Fan Missions - Nadchodzące

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Fan Missions - Nadchodzące

Post autor: Flavia »

Temat zawierający zapowiedzi nadchodzących misji. W przeciwieństwie do tego na ttlg.com, zawierał będzie wyłącznie informacje o misjach, nad którymi postępy są widoczne czy to w korespondujących tematach czy w temacie Upcoming FMs lub What are you working on RIGHT NOW.

A Fence In Need
Autor: SneakyGuy101
Status: 60% gotowe

A Night in Rocksbourg 4
by DrK
Wcześniej znana jako ANiR 4, misja pierwsza, koniec końców przemianowana po prostu na część 4. Nie wiem, jak on tę kampanię zamierza w sześciu częściach zamknąć, skoro już druga planowana misja mu się na dwie rozbija, ale cóż. To w końcu DrK, on do wszystkiego jest zdolny :) Głównym przeciwnikiem w misji będą nieumarli.
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=124388
Szacowana data wydania: nieznana

A Thief's Pawn
Autor: SneakyGuy101
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=142170
Szacowana data wydania: przełom 2015/2016

Beztytułu
Autor: bbb
Misja dachowa do T2.
Szacowana data wydania: 2014/2015

The Ballad of the Fence Woman
Autor: FireMage
Przez problemy z portalizacją misja zostanie rozbita na dwie lub trzy.
Szacowana data wydania: Najszybciej za rok

Darkbourg
Autor: Soul Tear
Misja w klimatach Rocksbourga.
Szacowana data wydania: nieznana

Dead Tears Taste Sweet
Autor: Xorak
Misja o rozmiarach 64 kostek, której akcja rozgrywa się w świątyni wzniesionej na szczycie klifu, znanej z cudownego posągu krwawiącego miksturą leczniczą.
Status: 35% gotowe

Deaths Cold Embrace
Autorzy: Polygon, Yandros, Moghedian, Peter Smith, Random_Taffer, Tannar
Początki historii to misja zbudowana przez Polygona, z czasem przejęta przez Yandrosa, dopieszczona przez Moghedian, obecnie znajdująca się w czułym uścisku tria YanRanTan (Yandros, Random_Taffer i Tannar - czyli panowie od Cell 6 i Drymian Codex). W tym czasie z jednej misji zrobiło się dziesięć, zaś prosty włam do posiadłości Highwater wplątał Garretta w odwieczny spór dwóch szlacheckich rodów. Podobno fani Szekspira będą zachwyceni, a mi pozostaje mieć nadzieję, że panowie darują sobie szekspirowski język. I że kiedyś jednak to wydadzą...
Strona projektu: http://www.wearytaffer.com/missions/upc/dce.html
Szacowana data wydania: jak będzie to będzie
Status: Akt pierwszy w fazie alfa

Death’s Shadow
Autor: Ravenhook
Garrett zostaje ciśnięty do kanału i zostawiony na śmierć. Jego zadaniem będzie wygrzebać się i zemścić.
Status: 80% gotowe

Falls of Westbree
Autorzy: neux, gigagooga, Dev_Anj, Fibanocci
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=145166
Szacowana data wydania: jesień 2016
Status: gotowa w 70%

Five Night´s at Dayport
Autor: Terra
Zestaw pięciu misji, w których wcielamy się w strażnika broniącego muzeum przez pięć kolejnych nocy. Powiązana z kampanią Acideus.
Szacowana data wydania: 2017

Ironfield’s Tribe
Autor: FireMage

Keeper of Infinity
Autor: Soul Tear
W niewielkim, prowincjonalnym miasteczku nastąpił wypadek, który zainteresował Strażników na tyle, by ci wysłali swojego najlepszego agenta... Garretta. Kampania ma zawierać sześć-siedem misji (wydawanych osobno) i przypominać klimatem The Seven Sisters, Broken Triad czy A Night in Rocksbourg. Już mi się podoba :)
Status: Rozdział pierwszy i drugi wydany (choć szykują się poprawki), trzeci prawie gotowy.

King’s Story Gold
Autor: Soul Tear, Zontik
Uwspółcześniona wersja misji, w sumie autor przyznaje, że chce tylko poprawić kilka pokoi zgodnie ze zdjęciami z zamku Neuschwanstein.

L'Arsene Gold
Autor: Soul Tear, Gaetane
Przeróbka oryginalnej misji z uwspółcześnionym wyglądem.

Lord Maguire Estates 2
Autor: Caradavin
Status: 40% gotowe

Memento Mori III: Nightmasks
Autor: Random_Taffer
Zestaw dwóch misji. Pierwsza, wprowadzająca, rozgrywać się będzie w mieście, na ulicach i dachach. Druga zaś przeniesie nas do dziczy i starożytnych ruin, gdzie naszym zadaniem będzie znalezienie starożytnego artefaktu. Kontynuacja Nostalgii i Vagabond, najprawdopodobniej koncentrująca się wokół przygód Darrena w organizacji Nocnych Masek.
Status: Porzucone (ale ja nie porzucam nadziei!)

Nightfall: A New Beginning
Autor: SneakyGuy101
Status 30% gotowe

Prequel
Autor: LarryG
Kampania trzech misji, poprzedzających zdarzenia z oryginalnego Thiefa. Część pierwsza, Finals at the Academy, została wydana na Gwiazdkę 2011 roku. Część druga, True Dreams, wymaga jeszcze co najmniej 8 miesięcy pracy. Część trzecia, Graduation, jest prawie gotowa na alfa-testy Cut-scenki gotowe w 75%.
Szacowana data wydania: 2015

Pride of the Hammerites
Autor: Le Malin
Kampania z nieznaną ilością misji. Po raz nie wiadomo który Garrett na polecenie Strażników zajmie się kradzieżą Oka. Jednak Młotodzierżcy, którym zostało ono powierzone, stracili je. Teraz znajduje się ono w rękach Mechanistów. A może kogoś jeszcze innego?
Szacowana data wydania: nieznana
Status: 15% gotowe

Prophet
Autor: Phantom
Nasz bohater cudem uniknął egzekucji. Teraz musi uniknąć pościgu i dowiedzieć się, kto chce jego śmierci. Misja w klimatach TDP. Wygląda obiecująco.
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=140672
Szacowana data wydania: nieznana

Rocksbourg Origins
Autor: DrK
Misja wykorzystująca zmodyfikowaną wersję mapy z ANiR 4, której akcja jednak dzieje się na wiele lat przed wydarzeniami z kampanii (i przed inwazją umarlaków). Głównym bohaterem jest kto inny, niż Garrett.
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=141276
Szacowana data wydania: nieznana (2016?)
Status: gotowe 80-90% (teksty gotowe, połowa dialogów nagrana)

Rowena’s Legacy
Autor: Soul Tear i ktoś jeszcze
Misja mająca oddać hołd Lady Rowenie, utrzymana w klimatach jej misji. Składa się z lasu (gotowy) i zamku (tylko ściany), z obowiązkowym Mrocznym Sekretem.

Shadowed Mayfield
Autor: The Watcher
Mini-kampania składająca się z dwóch misji: akcja pierwszej rozgrywa się w Południowej Dzielnicy, wokół magazynu Mayfield (wzorowanego na autentycznej strukturze), akcja drugiej - w ruinach Zaginionego Miasta poniżej. Do tego fabuła zawierająca kilka złowrogich motywów i... jest na co czekać.
Strona projektu: http://thief.starforge.co.uk/wiki/Missions
Szacowana data wydania: nieznana

The Soul of Gems: Unholy Brother´s
Autor: Terra
Kolejna część kampanii Acideus, przerobiona misja Thief Trinity z 2007.
Szacowana data wydania: 2017

The Black Parade
Autor: skacky i inni
Kampania 10 (!) misji, mająca stanowić hołd dla T1. Wcielimy się w postać Hume'a, przestępcy powracającego do Miasta po latach wygnania, który prędko wplątuje się w niemałe kłopoty.
Wątek na forum TTLG: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=146501
Trailer:

The Devil In The Toy Man
Autor: Xorak
Horror osadzony w sklepie z zabawkami.
Status: 25% gotowe

The Moreno Tower
Autor: Dale
Garrett dostaje zlecenie zbadania okoliczności śmierci znanego maga, Ramona Moreno. W tym celu udaje się do jego wieży/posiadłości, wzniesionej na wyspie pośrodku morza.
Status: 25% gotowe

The Prophet
Autor: Purgator
Szacowana data wydania: wiosna 2015
Status: 50% gotowe

The Rebellion of the Builder 2
Autor: GORT
Kontynuacja The Rebellion of the Builder (kto by pomyślał...). Znając autora śmiem przypuszczać, że misja zaroi się od pułapek, podkręconych przeciwników i innych objawów klinicznego skurwysyństwa. W sam raz dla prawdziwych twardzieli...
Wątek na forum ttlg: http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=127631
Szacowana data wydania: nieznana
Status: w większości gotowa, w chwili obecnej trwają prace nad cut-scenkami

Xavier's Library
Autor: The Watcher
Spóźniony uczestnik Uncontestu (z 2009 roku...). Akcja rozgrywa się w posiadłości (wzorowanej na autentycznej strukturze znajdującej się w pobliżu miejsca zamieszkania autora), oferuje wiele dróg postępowania, kilka zwrotów akcji, a także elementy horroru.
Strona projektu: http://thief.starforge.co.uk/wiki/Missions
Szacowana data wydania: nieznana

Zombie Makeover of Ambush!
Autor: Purgator
Szacowana data wydania: Halloween 2014
Status: 80% gotowe
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2020, 08:56 przez Mixthoor, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Martwe tematy, odklejam
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Flavia »

Na razie tyle. Powiedzcie mi, co myślicie.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Zaratul »

Podoba mi się.Czy ten topic uwzględnia nadchodzące FMki do Dark Moda?
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Kurhhan »

Breaking the Stone jaki zawód. Latanie ze strażnikami w dzień po ruinach. W ogóle mi się nie podoba taka estetyka.

Ogólnie zasmucił mnie ten temat ( a sam nalegałem ), jakaś taka bida. Dużo niewiadomych i bodaj tylko jedna misja z zombiaczkami, i wszystko takie odległe.

Moje typy :

- A Night in Rocksbourg 4 ( zombie )
- Being Thief 2 ( jeden z moich ulubionych autorów + różnorodne sandboxowe miasto, do Bathory jeszcze muszę powrócić, już z innym nastawieniem )
- dachowe ( lubię zręcznościówki i włamy przez okna, balkony )
- The Lazy Project ( chociaż martwi mnie przeróbka OM i to jeszcze np. posiadłości Konstantynopola której nie trawię )


PS : Pasuję mi jak najbardziej taki układ i kilka słów od siebie. Świetna robota.
Ostatnio zmieniony 10 marca 2014, 17:47 przez Kurhhan, łącznie zmieniany 1 raz.
Forgotten Tomb
Tiger
Miastolud
Posty: 55
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 20:01

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Tiger »

mi też sie podoba
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: raven4444 »

Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Flavia »

Zaratul pisze:Czy ten topic uwzględnia nadchodzące FMki do Dark Moda?
Jeszcze nie. Może uwzględniać, jeśli pokierujesz mnie do aktualnego i wiarygodnego miejsca, gdzie informacje o takowych można zebrać. Widziałam artykuł na TDM Wiki, ale nie wiem, na ile można mu ufać. Jak napisałam, wolałabym, aby temat ograniczył się do misji, które faktycznie powstają, a nie zostały zapowiedziane pięć lat temu i od tego czasu prace nad nimi posunęły się z 30 do 33%, a po autorze to w ogóle ślad zaginął.

Hmm, trzeba jeszcze zaznaczyć, do której gry jest dana FMka. Albo przez skrót w nawiasie [(TG), (TMA), (TDM)] albo w rozbudowanej sekcji informacyjnej (Autor/Typ/Podstawka/itd).
raven4444 pisze:WoW Flavia temacik op!
http://img.sadistic.pl/pics/6fde8140f2bb.jpg
Eee... dzięki? Chyba... :))
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Bielow
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 26 października 2013, 09:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Bielow »

Super temat. Zwłaszcza teraz jak wiem, że Cosas 3 się nie ukaże ;(
http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=143539
Ale wydawało mi się, że gdzieś czytałem że Eternauta nie wyda swojej misji Kingsbridge. [Gdzieś mi to w oko wpadło] Skąd ta informacja Flavio?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Flavia »

Co do CoSaS - oficjalnie porzucone nie jest, więc jak tylko ukaże się jakaś aktualizacja, misja dołączy do tematu ;) W końcu na części drugiej też wiele osób położyło krzyżyk.

Eternauta anulował swoją poprzednią misję - Violet's Violin. Miał za dużo problemów ze skryptowaniem. Teraz wykorzystuje część stworzonych map na potrzeby drugiej misji, właśnie Kingsbridge. Tak przynajmniej pisał kiedyś (już jakiś czas temu) w temacie o nadchodzących misjach na ttlg.com.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Bielow
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 26 października 2013, 09:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Bielow »

Aaa! To już wiem,że dzwonili tylko nie pamiętałem gdzie ;)
Dziękuję za wyjaśnienia. A za Cosas 3 kciuki trzymam. Ale skoro oficjalny spadkobierca ImmortalThief wypuszcza paczkę "As is" to wnioskuję, że podobnie jak w przypadku porzuconej misji IndependentThiefa [egipskie klimaty] szans na dokończenie raczej nie m :/
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FMki

Post autor: Flavia »

Bielow pisze:Ale skoro oficjalny spadkobierca ImmortalThief wypuszcza paczkę "As is"
Właśnie o tym przeczytałam. No cóż, teraz jedyna nadzieja w tym, że Yandros się zlituje (on ma słabość do dokańczania cudzych dzieł) jak już skończy z DCE. Ale kiedy to nastąpi - chyba tylko Yog-Sothoth wie :roll:
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Chyba Being Thief 2 wyjdzie jako pierwsze z listy. Rozpoczęły się już testy.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Keeper in Training »

Zawsze chętnie przyjmę coś od Roweny. "Death's Cold Embrace" - Szekspir? Me gusta. "Prequel" - tytuł cienki, sam pomysł obiecujący. "Being Thief 2" i inne dachowce też brzmią dobrze. "Prophet" może mieć ciekawą fabułę. "Kingsbridge" - czyżby fan Folletta? Lubię i cenię, więc pewnie się skuszę.

Za Rocksbourgiem niespecjalnie tęsknię. Architektura godna, ale jak dla mnie pcha za dużo nieumarłych. Wciąż pamiętam jego... Frytki... I raczej stanie na końcu kolejki.

Chcę natomiast pochwalić kolejną inicjatywę IronEagle'a - robi coś w oparciu o mapy z T1 na silniku T3 wzbogaconym o tekstury T4. Śliczności.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Keeper in Training pisze:
Za Rocksbourgiem niespecjalnie tęsknię. Architektura godna, ale jak dla mnie pcha za dużo nieumarłych.
Weź.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Flavia »

Keeper in Training pisze:Za Rocksbourgiem niespecjalnie tęsknię. Architektura godna, ale jak dla mnie pcha za dużo nieumarłych.
Zwłaszcza w ANIR1 :evil:

A me gusta nowe zrzuty do Memento Mori 3. Ktoś się ze mną pozachwyca?
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Zdradzę wam sekret, jutro pojawi się "coś" z powyższej listy.
Flavia pisze:A me gusta nowe zrzuty do Memento Mori 3. Ktoś się ze mną pozachwyca?
Nie.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Mixthoor »

Mi dupy również nie urwało.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

Kurhhan pisze:Zdradzę wam sekret, jutro pojawi się "coś" z powyższej listy.
Wtajemnicz nas bardziej albo chociaż zarzuć linkiem.Coś mi się wydaje że to nowa misja Sensuta będzie.

Co do tych screenów z nadchodzącej misji to fajne są ale widziałem lepsze.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Linku nie ma nigdzie, to info z pierwszej ręki. Nie mogę więcej zdradzić ; ) , na 99% jutro pojawi się jedna misja z listy Flavii.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Spidey »

Mam nadzieję, że to ANIR 0. :D
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Bielow
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 26 października 2013, 09:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Bielow »

Being Thief 2
Testy już są w zaawansowanej fazie. Stawiam, że o tym Kurhan pisze ;)
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Załóżcie odpowiedni temat o misji, mnie haniebnie pozbawiono tej możliwości.


EDIT : Najebane modów i nadal echo.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Flavia »

Zrobione.

A ja bardzo proszę o wstrzymanie się z bólami dupy. Modzi też ludzie, nie siedzą na forum 24/7, a nawet jak są to niekoniecznie mają czas i ochotę na zakładanie tematów (tym bardziej, że tematy o FMkach są dość upierdliwe w zakładaniu).
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

To :

a) Włączcie możliwość tworzenia tam tematów przez każdego, nie bójcie się, grono jest tak hermetyczne, że syfu nikt nie narobi, a jak narobi to skasujecie, po to jesteście tutaj z takimi uprawnieniami. W phpBB nie ma nic upierdliwego.

b ) Odświeżcie listę moderatorów na aktywnych moderatorów a nie takich co maja mieć jakąś śmieszną ochotę , najebane tam więcej modów niż osób w ogóle wchodzi a jak przychodzi co do czego to nikogo na miejscu czy z lewą ochotą nie ma.

c) Ja dziękuję za takich modów wyskakujących od razu z 24/7 i "bólami dupy" w prostej sprawie.
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2014, 00:02 przez Kurhhan, łącznie zmieniany 1 raz.
Forgotten Tomb
ODPOWIEDZ