Inne spotkania w Thievery

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Dziś z Flackiem i Ivvanem umówiliśmy się, że ja postawie serwer do gry w Thievery o 18:00. :) Zapraszam też innych chętnych do gry! Przed 18:00 podam mój IP żeby nie było żadnych problemów z dołączeniem się.
Ostatnio zmieniony 04 listopada 2003, 15:50 przez Bandit, łącznie zmieniany 2 razy.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

YOoooooo to prawda ... :P ja jeszcze zaprosilem daniela :) dzieki ktoremu bylu nawet rone sklady i bylo dosyc super :D:D.pozatym fajnie sie gralo nie bylo zadnych prblemow i lagow.nawet klatek nie mialem :D:D:D:D:D:D
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

No i dzisiaj zapowiada się fajny dzień bo znowu stawiam serwer. Zapraszam wszystkich chętnych na 19:00. IP podam przed samą grą dla tych, którzy nie mogą wyszukiwać serwerów. :wink:
Tyle, że z założenia miałem dziś grać tylko z Krisem w duela. No ale jak znajdą się chętni to zagramy w więcej osób.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Flack »

Ja nie mogę, bo mam trening na Brody's.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Cytat z mojego opisu g-g:
Jak nic się nie spierdoli to gramy o 23:00 w Thievery :-) Zapraszam!
Wszyscy zainteresowani są proszeni o stawienie się na g-g o 23:00. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Dziś czyli w Niedzilę graliśmy razem z Ivvanem i Danielem na zagranicznym serwie. Przypadkiem spotkliśmy dwóch graczy z Polski. Prawdopodobnie niedługo pojawią się na forum. :D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Tak to jest prawda poznalismy dwoch milych graczy w TUT ktorzy graja od kilku dni :) jeden sie nazywa Marjan a drugi Toxic mam nadzieje ze bedzie sie z nimi dobrze gralo.I oby coraz wiecej osob zaczynalo grac w TUT to bedzie sie robilo czesciej Klanowki ;p;p
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

A i przy okazji. Częstotliwość pojawiania się nowych graczy gwałtownie wzrasta w Niedzile. Wim to z własnego doświadczenia. Jakby ktoś miał ochotę to niech siedzi w każdą Niedzilę na jakimś serwerze Thievery ( tam gdzie jest najwięcej ludzi ). Albo niech ktoś taki ściągnie sobie "The All-Seeing Eye" i wyszukuje co jakiś czas Polsko brzmiących nicków. Sam bym to robił ale nie mam możliwości siedzenia na necie tyle ile bym chciał. :(
:arrow: http://www.udpsoft.com/eye/download/new ... taller.exe
Ostatnio zmieniony 08 listopada 2003, 02:06 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Wielkie dzieki za Program ;) moze bede szukal ale ja wiem tez ze na kilka serverach juz znalazlem polskich graczy w TUT i nawet nie slyszeli o nas i nie slyszeli jeszcze o polskim forum TUT mozliwe ze gdy jeszcze raz ich spotkam to wezme ich gg i sprowadze na forum :) a gdy bedzie taka mozliwosc to opowiem im o naszych wspolnych graniach Srody i Piatki 21:00
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

No brawo Ivvan widzę, że wiesz o co mi chodzi. Oby w niedalekiej przyszłości było nas tyle, że na jednym serwerze się nie pomieścimy. Wtedy można też było by robić jeden serwer dla zaawansowanych graczy i ten drugi dla najnowszych. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Oj Bandit Bracie :P nie tylko nie tylko mozna by bylo wkoncu robic ukochane zawody i turnieje :) :) :) wtedy gra TUT moze by byla bardziej popularna w Polsce bo teraz jak narazie tylko my w nia gramy :)
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Dziś Niedziela myślę że każdy znajdzie trochę wolnego czasu. Umówmy się że gramy dziś o 19:00. Ja mogę postawić serwer. Najlepiej by było jakby wszyscy zainteresowani byli o 19:00 na gadu-gadu.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Niestety coś popieprzyło się z gadu-gadu :evil: i niechce się mi łączyć ale server stawiam :!!: mam nadzieję że jakoś traficie :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Zaperaszam wszystkich jutro o 19:00 na gadu-gadu, forum Thiefa i Chat jeśli gadu-gadu będzie się znowu waliło http://republika.pl/thiefage/chatlog.htm
Najlepiej żeby było nas jak najwięcej się da! Jak już będzie wiadmo kto może grać, to albo ja postawie serwer albo polecimy na jakiś zagraniczny.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

:evil: :evil: :evil: :shock: :shock: :evil: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: kurde jedno wam powiem ... z Banditem dzisiaj gralem w TUT no i kurrr... nie moge z nim grac :x :x :x poniewaz czituje ostro jak nic... wpisywal sobie kody na bronie z Unreala Tournament i nadodatek na niesmiertelnosc... tak to juz bym go dawno zaje.... :) :) :) ale to CZITER :D:D:D:P:P:P mowie wam lepiej z nim nie grajcie hehehehe... :P:P:P.Teraz tylko nasuwaja mi sie takie mysli czy on nie czituje gdy gramy na nocnych pojedynkach wiec teraz mozna sie po nim wszystkiego spodziewac ... :):P:P (hehhee... szczurem ogluszac z Black Jacka :D:D:D) i takie tam :D:D :P :P hehehehe.....powiedzcie co na ten temat myslicie... bo ja to teraz bede bardziej uwazaj na Bandita pod wzgledem CZITOWANIA... :arrow:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

8-) :lol: A z redeemera to sam się rozwaliłeś :lol: :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Wiem tylko sluchaj... ja wiedzialem ze sie zabije tylko chcialem sie poswiecic ale widze wlasnie ze na darmo bo ty stales obok mnie wiec [...] :) ;p i chcialem i ciebie i mnie rozwalic ale widze ze ty miales kod na niesmiertelnosc wiec nawet ciebie ie ruszylo :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :arrow:




Post zmieniony przez moderatora
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Ja i tak miałem jeszcze respawna a Ty nie :lol: A redeemera postawiłem specialnie żebyś sam się zabił. :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Wlasnie o tym wiem ... bo sam sie chcialem poswiecic :!: :!: :!: ale zeby tylko ciebie zabic ale patrze.... a ty [...] niesmiertelny jestes ... i wez z takim graj :P CZITER :wink: :wink: :roll: :roll: :roll:




Post zmieniony przez moderatora
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Bandit »

Ta rozmowa jest zbyt prywatna ale co tam :twisted: Naucz się pisać Ivvan :lol:
Pisze się cheater a nie cziter :lol:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: PiotrS »

Co kombinuje Bandit, to jego sprawa :(
Tylko żeby nie było potem płaczu, jak nikt nie będzie chciał grać z Tobą, Bandit !!! :twisted:

Druga sprawa, Ivvan, Powstrzymaj się z wulgaryzmami, Twoich postów nie można czytać, dzisiaj usuwam poszczególne słowa, w przyszłości bez ostrzeżenia całe posty. :x
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Ivvan »

Bandit , pozatym cziter mowi sie po Polsku :P wiec nie gadaj mi tutaj gdybym gadal z amerykancem to bym napisal CHEATER pozatym zgadzam sie z piotrsem zebys lepiej nie kombinowal bo pozniej nie beda z toba chcieli grac ehehe :P :P pozatym powiem ci szczerze ze fajnie sie nawalalo tymi broniami tylko gdybys nie mial chociaz tej niesmiertelnosci nastepnym razem mozemy tak zagrac ale bez niesmiertelnosci i innych bajerow tylko bronie :P:P:P:P:P heheheee. ..sam na sam...... :)
Awatar użytkownika
SETH
Akolita
Posty: 132
Rejestracja: 02 maja 2003, 16:34
Lokalizacja: z cienia

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: SETH »

A ja bym sobie bardzo chcial zagrac w Thievery ale ? ... nie mam UT :(
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: Acolithus »

skakaj na jakas gielde kup ut po 20 zl i instaluj :D
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Inne spotkania w Thievery

Post autor: timon »

Podajcie gdzieś na stałe nr serwera Thievery. Wczoraj próbowałem go namierzyć i nic :cry:
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ