"Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
brzeszczot
Młotodzierżca
Posty: 817
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Post autor: brzeszczot »

A ja z innej beczki ale jak najbardziej adekwatnie do tytulu watku.....

Cenega spolszczyla i wydala manager pilkarski "Championship Manager 03/04" [jakby kto nie widzial to "biblia" milosnikow trenerki i pilki kopanej]
Spolszczenie jak spolszczenie ale wyobrazcie sobie "myly Państwo" ze Cenega (jak wiesc gminna niesie, zreszta sam mam, ee... tzn nie mam ... to wiem ) zapomniala dodac edytora do gry, a taki edytor to sie nalezy kupujacemu jak psu zupa... Wlasciwie to kazdy kto kupil "CM" w Europie i na swiecie taki edytor wraz z pelna wersja gry posiada...
Pozwole sobie zacytowac "(...)Doprawdy trudno wytłumaczyć tę zagadkową historię, nawet samo Sports Interactive nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie – panowie z owej firmy zapewnili nas natomiast, że edytor pojawi się w kolejnym patchy, tworzonym specjalnie dla graczy z Polski" - http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=1521&STR=3

Taaak......
Ten fakt musi poruszyc wyobraznie - Cenega pewnie wyda THIEFA. I uwaga modlmy sie by w odpowiedniej chwili chlopoki z Cenegi mieli dobry dzien - jesli nie... to ciach i po edytorze [jesli bedzie :-) ) !!!!
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Post autor: Dziarsky »

Co do Edytora Dromed to nie miałem okazji bo za poźno się zainteresowałem Thiefem i teraz jakośnie mam kontaktów by ruszyć.
Mapy robię ale do gry Red Faction.
Mam nadzieje że przy okazji wyjścia T3 pojawi się przygotowany Unrealed3.0 na potrzeby Thiefa3 i będę się w nim bawił :d
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Post autor: Ivvan »

eeeeeeeee....... Red Faction...... znaczy ,... moze byc ja tam nic nie mam przeciwko.. jest spoko... ale ja bym sie zabral na twoim miejscu za cos lepszego :D.......... mapy do UT albo jeszcze innych :) czekam... jak zrobisz do CSa jakas mape to mnie powiadom :P: hyhy chetnie w nia zagram :P: hyhy -joke
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Post autor: Dziarsky »

ostatnio przy okazji grania w U2 zerknąłem na edytor UnrealEd3.0
niestety nic w nim nie kumam -to jednak cośzupełnie innego niż RedEd :/
może kiedyś znajde stronkę z opisem dla poczatkujacych i coś ruszę :P
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: "Co by tu jeszcze spieprzyć, panowie"

Post autor: Ivvan »

Bandit troche wie na temat UnrealEd :) pogadaj z nim a jak nie da rady z nim to moze z Krisem :) hyhy... tylko watpie zebys go wogole zlapal :P hyhy
ODPOWIEDZ