[screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

[screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Oto część moich screenów z T4. Czasem śmieszne, czasem refleksyjne, znakomita większość jest żenująca. Proszę, podzielcie się swoimi.

Ponieważ na forum by się nie zmieściły, zamieszczam na Wyszczekanych. Wchodzicie na własne ryzyko, ponadto treści nie nadają się dla nieletnich.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Hadrian »

Niezła kolekcja. Najbardziej rozśmieszyło mnie "teraz bądź grzeczna i weź lekarstwo!"... :))
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Hadrian pisze:Niezła kolekcja. Najbardziej rozśmieszyło mnie "teraz bądź grzeczna i weź lekarstwo!"... :))
Bardzo dziękuję! Powtarzam: ta podstrona została stworzona tylko dla Was dla pustego śmiechu, który ogarniał mnie co i rusz w T4. Na razie nie planuję nawet dodawać jej do publicznego menu. Nie ma tu niczego serio, a sporo podpisów ociera się o jęk i ból istnienia. Potraktujcie to z przymrużeniem oka, dobrze? :)
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Mixthoor »

Pewnie, fajny pomysł. A zwróciłaś uwagę na odbicia elementów otoczenia w szybach, które po odwróceniu w ogóle nie istnieją?

Dzięki!
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:Pewnie, fajny pomysł. A zwróciłaś uwagę na odbicia elementów otoczenia w szybach, które po odwróceniu w ogóle nie istnieją?

Dzięki!
Dokładnie. Efekt wampira po prostu. A płaczące drewno znacie :twisted: ? Łupnijcie w deskę, pojawi się "siniak", który za jakiś czas (kilka, kilkanaście sekund) zniknie! Magia po prostu, a tak się odgrażali, że będzie, tfu, mistycyzm.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: raven4444 »

Tu nie ma havoca tylko physx core.
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Tharna »

Gdzieś jeszcze widziałam martwe burricki.
Aa.. w gameplay'u na YT w misji Brudne Tajemnice, tam walały się gdzieś w podziemiach ...
.............
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Tharna pisze:Gdzieś jeszcze widziałam martwe burricki.
Aa.. w gameplay'u na YT w misji Brudne Tajemnice, tam walały się gdzieś w podziemiach ...
Tak, tylko ten widok był zbyt smutny na screena. Leżały w zawaliskach z wodą.
raven4444 pisze:Tu nie ma havoca tylko physx core.
Dziękuję, poprawione z dedykacją :-D !
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Hattori »

"Śmiechłem xD", jak mawiają gimbusy. Keeper to nasz nowy, cyniczny talent, w dodatku mający tendencję do wyłapywania, ee, wypiętych ujęć.
Hej, a może w T4 jest jakiś etap ze strażnikami-kobietami? :hyh :aniol:
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Hattori pisze:"Śmiechłem xD", jak mawiają gimbusy. Keeper to nasz nowy, cyniczny talent, w dodatku mający tendencję do wyłapywania, ee, wypiętych ujęć.
At your service. 8-)
Hattori pisze:Hej, a może w T4 jest jakiś etap ze strażnikami-kobietami? :hyh :aniol:
Niestety, kobiety są albo w "Brudnych sekretach", albo w pierwszym rozdziale (żona jubilera uwieczniona na screenie), albo przez moment w pierwszej części "Przyjaciela w potrzebie", albo na ulicach. Mała różnorodność. Nie to co prawdziwe Thiefy!
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Hadrian »

W pierwszym Thiefie (bez Gold) kobieta była tylko u Bafforda i u Ramireza :P Tak, dwie lub trzy ;)
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Hattori »

Mi chodzi tylko o T4. Niewiele, ale wystarczy, może Keeper kiedyś coś wyłapie :roll:
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Hadrian pisze:W pierwszym Thiefie (bez Gold) kobieta była tylko u Bafforda i u Ramireza :P Tak, dwie lub trzy ;)
A zombie? Duchy? Trochę kobiety było... Oczywiście, najgroźniejsze są kuszniczki na sterydach z T2. I ktokolwiek z FM-ek, np. Rowena zawsze swoje podrasuje. I ZinkChristine.
Hattori pisze:Mi chodzi tylko o T4. Niewiele, ale wystarczy, może Keeper kiedyś coś wyłapie :roll:
Ja tam NIE WRACAM! :shock:

Byłam grzeczna, serio, robotę skończyłam na czas... Nie odsyłajcie mnie tam, to straszne miejsce.

:twisted:
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Tharna »

Keeper, jaką masz rozdzielczość monitora? bo u mnie przy 1920x1080 wygląda to nieciekawie. Teksty są obok grafik i nie wiadomo co do czego :|

zobacz:
http://www.dembek.slupsk.pl/blog2/screen.jpg
.............
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Tharna pisze:Keeper, jaką masz rozdzielczość monitora? bo u mnie przy 1920x1080 wygląda to nieciekawie. Teksty są obok grafik i nie wiadomo co do czego :|

zobacz:
http://www.dembek.slupsk.pl/blog2/screen.jpg
Coś takiego nie powinno Ci się dziać.

Ja mam 1366x768, taka dość rzadka konfiguracja, ale nigdy strona mi nie fruwała. Chcesz, mogę Ci posłać sam kod - wrzucisz sobie w jakiś prywatny plik w Sieci jako HTML, obejrzysz, a potem usuniesz. Nie ma problemu.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Tharna »

super, podrzuć w takim razie proszę :)

dembek.eu@gmail.com

Dzięki!
.............
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Hadrian »

Keeper in Training pisze:
Hadrian pisze:W pierwszym Thiefie (bez Gold) kobieta była tylko u Bafforda i u Ramireza :P Tak, dwie lub trzy ;)
A zombie? Duchy? Trochę kobiety było... Oczywiście, najgroźniejsze są kuszniczki na sterydach z T2. I ktokolwiek z FM-ek, np. Rowena zawsze swoje podrasuje. I ZinkChristine.
Hattori pisze:Mi chodzi tylko o T4. Niewiele, ale wystarczy, może Keeper kiedyś coś wyłapie :roll:
A mi chodzi tylko o porównanie ilości kobiet z T4 do T1. W T2 było więcej, ba! nawet już w Goldzie było więcej - trochę złodziejek w Gildii, służących u magów oraz ludzie w Operze ;)
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Tharna pisze:super, podrzuć w takim razie proszę :)

dembek.eu@gmail.com

Dzięki!
Nie ma sprawy, mail poszedł :). Generalnie kobiet stopniowo przybywało. Thief to bardzo równouprawniająca gra. Tylko czemu dzieci jak na lekarstwo? By nie można było puknąć?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Mixthoor »

Keeper in Training pisze:By nie można było puknąć?
Przerażasz mnie... Sam siebie przerażam... Znikam w cień ;)
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Mixthoor pisze:
Keeper in Training pisze:By nie można było puknąć?
Przerażasz mnie... Sam siebie przerażam... Znikam w cień ;)
Ale to jedyne logiczne wytłumaczenie. Każde miasto ma populację młodocianych. Miasto quasi-średniowieczne tym bardziej. W fanmisjach zdarza się, że się pojawiają. A w OM-kach? Lauryl, Gamall w wersji ludzkiej, dziewczynka z wioski Pogan z T2... Ktoś jeszcze? Ogólnie mało, a możliwość ogłuszenia dziecka z pewnością podniosłaby rating PEGI.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Tharna »

Mnie to "puknięcie" skojarzyło się zupełnie z czym innym :P

Dopiero jak przedstawiłaś fakt braku dzieci to zorientowałam się, że faktycznie w grze ich jak na lekarstwo. Szybciej zauważyłam brak zwierząt, niż brak dzieci. A przepraszam - była sroka. Coś pominęłam? Te zawieszone na ścianach jako trofea myśliwskie.
W T3 były jeszcze koty i szczury. Reszty nie pamiętam :P
.............
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Tharna pisze:Mnie to "puknięcie" skojarzyło się zupełnie z czym innym :P
Z czym? :shock:
Tharna pisze:Dopiero jak przedstawiłaś fakt braku dzieci to zorientowałam się, że faktycznie w grze ich jak na lekarstwo. Szybciej zauważyłam brak zwierząt, niż brak dzieci. A przepraszam - była sroka. Coś pominęłam? Te zawieszone na ścianach jako trofea myśliwskie.
W T3 były jeszcze koty i szczury. Reszty nie pamiętam :P
W Kleptomaniacu są ptaki (jak widać, wybuchowe) i psy (czy zachowują się tak jak ptaszki - nie zdążyłam sprawdzić, muszę to jeszcze zrobić). W T3 - koty, szczury, zwierzaczki Pogan... Świetliki. W T1 i T2 szczury na pewno i zwierzaczki Pogan wszelkiej maści.

W FM-kach oprócz wymienionych spotkałam już m. in. króliczki, masę rybek (żywych i do zjedzenia), konie, wilkołaki... Muchy różne.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Flavia »

Muchy były i w T1, w FMkach pojawiły się za to gigantyczne ważki i żuczki wszelkiej maści, do tego ptaki i nietoperze. W T1 były jeszcze pająki i żabnice, w T3 - wielkie żuki (roztocza rdzy czy jak im tam było).
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Tharna »

No, żuki, ważki i pająki to owady. Chodziło mi bardziej o zwierzaczki typu piesek, kotek, koń, ptak.
Faktycznie zapomniałam o psach i krukach/wronach.

Keeper, trudno to wyjaśnić. W pierwszej kolejności skojarzyło mi się z puknięciem Erin przez Garretta (i bynajmniej nie w łeb). Skojarzenia mam odkąd przeczytałam interpretację hurr dot. rozmowy pomiędzy Garrettem, a Erin ;)
Bo Erin to w zasadzie dzieciak. Tyle, że wyrośnięty już.

http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=8&t=6185
.............
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [screeny z T4] KLEPTOMANIAC: NOT-SO-BRIGHT PROJECT

Post autor: Keeper in Training »

Flavia pisze:Muchy były i w T1, w FMkach pojawiły się za to gigantyczne ważki i żuczki wszelkiej maści, do tego ptaki i nietoperze. W T1 były jeszcze pająki i żabnice, w T3 - wielkie żuki (roztocza rdzy czy jak im tam było).
Właśnie, żabcie, roztocza... Nietoperze też. Kurczę, były nawet płaszczki, rekiny, kraby, mewy i paskudne węże! Nie znosiłam ich w "Pirates Ahoy!". Okropieństwo. Nie mam nic przeciw prawdziwym wężom, są ładnymi stworzeniami, ale one nie zaczynają mnie atakować, gdy tylko mnie zobaczą.
Tharna pisze:No, żuki, ważki i pająki to owady. Chodziło mi bardziej o zwierzaczki typu piesek, kotek, koń, ptak.
Faktycznie zapomniałam o psach i krukach/wronach.
Natchnęłaś mnie artystycznie. Marzy mi się rysunek: zarząd Eidosu, ptaki jak z... "Ptaków" Hitchcocka i podpis: ROZDZIOBĄ NAS KRUKI, WRONY.
Tharna pisze:Keeper, trudno to wyjaśnić. W pierwszej kolejności skojarzyło mi się z puknięciem Erin przez Garretta (i bynajmniej nie w łeb). Skojarzenia mam odkąd przeczytałam interpretację hurr dot. rozmowy pomiędzy Garrettem, a Erin ;)
Bo Erin to w zasadzie dzieciak. Tyle, że wyrośnięty już.

http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=8&t=6185
Wybacz, nadal nie rozumiem, o co Ci chodzi z tym puknięciem... Że niby na statku przemyślał sprawę, rzucił hakiem, ale nie trafił w głowę i przeżyła, paskuda jedna?

Bo mam taką scenkę "poprawiającą" to idiotyczne zakończenie... Skrobnęłam ją, by ukoić ból, który po Kleptomaniacu przeżywała CSupernova. Jeśli ktoś chce, mogę w sumie wrzucić na stronę. Tylko nie dam rady teraz przetłumaczyć, mam masę pakowania i planów na te-wszystkie-rzeczy-które-możesz-zrobić-tylko-w-lecie.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ