Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Tharna »

Cześć :-D

Imię - Kaśka
Wiek - 30 lat, eh ...
Zawód - grafik web

Zainteresowania: konie, grafika, książki, dobra gra która wciąga i nie nudzi.
Ulubione gry: Thief (od lat), TES V Skyrim, Mafia, Rainbow 6, Tenchu

Jak coś to pytać, bo niewiem co pisać jeszcze :)
.............
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Flavia »

Tharna pisze:Jak coś to pytać, bo niewiem co pisać jeszcze :)
Skoro proponujesz: rozmiar buta, rozmiar stanika, grupa krwi, znak zodiaku chińskiego, ulubiony kucyk, imiona przodków w linii żeńskiej do siedmiu pokoleń wstecz ^.^

Żartuję. Ale witam serdecznie :-D
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Maklo »

A ja chcę wiedzieć, czy wolisz margarynę, czy masło : |

Nie żartuję, czekam niecierpliwie na odpowiedź
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Caer »

Tharna pisze:Cześć :-D

Imię - Kaśka
Wiek - 30 lat, eh ...
Czemu "eh"? Życie zaczyna się po 30-tce ;).

Witamy, witamy.
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Tharna »

hehe, tak, słyszałam o tym :)

Maklo, zależy do czego ...
.............
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Kurhhan »

Tenchu ? Nareszcie ktoś z konsolowym dziedzictwem, tutaj w większości sami rycerze w lśniących blaszanych zbrojach ; )

Cześć.
Ostatnio zmieniony 11 marca 2014, 17:17 przez Kurhhan, łącznie zmieniany 1 raz.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: BodomChild »

A mnie interesuje ten rozmiar stanika :wes .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Maklo »

Tharna pisze: Maklo, zależy do czego ...
Możemy uznać dwie kategorie:
1. do kanapek
2. do makaronu
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Leming »

Tharna pisze:Jak coś to pytać, bo niewiem co pisać jeszcze :)
Proszę podaj swój współczynnik "spódnicyzmu", czyli procentową wartość ubierania przez Ciebie spódnicy/sukienki w stosunku do spodni. :)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Tharna »

Na osobiste pytania nie odpowiadam, zapomniałam dopisać chyba, że mężatka ;)
Maklo, wolę masło ! :-D
.............
Awatar użytkownika
Maklo
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 19 lipca 2012, 00:07
Lokalizacja: "Piła Bojowa"

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Maklo »

Tharna pisze:
Maklo, wolę masło ! :-D
Zdałaś, dogadamy się
Przemoc jest wizytówką amatorów... i Mechanistów.

Fáilte, Sláinte, Póg mo thóin!
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

W Pratchettcie pytali o ulubioną łyżkę. Zapewne mieli powód ;)


Welcome, everypony!
Obrazek
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Keeper in Training »

SPIDIvonMARDER pisze:Welcome, everypony!
Kubuś, naprawdę, odstaw te kucyki, to szkodliwe :)) . Witamy serdecznie nową użytkowniczkę :). Właściwie powinny znaleźć się odpowiedzi na dwa pytania (jeśli chcesz):
- grasz w FM-ki?
oraz...
- mamy szansę spotkać Cię w dziale Twórczość Fanowska czy to raczej nie Twoje klimaty?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Tharna »

SPIDIvonMARDER pisze:W Pratchettcie pytali o ulubioną łyżkę. Zapewne mieli powód ;)
łyżkę mówisz ...
Właściwie powinny znaleźć się odpowiedzi na dwa pytania (jeśli chcesz):
- grasz w FM-ki?
oraz...
- mamy szansę spotkać Cię w dziale Twórczość Fanowska czy to raczej nie Twoje klimaty?
1. Nie, ale właśnie zaczęłam zagłębiać się w temat. Jeśli mój komp mi na to pozwoli - oczywiście , jak najbardziej.

2. Oczywiście, że tak.
.............
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Flavia »

Tharna pisze:1. Nie, ale właśnie zaczęłam zagłębiać się w temat. Jeśli mój komp mi na to pozwoli - oczywiście , jak najbardziej.
Jeśli Twój komp pozwala na grę w oryginalne Thiefy, to większość FMek też dzierży. W razie problemów - wal do Mixthoora, on wszystkiemu zaradzi :)
Tharna pisze:2. Oczywiście, że tak.
Hmm, a zdradzisz może, która dziedzina sztuki najbardziej Cię interesuje? Od strony praktycznej, oczywiście ;>
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Tharna
Akolita
Posty: 123
Rejestracja: 04 marca 2014, 20:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Tharna »

Zmieniłam kompa pomiędzy T3 a T4 jakieś 3 lata temu i od tamtej pory pierwsze dwie części zwyczajnie się sypią. Dałam temu spokój na dłuższy czas, ale coś wewnątrz mi każe naprawić TERAZ problem.
Znając siebie - uparcie uporam się z tym ślęcząc godzinami w necie z czyjąś pomocą lub bez :-D
Hmm, a zdradzisz może, która dziedzina sztuki najbardziej Cię interesuje? Od strony praktycznej, oczywiście ;>
Fotomanipulacja, rzadziej rysunek
No i pisanie opowiadań - to bardzo lubię.
Czasem też uda mi się skrobnąć jakiś tekst/wiersz, ale dawno tego nie robiłam.
.............
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Mixthoor »

Tharna pisze:Zmieniłam kompa pomiędzy T3 a T4 jakieś 3 lata temu i od tamtej pory pierwsze dwie części zwyczajnie się sypią. Dałam temu spokój na dłuższy czas, ale coś wewnątrz mi każe naprawić TERAZ problem.
Znając siebie - uparcie uporam się z tym ślęcząc godzinami w necie z czyjąś pomocą lub bez :-D
My Ci pomożemy. Sprawdź patch NewDark. http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=4468

Z problemami wskakuj tutaj: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=8&t=3116
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
agnesejylenhulehen
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 12:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: agnesejylenhulehen »

Hej! To teraz może coś ode mnie :) Dlaczego tak późno? W sumie nie mam pojęcia, zwłaszcza, że tematyką gier interesuje się od bardzo dawna, wręcz odkąd pamiętam; pierwszy Thief zagościł u mnie w domu, gdy byłam małą dziewczynką, na początku "męczył go" mój ukochany ś.p tatko ;'') No to tyle słowem wstępu :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 17, powoli zbliżamy się do pełnoletności - 09.01.1997
Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra (dolnośląskie)
Wykształcenie: Wciąż się rozwijam, aktualnie jestem w liceum, klasa o profilu biologiczno-chemicznym
Zainteresowania: Sporo tego, w sumie nie mam jakiś konkretnych, ulubionych czynności czy pasji, lubię robić to, co akurat wydaje mi się ciekawe, w jakiś sposób "zaspokaja mnie" (jakkolwiek to nie zabrzmiało :P). Słucham dużo muzyki, przeróżnej, nie ograniczam się do jednego gatunku, z każdego znajdę coś dla siebie, co akurat opisuje mój nastrój czy "stan ducha" :). Oglądam seriale, filmy, czytam, uczę się (w trakcie roku szkolnego pochłania to ogromną ilość mojego czasu, jednak jakoś leci, zwłaszcza, że są to przedmioty interesujące na swój sposób),oczywiście gram, a gdy akurat portfel świeci pustkami lub komputer nie wyrabia - oglądam zagrajmerów (przypomina mi się okres, gdy siadałam koło taty i z otwartą buzią oglądałam jak gra, piękne czasy :) ). Dodatkowo lubię gotować, właściwie to eksperymentować w kuchni.
Plany na przyszłość: Chciałabym studiować, może medycyna, może farmacja - zobaczymy :)
Co jeszcze mogę o sobie napisać, żeby Was nie zanudzić? :) Chyba temat wyczerpałam; mogę dodać tylko, że jestem dość dziwną osóbką, która jest towarzyska, jednak skryta i walcząca z kompleksami. Ach te przeciwności :) Buziaki :*
"Tombs with piped in music. How classy."
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jakie masz kompleksy? I jak się wymawia Twój nick? :)
Obrazek
Awatar użytkownika
agnesejylenhulehen
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 12:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: agnesejylenhulehen »

Miło mi, że ktoś odpisał! :) Mój nick wymawia się bez żadnych udziwnień, tak jak jest napisany :D (Przynajmniej ja tak robię :) )
Co do kompleksów cóż, mam ich trochę, jakoś nie umiem pogodzić się z tym jak wyglądam. Chodzi tutaj głównie o to, iż przez uszkodzone kolana, już gdzieś od piątej klasy szkoły podstawowej, nie mogę ćwiczyć, musiałam zrezygnować z tańca, co przyczyniło się do nabierania ciałka :) Nie mówię tutaj o nie wiadomo jakiej nadwadze, tylko o hmm.. jak to ująć - niemieszczeniu się w magazynowe kanony piękna :) Pewnie zabrzmi to jak jakieś gimbazjalne marudzenie i użalanie się nad sobą i całym światem, ale w moim przypadku tak nie jest :)
"Tombs with piped in music. How classy."
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Daweon »

Miło, że wciąż przybywają nowi forumowicze i to jeszcze tacy którzy szanują starego dobrego złodzieja, a nie tego za przeproszeniem THIAFA.

Co do kompleksów to nie masz się czego martwić. Jakieś 90% społeczeństwa nie mieści się w kanonach piękna. Już mnóstwo szczupłych dziewczyn mówiło mi, że musi się odchudzać, a tymczasem tylko malutki odsetek społeczeństwa w twoim wieku jest na tyle... obszerny, żeby faktycznie był to problem. Można mieć kompleksy z powodu otyłości, ale z lekkiej nadwagi uwierz mi, nie warto.
agnesejylenhulehen pisze: Mój nick wymawia się bez żadnych udziwnień
Yyyyy... chyba się tak nie da XD
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: TricksieThiefsie »

agnesejylenhulehen pisze:Hej! To teraz może coś ode mnie :) Dlaczego tak późno? W sumie nie mam pojęcia, zwłaszcza, że tematyką gier interesuje się od bardzo dawna, wręcz odkąd pamiętam; pierwszy Thief zagościł u mnie w domu, gdy byłam małą dziewczynką, na początku "męczył go" mój ukochany ś.p tatko ;'') No to tyle słowem wstępu :)

Imię: Agnieszka
Wiek: 17, powoli zbliżamy się do pełnoletności - 09.01.1997
Miejsce zamieszkania: Jelenia Góra (dolnośląskie)
Wykształcenie: Wciąż się rozwijam, aktualnie jestem w liceum, klasa o profilu biologiczno-chemicznym
Zainteresowania: Sporo tego, w sumie nie mam jakiś konkretnych, ulubionych czynności czy pasji, lubię robić to, co akurat wydaje mi się ciekawe, w jakiś sposób "zaspokaja mnie" (jakkolwiek to nie zabrzmiało :P). Słucham dużo muzyki, przeróżnej, nie ograniczam się do jednego gatunku, z każdego znajdę coś dla siebie, co akurat opisuje mój nastrój czy "stan ducha" :). Oglądam seriale, filmy, czytam, uczę się (w trakcie roku szkolnego pochłania to ogromną ilość mojego czasu, jednak jakoś leci, zwłaszcza, że są to przedmioty interesujące na swój sposób),oczywiście gram, a gdy akurat portfel świeci pustkami lub komputer nie wyrabia - oglądam zagrajmerów (przypomina mi się okres, gdy siadałam koło taty i z otwartą buzią oglądałam jak gra, piękne czasy :) ). Dodatkowo lubię gotować, właściwie to eksperymentować w kuchni.
Plany na przyszłość: Chciałabym studiować, może medycyna, może farmacja - zobaczymy :)
Co jeszcze mogę o sobie napisać, żeby Was nie zanudzić? :) Chyba temat wyczerpałam; mogę dodać tylko, że jestem dość dziwną osóbką, która jest towarzyska, jednak skryta i walcząca z kompleksami. Ach te przeciwności :) Buziaki :*
Witaj. Podziel się z nami jak wkroczyłaś w świat Thiefa, co o nim sądzisz, czy bliżej Ci do hardkorowego fana, czy raczej nie?
Awatar użytkownika
agnesejylenhulehen
Bełkotliwiec
Posty: 13
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 12:49
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: agnesejylenhulehen »

Daweon, dziękuję za miłe słowa, dużo dla mnie znaczą :) Jeszcze co do nicku, to idzie się przyzwyczaić, ale można sobie nie raz połamać język. :)
TricksieThiefsie, jak wkroczyłam w świat Thiefa? Jak wspomniałam w świat gier, w tym również i Thiefa, wprowadził mnie mój ś.p tato. Początkowo, jako mała dziewczynka, tylko siedziałam koło niego i przyglądałam się z otwartą buzią jak gra - uwielbiałam to! Ten mrok, lekki niepokój, muzyka - po prostu cudo. Zawsze prosiłam tatę, żeby odpalił Thiefa i pograł chociaż chwilkę, bo ja muszę popatrzeć. Byłam cykorem, bo sama nie chciałam spróbować zagrać, nawet z pomocą i wskazówkami taty. Nie pamiętam dokładnie, ile miałam wtedy lat, ale odbierałam ten tytuł jak jakąś nagrodę i wyczekiwałam, jak tato wróci z pracy. Dokładnie to samo powtarzało się z kolejnymi częściami - tutaj już jednak od razu sama próbowałam cokolwiek zdziałać, próbować robić to po cichutku. Do dziś się dziwię, że dawałam radę ze sterowaniem i ogarnięciem wszystkiego :D Oczywiście wciąż obserwowałam, jak grę przechodzi tato, jak sprawnie porusza się z cienia do cienia - byłam tak pochłonięta, że potrafiłam całymi dniami patrzeć się w monitor (co zostało mi do dzisiaj ;) ) Co sądzę o tym świecie - dla mnie jest niesamowity, tajemniczy, zawsze kojarzył mi się z takim prezentem, który tylko czeka na rozpakowanie. Uwielbiam go, mam z nim mnóstwo miłych wspomnień. Myślę, że blisko mi do hardkorowego fana, bardzo lubię i szanuję tę serię. Jednak nie uważam się za specjalistę,bo na pewno są osoby, które wiedzą na ten temat więcej ode mnie :) Dzisiaj żałuję tylko, że mój tato nie miał okazji zobaczyć, jak jego ukochana seria doczekała się odświeżenia - ciekawe, co by na ten temat powiedział :)
"Tombs with piped in music. How classy."
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Mixthoor »

Witaj :) Ostatnio gościłem przez weekend w Jeleniej. Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, wbijaj w odpowiednie tematy.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Kim jesteś, złodzieju? czyli wychodzimy z cienia!

Post autor: Keeper in Training »

Witamy na forum, agnesejylenhulehen! Licz się z tym, że wszyscy w szybkim tempie skrócą nick to Agnese - i tak będzie ładnie, więc się nie zżymaj. Tutaj zawsze ktoś prędzej czy później wpadnie na pomysł optymalizacji :twisted:.

Mimo nam Cię powitać. Zdradź, twórczość fanowska też Cię interesuje? Miałaś już okazję rozejrzeć się na forum? Jak widzą Ci się FM-ki?

I fundamentalne pytanie o charakterze inicjacyjnym: jak zapatrujesz się na Kleptomaniaca...?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
ODPOWIEDZ