[TTG] Czarna lista graczy

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: NiRa »

Makao pisze:ale jak wchodzę na TSa to nigdy nikogo nie ma.
to możemy dziś używać TSa ;p
Black_Fox pisze:Alex stwierdził, że się wstydzi
mówił jeszcze,że niewiele by zrozumiał,że słabo mówi po angielsku,po polsku też.
Black_Fox pisze:ColonelMace
wczoraj niesamowita bulwersacja,że go zabiłam a on miał żarcie. :))

-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Makao »

to możemy dziś używać TSa ;p
Pewnie że używać będziemy żeby nie marnować czyjejś kasy bo postawił a nikt tego nie używa.


a co Do Colonela to Aliaser może trza poprosić Blue Rocks żeby powiedziała Brodemu o Colonelu. Przy okazji Brody by sprawdził pod jakim Nickiem grał wcześniej Colonel.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2009, 03:00 przez Makao, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Black_Fox »

Makao pisze:Pewnie że używać będziemy żeby nie marnować czyjejś kasy bo postawił a nikt tego nie używa.
Chyba za darmo.
Makao pisze:a co Do Colonela to Aliaser może trza poprosić Blue Rocks żeby powiedziała Brodemu o Colonelu (Przy okazji Brody by sprawdził pod jakim Nickiem grał wcześniej Colonel)
W cuda chyba wierzysz.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
Przemek557
Kurszok
Posty: 551
Rejestracja: 29 października 2005, 12:00
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Przemek557 »

Nie byłoby problemów z Colonelem gdyby go zmutować na zawsze bo nie ma żadnego pożytku z tego co on mówi. Pamiętam jak grając przeciwko jednemu thiefowi zaczął wołać o pomoc, bo niby złodziej(mega spam bindami). Poszedłem tam no i okazało się że złodzieja nie było - ok, można się pomylić, ale on się nie pomylił bo nic nie wskazywało na to że gonił złodzieja. Bawił się whistlerem i ciągle te bindy naciskał. Złodziej w tym czasie wykradł evi... I takie sytuacje zdarzały mi się kilka razy. Kolejna sprawa że jak pisze TO CAŁY CZAS UŻYWA WIELKICH LITER i pisze takie pierdoły że nie przypominam sobie kogokolwiek kto mógłby tak bardzo wkurzać ludzi, np. pyta się co jedliśmy na obiad(autentyczne pytanie) itp. Poza tym robi taką masę błędów że OMG...
Zagraj z nami w Thievery!
Thievery Server Browser
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Widze, że faktycznie by wam sie admin przydał.
Obrazek
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Makao »

SPIDIvonMARDER pisze:Widze, że faktycznie by wam sie admin przydał.
Już nie będziemy mieli takich problemów bo Tomcaty wróciły i Bandit jest adminem i myślę że teraz nie będzie problemów z Colonelem.


A co do Alexa to trochę wczoraj mnie zdenerwował bo Graliśmy na Grange ja Miałem 550 Loota bez equipu a jak umarłem okazało się że nie ma żyć okazało się że nie dość że Alex zmarnował życia to jeszcze nie zebrał nic loota tylko próbował DMować.jak mu nie szło to mógł wyjść z gry bo tak to psuje grę.
Awatar użytkownika
Michal
Poganin
Posty: 729
Rejestracja: 02 listopada 2006, 13:33
Lokalizacja: Tychy

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Michal »

Makao pisze:a jak umarłem
Ze starości czy na zawał? :))
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: grim_reaper »

Oj jak się cieszę, że nie jestem częścią tej farsy uff :)) Na tutkach nie byłam już chyba od wieków, a jak ostatnim razem wchodziłam to z aliasem ( zachowując się grzecznie ) i mimo uporczywych pytań Alexa, że ja wiem kto on jest a on nie wie kto ja, nie pisnęłam ani słóweczka. Dlaczego? Po prostu tak mi jest wygodniej, bo wiem,widzę jak nick pociąga za sobą myślenie o danej osobie ( często stereotypowe, choć nie zawsze )

Problem z Archerem to stara baśń, myślicie, że ile jeszcze lat trzeba żeby on się zmienił? Odpowiedź: zero - on się nie zmieni. Finito. Przy graczach którzy nie znoszą konstruktywnej krytyki nie warto się odzywać, chyba, że ktoś lubi czytać wyzwiska pod swoim adresem.

Black fox - ja też nie znoszę głupich żartów, nie lubię agresywnego poczucia humoru ( takiego w którym to ja mam być ofiarą ), więc Cię rozumiem. Inna sprawa, że teraz to bardzo popularny sposób bycia, ludzie się tak obrażają, bo odwracają uwagę od swoich wad itd.

Colonel Mace to jakiś stary gracz, niestety ja już nie mam praktycznie nigdzie żadnych uprawnień, więc możecie liczyć tylko na Bandita, że powęszy co to za typek, założę się, że ktoś zupełnie znajomy.

Na TSa ( jeśli nadal to ten stary adres ) ktoś musi stale wchodzić, bo inaczej zostanie kanał zamknięty, nie wiem czy się płaci czy nie, ale fakt jest, że admini ( Bandit i Oskar jak pamiętam ) muszą go doglądać.

Tyle. Pozdrowienia dla wytrwałych, ja w tutki może zagram od święta, z obecnym zestawem nicków w grze nie sądzę żeby mi się chciało wrócić, nawet dla old schoolowych graczy takich jak Lotor czy Phaethorn albo thief13x.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Oj jak się cieszę, że nie jestem częścią tej farsy uff
Ja nie histeryzowałbym aż tak bardzo, ;) bo to są sporadyczne przypadki, kiedy pojawia się gracz, który robi zamieszanie. Tacy gracze praktycznie nie istnieją i są już na wymarciu... :kwd

IP gracza o nicku Colonel_Mace wskazuje na Czechy i na razie nie sprawdzałem dogłębniej kto może ukrywać się pod tym aliasem.

Jeśli chodzi o Pana Łucznika :)) to obecnie jego zachowanie podczas gry jest lepsze niż było kiedyś, ale to ciągle może ulec zmianie w obie strony...

Ostatnio a serwerach można spotkać sporo starych graczy, ale niestety większość z nich aliasuje. :zdw

W zeszłą sobotę pobiliśmy skromy rekord w ilości graczy przebywających jednocześnie na serwerze - było nas w sumie 17. :o
Obrazek
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:
grim_reaper pisze:Oj jak się cieszę, że nie jestem częścią tej farsy uff
Ja nie histeryzowałbym aż tak bardzo, ;) bo to są sporadyczne przypadki, kiedy pojawia się gracz, który robi zamieszanie. Tacy gracze praktycznie nie istnieją i są już na wymarciu... :kwd


Jeśli chodzi o Pana Łucznika :)) to obecnie jego zachowanie podczas gry jest lepsze niż było kiedyś, ale to ciągle może ulec zmianie w obie strony...

Ostatnio a serwerach można spotkać sporo starych graczy, ale niestety większość z nich aliasuje. :zdw
ja bym tego nie nazwała histeryzowaniem,bo to z grubsza przesada, po prostu dobrze jest wejść do gry od czasu do czasu, bo po takim wielotygodniowym cyklu codziennych gier można ocipieć :]

No może Łucznik trochę się poprawił ( mniej spamuje do shouta, co nie znaczy, że mało :)) ) no i myśli trochę więcej jak gra, chociaż zdarzają mu się na przykład bezmyślne craterki, ale to chyba każdemu, kto gra szybko, a nie takiemu czajnikowi jak ja :))

mnie to rybka czy ktoś aliasuje czy nie, póki nie zachowuje się arogancko w stosunku do innych, nie rzuca rasistowskimi hasłami itp. oraz nie mam podejrzeń, że cheatuje...wtedy taki ktoś mnie po prostu nie interesuje.
IP gracza o nicku Colonel_Mace wskazuje na Czechy i na razie nie sprawdzałem dogłębniej kto może ukrywać się pod tym aliasem.
a pamiętasz Theefa van Cleefa xD? Może to on, tylko zmienił styl obrażania?
W zeszłą sobotę pobiliśmy skromy rekord w ilości graczy przebywających jednocześnie na serwerze - było nas w sumie 17. :o
[url=http://img242.imageshack.us/img242/6167/shot0001.th.gif]Obrazek[/URL]
o, nawet tu jestem :jez 8-) :bj:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Black_Fox »

grim_reaper pisze: a pamiętasz Theefa van Cleefa xD? Może to on, tylko zmienił styl obrażania?
Wydaje się, że tamten miał więcej rozumu...
Colonel naprawdę robi z siebie idiotę (razem z Aleksem).
Przerabiają Thievery na piaskownice dla [współczesnych] dzieci.

[ Dodano: Czw 23 Kwi, 2009 22:40 ]
Nie żeby mi to uwierało - po prostu ich ignoruję.
Ja tu tylko sprzątam. ;)
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
_OskaR
Poganin
Posty: 736
Rejestracja: 26 stycznia 2005, 16:07

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: _OskaR »

Black_Fox pisze:Colonel
Pograłem i już wiem. Nie dość, że kapsloczy, to jeszcze pisze takie komentarze, że... Podnieca się, jak jego drużyna wygrywa, ale sam też mógłby wnieść coś do tego zwycięstwa. Gramy sobie dla zabawy (hmm - przynajmniej ja tak grałem - nie wiem jak inni), życia lecą, a tu wyskakuje taki cwancyk, z tekstem "[...]ing idiots".
Może za długo nie grałem w TuT?
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Makao »

Alex-Też mnie ostatnio zaczyna denerwować bo ciągle komentuje sytułacje wyrazami LOL albo PWNT on ciągle się powtarza rozumiem jakieś żarty na poziomie a nie żarty rodem z podstawówki

Colonel-Skoro on jest zły to lepiej dać mu kicka i wtedy nie będzie problemów bo na Brody Serwer gdzie nie ma admina to mógłby robić wszystko a tak to można go zbanować na Tomcats serwer.


PS.Nareszcie zaczyna się coś dziać w tym dziale.
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Black_Fox »

Makao pisze:Alex-Też mnie ostatnio zaczyna denerwować bo ciągle komentuje sytułacje wyrazami LOL albo PWNT on ciągle się powtarza rozumiem jakieś żarty na poziomie a nie żarty rodem z podstawówki
Tak szczerze to te 'pwnt' odemnie się wzięło. :)
Po przerwie od Thievery zacząłem często używać tego wyrazu w grze, a alexik jak widać szybko sie uczy.
_OskaR pisze:Pograłem i już wiem. Nie dość, że kapsloczy, to jeszcze pisze takie komentarze, że... Podnieca się, jak jego drużyna wygrywa, ale sam też mógłby wnieść coś do tego zwycięstwa. Gramy sobie dla zabawy (hmm - przynajmniej ja tak grałem - nie wiem jak inni), życia lecą, a tu wyskakuje taki cwancyk, z tekstem "[...]ing idiots".
Może za długo nie grałem w TuT?
Dodam od siebie, że ten człowieczek nie grzeszy inteligencją i traktuje grę nadzbyt poważnie... on jest coś na pokrój 'angry german kida' z youtube.com.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: grim_reaper »

Black_Fox pisze:nadzbyt
chyba nazbyt :P
Black_Fox pisze:grim_reaper napisał/a:

a pamiętasz Theefa van Cleefa xD? Może to on, tylko zmienił styl obrażania?

Wydaje się, że tamten miał więcej rozumu...
a po czym wnosisz :P? Grałeś z nim kiedyś? On co prawda miał swojego ulubionego bluzga ( cunt ), ale potrafił też innymi wymyślnymi obelgami obrażać...
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Makao »

Takie domyślanie się kto to jest,jest bezsensu bo to może być każdy więc najlepszym rozwiązaniem jest

1.Czekanie aż Bandit sprawdzi kto to jest (Bandit już dał mu bana na Tomcat serwer bo wczoraj w nocy jak graliśmy coś takiego Colonel Mówił)

2.nawet ja księ dołączy to ignorowanie albo Kicka mu dać i po sprawie wtedy nie będzie nikogo wnerwiać.
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Bandit »

Ja go nie zbanowałem tylko Sly przez głosowanie, ale to było bardziej dla jaj niż na poważnie, więc szybko usunąłem tego bana.
Uważam, że nie ma się, czym przejmować i nie należy robić z powodu jednego gracza takiego wielkiego zamieszania, bo on w ten sposób otrzymuje to, czego od was oczekuje, czyli zwraca na siebie waszą uwagę. Jego wypowiedzi trzeba traktować z przymrużeniem oka. Trzeba zrozumieć też to, że gra jest fikcją a nie rzeczywistością i wszystko, co dzieje się w niej to tylko gra, więc nie należy brać wszystkiego dosłownie i na poważnie. Nawet powiedziałbym żebyście wręcz nie robili sobie z TUT "second life". ;)
Ja np. lubię sobie pożartować tak jak Alex i np. gdybym zbanował za coś takiego Alexa to siebie wtedy również powinienem. ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: grim_reaper »

No dobra, ale jakieś granice chyba istnieją, nie? Czy mogę zwyzywać najbliższą rodzinę dowolnej osoby na serwerze albo używać faszystowskich z natury hasełek odnoszących się w obraźliwy sposób do narodowości? Nie dałbyś bana takiej osobie?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Bandit »

Ja wiem, że "Ty" - także w odniesieniu do innych znanych mi graczy - tego nie zrobisz, więc, po co zadajesz mi takie pytania? Jeśli ktoś przegina to mutuję takiego gracza a ban to ostateczność, której staram się nie wykorzystywać tak długo jak tylko mogę.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Black_Fox
Szaman
Posty: 1015
Rejestracja: 23 września 2006, 11:54
Lokalizacja: The City

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: Black_Fox »

Bandit na księdza.
- And...
- Remember to pick pocket of the party guests?
mystics
Paser
Posty: 234
Rejestracja: 11 listopada 2008, 12:38
Lokalizacja: Czeluści piekła

Re: [TTG] Czarna lista graczy

Post autor: mystics »

Black_Fox pisze:Bandit na księdza.
Może od razu na papieża? :))

Rotfl. ;p
Życie ciągle uświadamia nas, jak mało o nim wiemy..
ODPOWIEDZ