T2 Lincoln

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

T2 Lincoln

Post autor: Edversion »

Lincoln!
Pracę nad misją zacząłem dwa, trzy tygodnie temu. Fabuły nie zdradzę. Powiem tylko, że będzie ona miała powiązanie z moją następną misją. Obie będą rozgrywane w Anglii, w czasach Ryszarda Lwie Serce ;) Architekturę mam skończoną w 80%, i biorę się powoli za wstawianie obiektów. Wygląd zamka odzorowałem na podstawie gry Robin Hood - Legenda Sherwood, wstawiłem jednak wiele poprawek, a także trochę mniej szczegółów, bo jak powszechnie wiadomo silniczek Thiefa nie przetrawi wszystkiego.
Zamek będzie olbrzymi. Najwyższa wieża ma, o ile się nie mylę 120 jednostek Droma, jednak chyba uniedostępnie weń dostęp. Cóż z tego, jak i tak widoczków sobie nie pooglądasz, bo zaraz Ci się gra wyłączy :)
Cóż mogę jeszcze powiedzieć. Nowe teksturki, nowe obiekty, zapowiada się ciekawie. :-D


Nie przestraszcie się na widok screenów. Wstawię jeszcze wiele obiektów na zewnątrz zamku, ciekawie zastosuję grę świateł, a także pomyślę nad jakimiś ulepszeniami architektury (na tyle, na ile edytor mi pozwoli)


Wstępne screeny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że wreszcie mi się uda ukończyć moją pierwszą FM!
Ma ktoś jakieś propozycje co do ambientu, wtapiającego się w klimat misji?
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: T2 Lincoln

Post autor: Nivellen »

Wdać znaczny postęp w porównaniu do Twojej pierwszej misji. Architektura jest ciekawa, wnętrza mają klimat. Jeszcze tylko dać obiekty i dobrze oświetlić. Trzymaj tak dalej :ok
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: T2 Lincoln

Post autor: Hadrian »

Świetna! Ale, jakoś sobie nie wyobrażam Garcia w Anglii :|
ODPOWIEDZ