T2 FM: When Still...

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
dario
Arcykapłan
Posty: 1412
Rejestracja: 08 lutego 2007, 09:15
Lokalizacja: Tychy

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: dario »

Hmm.. trochę dziwi mnie fakt czemu masz wykonane wszystkie zadania jak nie masz całego lootu :-D - co za tym idzie bez problemu powinieneś mieć ten objectiv zaliczony ponieważ musiałeś zwiedzić prawie całą rezydencję. BTW - jest jeszcze jeden klucz - Guest Annex Key - ma go jeden ze strażników w obszarze guest annex, ale tam bodajże dostaniesz się drogą "od górną" :-D tzn. musisz użyć rope arrow (nie pamiętam gdzie...) i dostać się tam albo po belkach albo przez balkon - tyle pamiętam..
Alla Juventus vincere non è importante. E’ l’unica cosa che conta
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: BodomChild »

Znalazłem sekretne przejście, jednak wcale nie trzeba było zbierać wszystkiego, znalazłem tam nawet więcej niż było potrzebne :) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: Jacek »

1 misja skończona: full loot i sekrety, ufff, ciężko było sie połapać ale w takiej rezydencji przyjemnie jest się gubić 8-) .

Jestem, w kanałach, misja 2, prawie skończyłem, ale 2 miejsca nie dają mi spokoju:
1. niedaleko końca misji - są pomieszczenia na górze do których nijak nie idzie sie dostać -nie można przeskoczyć ani się wspiąć.
2. niedaleko miejsca z mapą -tam gdzie wchodziliśmy strzałą linową wbitą wskrzynki - jest pasaż na górze i widać 3 drzwi, nie wiem czy aktywne, tez nie idzie doskoczyć i jest tam jeszcze panel z przełącznikami w które można strzelić ale nie reagują.

No i jeszcze zadanie: gdzie mam zostawić raport? Nie chce mi sie już biegac po wszystkich kanałach i rzucać na chybił trafił.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: Mixthoor »

Jacek pisze: 1. niedaleko końca misji - są pomieszczenia na górze do których nijak nie idzie sie dostać -nie można przeskoczyć ani się wspiąć.
Miejsce, gdzie deaktywuje się alarm i otwiera bramę główną? Nad przełącznikiem deaktywującym alarm jest jakieś pomieszczenie, w którym miga lampa, ale nie mogłem się tam dostać. Podejrzewam, że nic tam i tak nie ma, ponieważ zdobyłem wszystkie łupy.
2. niedaleko miejsca z mapą -tam gdzie wchodziliśmy strzałą linową wbitą wskrzynki - jest pasaż na górze i widać 3 drzwi, nie wiem czy aktywne, tez nie idzie doskoczyć i jest tam jeszcze panel z przełącznikami w które można strzelić ale nie reagują.
Nic tam nie ma, do panelu nie doskoczyłem, strzelałem z łuku, również bez skutku. Z tych 3 skrzynek próbowałem skoczyć na balkon (ten odrobinę poniżej), ale jest tam magiczna niewidzialna ściana.
No i jeszcze zadanie: gdzie mam zostawić raport? Nie chce mi sie już biegac po wszystkich kanałach i rzucać na chybił trafił.
W kanałach na samym początku misji. Dojdziesz do pomieszczenia, w którym na stole leży informacja, że (nie pamiętam imienia) ma dostarczyć raport.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: Mixthoor »

No, ja też mam mały problem z 3 misją.

1) W 3 małych pomieszczeniach znajdują się specyficzne regały na książki (te stare brzydkie tekstury), które jak mniemam są sekretnymi drzwiami. Nie mogę znaleźć do nich przełączników. Są to niewielkie pokoje z jednym łóżkiem, stolikiem, świecą...
Co prawda do jednego pomieszczenia dostałem się przez balkon (otwarte okno na dziedziniec, strzała linowa w parapet), ale od tyłu również nie mogę otworzyć tych drzwi. Gdzie są te przełączniki?
Nadal aktualne, brakuje mi ok 295 łupów do wymaganych 7000

Edit: OK już mam. W krypcie jedna z masek miała jeszcze te niebieskie diamenty + znalazło się tam jeszcze kilka innych drobniejszych świecidełek. W sumie 7775 łupów, 3 sekrety

2) Jestem w pokoju brata Jonasa, wdrapałem się na piętro, gdzie są same skrzynie. Skaczę, kucam, szukam, klikam - ale nic tam nie ma. Coś mi podpowiada, że skoro klucz do tego pomieszczenia zdobyłem pod koniec misji (prawie 1,5 h skradania), to coś musi tam być. Jakaś wskazówka?

Edit: OK już mam, podłoga... Nie podoba mi się jedna rzecz - Gdy pojawiają się Haunty, zwykłe Młoty nie walczą z nimi. Celowo nie usypiałem Młotów: raz - jako że to mój pracodawca, dwa - już wystarczająco wycierpieli z rąk Lorda Roberta. W ostateczności mogę zrozumieć, że Zakon to Zakon - czy to żywy człowiek, czy umarły. Swój swojego nie zaatakuje...
Ciekaw jestem, czy autor wziął ghosting i brak KO na Młotach pod uwagę...
sgg
Bełkotliwiec
Posty: 15
Rejestracja: 26 lipca 2014, 07:45

Re: T2 FM: When Still...

Post autor: sgg »

Wiem, że to już 6 lat od wydania ale jakby ktoś dopiero zaczynał When Still, to przyznam się, że w pierwszej misji więcej czasu spędziłem chyba w ekranie mapy i nanoszeniu na nią notatek niż w rozgrywce :)) Niemniej jednak (jestem na razie po dwóch misjach) warto.
ODPOWIEDZ