[Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

[Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: raven4444 »

5€ DLC dostępne w dzień premiery, akurat do thiefa będę kupować wszystkie jakie wyjdą więc ten mam na dysku.

Keepeer skusiła mnie na odpalenie dziś tego (zaraz wychodzę) więc na tę chwilę wrzucam kilka screenów.

1 odczucie - omg jakie to klimatyczne omg jakie to fajnie omg! coś mnie chce zabić!

Jutro wrzucę o wiele więcej i też może filmik uda się nagrać.

http://steamcommunity.com/id/raven4444/ ... &view=grid
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: raven4444 »

Dobra taki przedwczesny wytrysk miałem z tą misją.
Bo uwaga tak jest klimatyczna i to mega ale jej rozmiar...



Jeszcze konwersja 720p leci.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: Keeper in Training »

Keeper kusicielka?

Tego jeszcze nie było. Dzięki :P .

Mapka zrobiona ładnie, ale jeżeli chodzi tu tylko bądź głównie o czasówkę, to ja podziękuję. No i strasznie dużo tych łupów. Pieniądze dosłownie walają się po podłodze. Albo to przytułek dla krezusów (co samo w sobie jest pewnego rodzaju oksymoronem), albo mapperzy zaszaleli :). Jest tam jakiś tryb bez czasu i rozsianych monet, a z jakimiś ciekawymi celami?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: Flavia »

Keeper in Training pisze:Jest tam jakiś tryb bez czasu i rozsianych monet, a z jakimiś ciekawymi celami?
To DLC to nie jest przypadkiem tryb wyzwań rozgrywający się na mapie, którą przyjdzie nam zwiedzić w samej grze w obrębie którejś tam misji? :P
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: Keeper in Training »

Flavia pisze:
Keeper in Training pisze:Jest tam jakiś tryb bez czasu i rozsianych monet, a z jakimiś ciekawymi celami?
To DLC to nie jest przypadkiem tryb wyzwań rozgrywający się na mapie, którą przyjdzie nam zwiedzić w samej grze w obrębie którejś tam misji? :P
No właśnie, jak to jest?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: raven4444 »

Też nie wiedziałem że to jest w grze. 5 rozdział jak mnie pamięć nie myli a w tym dlc jest tak na oko 25% całości.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: Keeper in Training »

Jeśli to tylko wyzwanie na czas, to tego nie potrzebuję. Ja wolę łazić bez zegarka i odkrywać tajemnice :). Dziękuję, że pokazałeś filmik, bardzo mi pomogłeś! Inaczej mogłabym się skusić, skoro to trybut wobec Przytuliska.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: demonax »

Keeper in Training pisze:Jeśli to tylko wyzwanie na czas, to tego nie potrzebuję. Ja wolę łazić bez zegarka i odkrywać tajemnice :). Dziękuję, że pokazałeś filmik, bardzo mi pomogłeś! Inaczej mogłabym się skusić, skoro to trybut wobec Przytuliska.
To nie jest tylko wyzwanie. Rozdział 5 to misja właśnie w domu Moiry.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: Keeper in Training »

demonax pisze:
Keeper in Training pisze:Jeśli to tylko wyzwanie na czas, to tego nie potrzebuję. Ja wolę łazić bez zegarka i odkrywać tajemnice :). Dziękuję, że pokazałeś filmik, bardzo mi pomogłeś! Inaczej mogłabym się skusić, skoro to trybut wobec Przytuliska.
To nie jest tylko wyzwanie. Rozdział 5 to misja właśnie w domu Moiry.
Chodzi mi o to, że aby zwiedzić dom Moiry, nie jest potrzebna ta dodatkowa paczka. Jeśli jestem w błędzie, zwróćcie mi uwagę, dobrze? Sama lokacja mnie interesuje.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: [Spoiler]The Forsaken DLC - Dom dla obłąkanych Moira

Post autor: demonax »

Keeper in Training pisze: Chodzi mi o to, że aby zwiedzić dom Moiry, nie jest potrzebna ta dodatkowa paczka. Jeśli jestem w błędzie, zwróćcie mi uwagę, dobrze? Sama lokacja mnie interesuje.
W takim razie źle odebrałem Twoją ostatnią wypowiedź :roll: :) Oczywiście masz rację, DLC nie jest wymagane do odwiedzenia domu Moiry.
ODPOWIEDZ