Zacinanie sie kompa

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Zacinanie sie kompa

Post autor: Acolithus »

Gralem dzis w thievery, nie wiele ledwie 5-6 godzin a tej debil (moj komputer) zdazyl sie zaciac wtym czasie 5 razy :!: moglbym sie dowiedziec czym to jest spowodowane ?? i co moge zaradzic (przeinstalowywanie systemu odpada) ??
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Zacinanie sie kompa

Post autor: Ivvan »

znaczy jak sie zacina ?? ...... poprostu tnie sie gra czy jakos tak..... czy sie wiesza :P: hyhy
Awatar użytkownika
Acolithus
Mechanista
Posty: 424
Rejestracja: 12 maja 2003, 18:35
Lokalizacja: Myślenice

Re: Zacinanie sie kompa

Post autor: Acolithus »

nie kapujesz ? grasz sobie, grasz sobie a tu nagle wszystko ci stoi (bez skojarzen :-) ), po 5 minutach wszystko jest w takim samym stanie :!:
Awatar użytkownika
Pablo
Arcykapłan
Posty: 1398
Rejestracja: 13 sierpnia 2002, 11:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Zacinanie sie kompa

Post autor: Pablo »

Miałem podobne przypadki, ale co dziwne serwer dalej działał a ja stałem jak pajac z naciągniętym łukiem lub coś w tym rodzaju :lol:. Nie wiem od czego to zależy ale raz się pojawia a raz nie :roll:.
Pablo
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Zacinanie sie kompa

Post autor: Ivvan »

sam nie wiem... ja kiedys podobnie mialem... i nie pamietam juz co robilem... a moze poprostu juz system ci powoli siada... ja wiem ze jak mi cos nie gra... to sie pytam brata.... on wszechwiedzacy :P: popytaj sie kolesi w servisie :P: hyhy
ODPOWIEDZ