Pierwszego nie zamierzam się czepiać, ale drugi?

Porażka. Językowa, bo brzmi, jakby pisał - nie, RAPOWAŁ - to niezbyt rozgarnięty gimnazjalista. Nie czyta się tego przyjemnie.

Merytoryczna, bo porównywanie AC i Thief'a to jak próba przekonania kogoś, że człowiek i ameba są bardzo podobni, bo jednemu i drugiemu zdarza się nie myśleć.

Widać, że pisał to ktoś, kto nie doświadczył ducha serii. Adresatami są zapewne podobni mu gracze konsolowcy, dzieciaki po prostu (bić się, zabijaka, cwaniak... to wiele mówi o publice i autorze). Pomijając bolesny fakt, że ma, delikatnie mówiąc, słabiutki warsztat. Brzmi to trochę jak reklamówka entych Simów, a nie jest to komplement.

Szkoda, taki cykl zapowiadał się ciekawie. Cóż, druga odsłona przekreśliła moje zainteresowanie pierwszą.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: BodomChild »

Te teksty na bank są pisane przez różnych autorów.
Keeper in Training pisze:Porażka. Językowa, bo brzmi, jakby pisał - nie, RAPOWAŁ - to niezbyt rozgarnięty gimnazjalista. Nie czyta się tego przyjemnie.
Powtórzę się. Tekst jest napisany zupełnie znośnie, jeśli chodzi o ten konkretny gatunek tekstu. To NIE JEST tekst do czytania, tylko my jako fani-zboczeńcy to czytamy :) .

Przeciętny internauta czyta tak:
Tytuł

Lead

Reszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstu...
Zatrzymuje się tylko przy fragmentach, najczęściej pogrubionych, które dostarczają konkretnych informacji. Przeciętny internauta nie ma czasu czytać wybitnych artykułów, on tylko przegląda.
Keeper in Training pisze:Adresatami są zapewne podobni mu gracze konsolowcy
Bingo! Adresatami są głównie gracze, którzy Thiefa nie znają i chcą się dowiedzieć co to właściwie jest. Taki gracz sobie czyta (a raczej przegląda) i myśli: "ooo podobieństwa do AC, to coś dla mnie", albo: "mogę grać cwaniakiem-zabijaką albo skradać się jak duch, tyle możliwości, to będzie mega gra!". Nowy Thief ma się sprzedać! Przede wszystkim!

Plusem jest to, że niektórzy mogą przy okazji zainteresować się klasycznymi Thiefami.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: bob »

BodomChild pisze:Plusem jest to, że niektórzy mogą przy okazji zainteresować się klasycznymi Thiefami.
Wyjąłeś mi to z ust.

Ten nowy Thief może okazać się bowiem nie-klasyczny, czyli bajery, klimat z innych gier typu Dishonored. Oby tak się nie stało.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Keeper in Training »

BodomChild pisze:Te teksty na bank są pisane przez różnych autorów.
Keeper in Training pisze:Porażka. Językowa, bo brzmi, jakby pisał - nie, RAPOWAŁ - to niezbyt rozgarnięty gimnazjalista. Nie czyta się tego przyjemnie.
Powtórzę się. Tekst jest napisany zupełnie znośnie, jeśli chodzi o ten konkretny gatunek tekstu. To NIE JEST tekst do czytania, tylko my jako fani-zboczeńcy to czytamy :) .

Przeciętny internauta czyta tak:
Tytuł

Lead

Reszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstuReszta tekstu...
Zatrzymuje się tylko przy fragmentach, najczęściej pogrubionych, które dostarczają konkretnych informacji. Przeciętny internauta nie ma czasu czytać wybitnych artykułów, on tylko przegląda.
Keeper in Training pisze:Adresatami są zapewne podobni mu gracze konsolowcy
Bingo! Adresatami są głównie gracze, którzy Thiefa nie znają i chcą się dowiedzieć co to właściwie jest. Taki gracz sobie czyta (a raczej przegląda) i myśli: "ooo podobieństwa do AC, to coś dla mnie", albo: "mogę grać cwaniakiem-zabijaką albo skradać się jak duch, tyle możliwości, to będzie mega gra!". Nowy Thief ma się sprzedać! Przede wszystkim!

Plusem jest to, że niektórzy mogą przy okazji zainteresować się klasycznymi Thiefami.
Bodom, ale ludzie, którzy JUŻ grają w Thief'a, to, za przeproszeniem, dziwacy. Cudowni dziwacy. I ich takie rzeczy ruszają (przynajmniej w moim odczuciu). Jesteśmy bardzo specyficznym typem gracza, zwracamy uwagę na drobiazgi (bo w ten oto sposób można Thief'a ukończyć na przyzwoitym poziomie).

Jeżeli po serię sięgną dziecinki, które będą biegać z mieczykiem, to mogą tylko zrobić czarny PR.

Poza tym Twój życiowy cynizm jest imponujący :)) . Serio, masz rację, niepokojące jest, jak wiele teraz ludzie zrobią, by coś sprzedać.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: BodomChild »

Keeper in Training pisze:Jesteśmy bardzo specyficznym typem gracza
Glorious Thief player master race :jez LOL
Keeper in Training pisze:Jeżeli po serię sięgną dziecinki, które będą biegać z mieczykiem
Nie sięgną bo w Thiefie nie będzie mieczyka :) . Mnie tam nie obchodzi czy dziecinki będą biegać i wszystkich pałą lać po głowach, jeśli ja będę mógł grać jak mi się podoba.

Co do sprzedawania się, to każdy chce coś do garnka włożyć, co nie? :) Kiedyś można było The Dark Project albo System Shocka 2 nieźle sprzedać, dzisiaj trzeba czegoś trochę innego. Jeśli to będzie takie "sprzedanie się" jak z nowym Deus Ex, to ja będę usatysfakcjonowany.

Tymczasem już jutro kolejny piątek z Thiefem, może tym razem dowiemy się czegoś o wymaganiach sprzętowych, bo nie wiem czy dużo kasy na grafikę zbierać :) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Nowy artukuł. O FMkach do TG, TMA, TDSa nie wspomnieli. Taffer...

Update:
Musicie mieć jednak na uwadze, że wspomniane gry mocno się zestarzały, zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i mechaniki rozgrywki.
Dotyczy TG, TMA, TDSa. Są mody (hello!) usprawniające rozgrywkę i (hello!) zmieniające grafikę i (hello!) poprawiające dźwięk.
Co prawda na rynku nie ukazała się inna, pełnoprawna odsłona cyklu, ale od czego są moderzy? I wbrew pozorom nie mamy tutaj na myśli żadnej modyfikacji do którejś z wyżej wymienionych produkcji, lecz fanowską przeróbkę... Dooma 3 zatytułowaną The Dark Mod.
A T2X się nie liczy...
Z czasem protagonista zyska między innymi umiejętność teleportacji
Mark of ninja. Owszem umiejętność pojawia się, lecz w ostatniej misji. Także długo się nią nie nacieszymy, chyba że przechodząc grę po raz kolejny.
ale osób poszukujących ostatecznego wyzwania przygotowano poziom trudności Purysta. Zagracie na nim bez jakichkolwiek punktów kontrolnych, bez samouczka, bez podpowiedzi i bez interfejsu. Pozbawieni zostaniecie również instynktu, który w znaczący sposób ułatwia zabawę.
Hitman 5. Na puryście jest instynkt, czasem potrzebny, aby wymaksować punkty w rankingach, zdobywając np. dowody. Rzetelnie informacje.

Z Dishonored, MGS4, Splinter Cell BL nie wiem, jeszcze ich nie próbowałem.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper Gurgul
Paser
Posty: 236
Rejestracja: 12 lipca 2009, 00:47
Lokalizacja: Stonemarket
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Keeper Gurgul »

Jak najbardziej polecam Dishonored i jego dwa fabularne mission-packi "The Knife of Dunwall" i "The Brigmore Witches". Rozbudowane poziomy i pełna dowolność jeśli chodzi o wybór między walką, cicha eliminacją przeciwników lub skradaniem. Dodatkowo IMO wszystko to okraszone klimatyczną, stylizowaną grafiką 3D (tekstury i projekty postaci jakby żywcem przeniesione z concept artów) nie silącą się na hiperrealizm.

Do tego dochodzą jeszcze liczne mrugnięcia w stronę fanów Thiefa, wątki paranormalne, kapitalny motyw zemsty na zepsutej arystokracji (taki Hrabia Monte Christo śmigający po dachach ze scyzorem w łapie i obdarzony dodatkowo nadprzyrodzonymi mocami :-D) i odkrywanie smaczków świata poprzez notatki i pomniejsze historie mieszkańców miasta.
Dochodzi do tego jeszcze umiejętność krótkodystansowej teleportacji, tzw. Blink, która funkcjonalnie pełni rolę dynamiczniejszego odpowiednika Thiefowych strzał z liną.

Minusem mogą być rozmieszczone gdzieniegdzie strefy wczytywania oraz drewniane dialogi niektórych NPCów.

Swobodę rozgrywki w Dishonored całkiem nieźle oddaje cytat: "Gra o zabójcach, w której wcale nie trzeba zabijać."
"Nobody expects the Hammerite Inquisition-!!!-"
Wesoła TFU-rczość własna - http://doctorgurgul.deviantart.com/
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Keeper in Training »

BodomChild pisze:
Keeper in Training pisze:Jesteśmy bardzo specyficznym typem gracza
Glorious Thief player master race :jez LOL
Rozwiń myśl, proszę. To jakiś dowcip sytuacyjny, którego nie pojmuję :) ?
BodomChild pisze:Co do sprzedawania się, to każdy chce coś do garnka włożyć, co nie? :)
Nie chodzi mi o fakt sprzedawania się, tylko sprzedania po prostu. Wielu internautów, jak na to zwróciłeś uwagę, pisząc o "przelatywaniu tekstu" (dobrze oddaje to angielskie "text skimming"), nie bardzo zastanawia się nad samą grą i tym, co z niej będą mieli, tylko szukają tytułów chwytliwych, grających fanfary i atrakcyjnych graficznie. Często takie "bestsellerowe" gry wcale nie są najwyższych lotów. Mnie zależy tylko na tym, żeby T4 nie był porażką. I żeby dali od razu edytor, zagonimy Was wtedy do roboty i ewentualne niedociągnięcia potrafią sami fani :P !
Mixthoor pisze:Nowy artukuł. O FMkach do TG, TMA, TDSa nie wspomnieli. Taffer...

Update:
Musicie mieć jednak na uwadze, że wspomniane gry mocno się zestarzały, zarówno pod względem oprawy graficznej, jak i mechaniki rozgrywki.
Dotyczy TG, TMA, TDSa. Są mody (hello!) usprawniające rozgrywkę i (hello!) zmieniające grafikę i (hello!) poprawiające dźwięk.
Co prawda na rynku nie ukazała się inna, pełnoprawna odsłona cyklu, ale od czego są moderzy? I wbrew pozorom nie mamy tutaj na myśli żadnej modyfikacji do którejś z wyżej wymienionych produkcji, lecz fanowską przeróbkę... Dooma 3 zatytułowaną The Dark Mod.
A T2X się nie liczy...
Z czasem protagonista zyska między innymi umiejętność teleportacji
Mark of ninja. Owszem umiejętność pojawia się, lecz w ostatniej misji. Także długo się nią nie nacieszymy, chyba że przechodząc grę po raz kolejny.
ale osób poszukujących ostatecznego wyzwania przygotowano poziom trudności Purysta. Zagracie na nim bez jakichkolwiek punktów kontrolnych, bez samouczka, bez podpowiedzi i bez interfejsu. Pozbawieni zostaniecie również instynktu, który w znaczący sposób ułatwia zabawę.
Hitman 5. Na puryście jest instynkt, czasem potrzebny, aby wymaksować punkty w rankingach, zdobywając np. dowody. Rzetelnie informacje.

Z Dishonored, MGS4, Splinter Cell BL nie wiem, jeszcze ich nie próbowałem.
Miksiu, masz całkowitą rację. Tylko ci, którzy to pisali, nie bardzo rozumieją, czym jest Thief, ergo, FM-ki też są im obce. T2X jest tak naprawdę pełnowymiarową grą. A trudno, żeby osoby zajmujące się mniej lub bardziej naganianiem klientów dużym firmom produkującym gry reklamowały produkt na poziomie i w dodatku bezpłatny. Smutne... Wracam do swojej tezy o traktowaniu gry wyłącznie w kategorii produktu do sprzedania. TTLG uważało robienie gier za pewną sztukę...
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: BodomChild »

Keeper in Training pisze:Rozwiń myśl, proszę. To jakiś dowcip sytuacyjny, którego nie pojmuję :) ?
To, że fani Thiefa są jakimś specjalnym (z taką nutką wyższości :) ) typem gracza skojarzyło mi się z internetowymi przepychankami między graczami pecetowymi a konsolowcami :wes .

Obrazek
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Master Race... Zawiało historią...
Keeper in Training pisze:TTLG uważało robienie gier za pewną sztukę...
Poczułem się dumny bycia społecznością ZŁodzieja, dumny z bycia prostym łacherem.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Keeper in Training »

BodomChild pisze:
Keeper in Training pisze:Rozwiń myśl, proszę. To jakiś dowcip sytuacyjny, którego nie pojmuję :) ?
To, że fani Thiefa są jakimś specjalnym (z taką nutką wyższości :) ) typem gracza skojarzyło mi się z internetowymi przepychankami między graczami pecetowymi a konsolowcami :wes .

Obrazek
Zabawne, dziękuję, że nie oświeciłeś 8-) . Nie widzę wyższości, raczej inne podejście. Podejście, które widać w samych grach TTLG.
Mixthoor pisze:Master Race... Zawiało historią...
Keeper in Training pisze:TTLG uważało robienie gier za pewną sztukę...
Poczułem się dumny bycia społecznością ZŁodzieja, dumny z bycia prostym łacherem.
:sup
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: Mixthoor »

Szukam artykułu z ostatniego piątku i nie mogę znaleźć. Urazili się? Czy może przygotowują coś innego?
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Piątki z Thief-em

Post autor: PiotrS »

O poziomie tych tekstów napisaliście chyba wszystko. Są słabe, a ja zwracam uwagę jedynie na czyste info.
Jest jedno co mnie zaciekawiło, o czym nie wiedziałem. W pierwszej części jest napisane, że Dark Camelot nigdy nie powstał, nawet w jakieś pierwotnej formie. Natomiast pamiętam, dawno, dawno temu, zrzuty z grywalnej wersji, podpisane właśnie Dark Camelot.
Czyli to były jednak zrzuty z Thiefa!?
Pozdrawiam
PiotrS
ODPOWIEDZ