Fan Missions - Nadchodzące

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Mixthoor »

Flavia jest jedną z najbardziej aktywnych moderatorek. I przyznaję jej racje. Zatem przyhamuj...
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Zero odpowiedzi na propozycje tylko "prywata", kolejny. Teraz się tu już pewnie zleci większość z "Ekipy" ze swoimi "mądrościami".
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2014, 00:10 przez Kurhhan, łącznie zmieniany 2 razy.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Mixthoor »

Zażalenia składaj do admina forum. Ode mnie mały warn w prezencie. Nie śmieć więcej w temacie.

Spójrz na to: http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=2&t=5965 Jeśli tak bardzo Cię to boli, w dziale ogólnym rónwież wylej swoje smutki.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

"Idź się poskarżyć do admina", wylej smutki, boli, jakieś śmieszne ostrzeżenia itp. Interesujące, "mechaniczne" podejście do użytkownika. Nic tu po mnie, w dupach się przewraca, chyba od nadmiaru aktywnych użytkowników. I oczywiście zero odpowiedzi i argumentacji na moje spostrzeżenia, propozycje. Już nie śmiecę, a posty przenieś, chyba , że to również ogromny problem. Dziwne , że jeszcze tego nie zrobiłeś , tylko również nadal tu piszesz i śmiecisz.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Chujowo to chodzi znowu nawet na lepszych kompach. Ogólnie odechciało mi się trochę FM-ek, większość nowych ma wymagania jak "normalne" aktualne 10-razy ładniejsze gry. A zawsze siła FM-ów tkwiła również w pięknej wydajność na starszych maszynach, a co dopiero nowszych.

Żeby nie było, oprawa jak na Thiefa 2 pierwsza klasa, a gameplay póki co bez zastrzeżeń. Moja recenzja wkrótce.

PS : Widok na miasteczko, piękne, ale framerate poniżej wszelkiej krytyki :

Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=144130

Preview nadchodzącej FMki Nicked czyli twórcy takich misji jak Memoirs of a Dead God i Pirate Downfall.Screenshoty wyglądają naprawdę dobrze...miejmy nadzieję że gameplay też będzie taki. :)

Edit:Nie zauważyłem że on też stworzył Sturmdrang Peak.No to...możemy chyba być spokojni o jakość tej misji. :)
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Keeper in Training »

Zaratul pisze:Edit:Nie zauważyłem że on też stworzył Sturmdrang Peak.No to...możemy chyba być spokojni o jakość tej misji. :)
...Chyba, że gameplay będzie rodem z Lali Croft jak w "Szczycie...". Skakanie, turlanie się w świątyniach, prawie bez kradzieży... to nie jest Thief.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

No ale czystego Thiefa oczekuje od oryginalnych misji.FanMisje mogą sobie pozwolić na eksperymenty z gameplayem.Jak dla mnie nie przeszkadza mi eksploracja i elementy wspinaczkowe w misjach.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Również lubię wykorzystywanie mniej ogranych motywów, perypetie z np. "setkami" strażników na metr kwadratowy trochę mi już bokiem wychodzi.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Flavia »

Ponoć będzie to klasyczna misja w posiadłości z mrocznym sekretem, ale zważywszy na to, że posiadłość wzorowana jest na Villi Auditore, nie zdziwiłabym się gdyby znalazło się w niej miejsce na elementy zręcznościowe ;)
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Juliusz »

Soul Tear zapodał screenshoty z jego najnowszej kampanii:
http://www.ttlg.com/forums/showthread.p ... ost2257936

Szczena opada...
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Mixthoor »

Fakt, wspaniale to wygląda. I lokacje zróżnicowane. Pięknie.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: peter_spy »

Za dużo screenów, nie będzie elementu niespodzianki ;) wystarczyłyby 3-4 z całości. Tym niemniej wygląda to imponująco, na pewno zerknę jak wyjdzie.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

Czy Soul Tear robił wcześniej jakieś FMki? Bo ja tego nicku nie kojarzę.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Kurhhan »

Chyba tylko słabe Lost in the Far Edge, więc ja jestem ostrożny. Oprawa na powyższych zdjęciach kapitalna, ale gameplay niewiadoma.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Juliusz »

Judith pisze:Za dużo screenów, nie będzie elementu niespodzianki ;) wystarczyłyby 3-4 z całości. (...)
Nie wiesz, ile nie pokazał. Jeśli to tylko przedsmak, to możemy mieć naprawdę niezłą ucztę. Przynajmniej wizualną. Już wcześniej też widziałem bardzo klimatyczne screeny Soul Tear'a.
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Flavia »

Screeny pochodzą nie z pojedynczej misji, ale całej kampanii, więc pewnie jest sporo rzeczy, których Soul Tear nam nie pokazuje. Mam tylko nadzieję, że pod względem grywalności przebije Lost in the Far Edges. Przyznam, że jak zagrałam w to cudo i dowiedziałam się, kto jest autorem, trochę się załamałam.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Juliusz »

Flavia pisze:Przyznam, że jak zagrałam w to cudo i dowiedziałam się, kto jest autorem, trochę się załamałam.
Możesz rozwinąć tą myśl?
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Flavia »

Wcześniej widziałam zrzuty z kampanii ST i strasznie się na nią napaliłam, dlatego gdy poznałam jego faktyczne możliwości jako autora (LitFE), mój zapał został dość brutalnie ugaszony. Choć, nie powiem, wizualnie kampania prezentuje się lepiej niż LitFE (bez otchłani bez dna), więc może i pod względem rozgrywki nie będzie tak irytująca.
Heroes are so annoying.
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Keeper in Training »

Flavia pisze:Ponoć będzie to klasyczna misja w posiadłości z mrocznym sekretem, ale zważywszy na to, że posiadłość wzorowana jest na Villi Auditore, nie zdziwiłabym się gdyby znalazło się w niej miejsce na elementy zręcznościowe ;)
Głupie pytanie: co to jest Villa Auditore, coś mnie ominęło?
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Zaratul »

Villa Auditore to posiadłość bohatera Assasin Creed Ezio Auditore.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
Keeper in Training
Arcykapłan
Posty: 1409
Rejestracja: 01 października 2009, 15:01
Lokalizacja: Miasto, Południowa Dzielnica (przy fontannie)
Kontakt:

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Keeper in Training »

Zaratul pisze:Villa Auditore to posiadłość bohatera Assasin Creed Ezio Auditore.
...to tłumaczy moją ignorancję. Ubijsoft mnie nie pociąga. Ale przypomniało mi to mema z jakimś skrytobójcą od nich i Garrettem.

Skrytobójca: Co to za wolność, jeśli nie wyżynasz ludzi w pień? Po co się ograniczać?

Garrett: ...przynajmniej nie muszę nosić kiecki.
"(...) Garrett had the humbling realisation that he'd smothered more girls than he'd kissed. A good deal more. An embarrassingly good deal." - RedNightmare, "Half-Full"
uther
Akolita
Posty: 146
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 22:49

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: uther »

Czy któraś z nadchodzących już nadeszła? Pograłbym w coś ;)
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Nadchodzące FM-ki

Post autor: Spidey »

A przeszedłeś wszystkie, które wyszły do tej pory? :P Trochę tego jest.
Może coś dobrego się znajdzie, hmm?

Dracula - Reloaded
When Still…
Broken Triad
Báthory - The Campaign
Rose Cottage
A Night in Rocksbourg
Eclipsed
A Better Tomorrow
King's Story
Being Thief
Exile (Being Thief 2)
Calendra's Legacy
Ominous Bequest
Deceptive Perception 2: Phantasmagoria
Shadows in our Blood
Cryptic Realms
The Drymian Codex
Rowena's Curse
The Last Lighthouse Keeper
Sturmdrang Peak
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
ODPOWIEDZ