UT

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Mich333
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 03 listopada 2009, 14:55
Lokalizacja: Kraków

UT

Post autor: Mich333 »

Jak zdążyłem wywnioskować do gry w Thievery jest potrzebne UT2003. Ponieważ nie grałem w nie od paru lat a chyba nawet mam jeszcze oryginał chciałem sie zapytać czy UT2003 jest darmowe teraz czy jak nie to gdzie można kupić? bo nie wiem czy je jeszcze znajde :P
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: UT

Post autor: marek »

Do gry w Thievery jest potrzebne zwykłe UT (UT '99 GOTY). Nie jest darmowe (chociaż kiedyś chyba Bandit wrzucił je w kawałkach na forum), więc albo załatwisz sobie od kogoś, albo kupisz Antologię Unreala za 29zł (w Empiku lub na Allegro), albo jakos kupisz używane (np. na Allegro). Jest jeszcze jedna opcja, złodziejska ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: UT

Post autor: Bandit »

Tutaj jest wszystko czego potrzebujesz do uruchomienia TUT:
http://thief-forum.pl/viewtopic.p ... 074#p37074
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Mich333
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 03 listopada 2009, 14:55
Lokalizacja: Kraków

Re: UT

Post autor: Mich333 »

Czyli są też tam pliki z UT tak, że po instalnięciu wszystko już bedzie działało? Dzięki :P Jakieś porady na jakich serwerach grać w Thievery? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: UT

Post autor: Spidey »

Jest raptem kilka serwerów - na pewno się nie pogubisz. Najwięcej osób jest na wieczór (chyba, że się coś zmieniło, bo nie zaglądałem ostatnio :P: ).
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Mich333
Bełkotliwiec
Posty: 22
Rejestracja: 03 listopada 2009, 14:55
Lokalizacja: Kraków

Re: UT

Post autor: Mich333 »

Ok wszystko działa :P Tylko nikogo nie ma. Kiedy ktoś dzisiaj bedzie grał to za pozwoleniem bym sie dołączył? :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Makao
Paser
Posty: 244
Rejestracja: 13 grudnia 2008, 17:49

Re: UT

Post autor: Makao »

Zazwyczaj wieczorem gra najwięcej osób,a jak chcesz zobaczyć ile osób jest na serwerach bez uruchamiania TUT wejdź na thievery.ovh.org i kliknij GameQuery i tam będziesz mógł monitorować czy ktoś nie dołączyć,a jeśli chcesz kogoś poprosić żeby dołączył to poproś go o to na Czacie.
ODPOWIEDZ