Lytha Style/Ghost Mode

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Kalashnikov
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 20 marca 2012, 22:27

Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Kalashnikov »

Witam,
Szczerze mówiąc, to niezbyt wiedziałem, gdzie zamieścić ten temat, więc padło tutaj.
Mianowicie zainteresowałem się przechodzeniem gier z serii Thief w Lytha Style oraz Ghost Mode. Problem w tym, że zasady są po angielsku i mimo tego, że z angielskim u mnoe całkiem dobrze, nie jestem do końca w stanie ich zrozumieć. Szukałem ma forum i nie ma takiego tematu. Dlatego prosiłbym Was o wytłumaczenie, na czym polega:
- Lytha Style
- Ghost Mode
- Strict Ghost Mode
- Supreme Ghost Mode

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź (;
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Zaratul »

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Leming »

Kalashnikov pisze:Problem w tym, że zasady są po angielsku i mimo tego, że z angielskim u mnoe całkiem dobrze, nie jestem do końca w stanie ich zrozumieć.
Kolega chyba oczekiwał lepszej pomocy, niźli podanie linków do angielskojęzycznych stron czy forum.
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Maveral »

Wyszukiwarka naszego pięknego forum nie gryzie - KLIK ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Zaratul »

Nie chciałem nowego tematu zakładać i dyskutować w shoutboxie gdzie zaraz wypowiedzi znikną tak więc piszę tutaj.Myślę że to odpowiedni temat gdzie można wypowiedzieć się na temat poziomu trudności.
@Zaratul - kiedy sobie w końcu wbijecie do głów, że nie wszyscy szukają w grze wyzwania, a po prostu rozrywki?
Ogłuszanie zaalarmowanych przeciwników było częścią oryginalnego Thiefa i IMHO powinno nią pozostać
A jak komuś za łatwo, to niech SOBIE zainstaluje jakiś Ultimate Difficulty Mod, a nie wpycha go wszystkim innym do gardeł.
Flavia,oczywiście że w grach ludzie szukają rozrywki.Ale niech gra będzie mieć jakiś poziom wyzwania bo za łatwa gra jest po prostu nudna.
Ogłuszanie zaalarmowanych rzeczywiście było w Thiefie ale mógłbym przysiąc że to było jednak niezamierzone.To chyba był błąd który Tfix po prostu naprawił.
A ostatnia wypowiedź to chyba nie do mnie bo ja nikomu nic nie narzucałem.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Błąd? Przecież to jest logiczne i fizycznie możliwe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Zaratul »

Mowa o ogłuszaniu cywili? Bo ich można ogłuszać jak nas zauważą. Czy też mowa o exploicie który polega na ogłuszaniu strażników w niewielką część pleców jak nas już widzieli? Bo IMO to drugie to jest błąd w grze.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Lytha Style/Ghost Mode

Post autor: Flavia »

Zaratul pisze:Flavia,oczywiście że w grach ludzie szukają rozrywki.Ale niech gra będzie mieć jakiś poziom wyzwania bo za łatwa gra jest po prostu nudna.
A to zależy dla kogo. Ja tam wolę, kiedy wyzwanie wynika po równi z ilości i rozstawienia przeciwników, zagadek i sposobu ukrycia przedmiotów. Jeśli ma polegać tylko na napierdzieleniu w każdym rogu nieogłuszalnych strażników... to to właśnie jest dla mnie nudne i frustrujące.

A ogłuszanie zaalarmowanych przeciwników może i było błędem, ale co z tego, skoro dla wielu osób stało się integralną częścią rozgrywki (jak zresztą i inne bugi, w mniejszym lub większym stopniu). Takie naprawianie na siłę, o które nikt nie prosił, a które zaserwowali twórcy TFixa jest dla mnie właśnie upierdliwe i wkurzające. Wszak jeśli komuś za łatwo, to wcale nie musi z tej możliwości korzystać...
Heroes are so annoying.
ODPOWIEDZ