Deus Ex Mankind Divided

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Deus Ex Mankind Divided

Post autor: TricksieThiefsie »

Nowy Deus Ex koledzy i kolezanki! Ku ogromnemu zdziwieniu wszystkich Adam Jensen powraca, aby tym razem wziac udzial w innej historii, motywem glownym znowu beda ulepszenia.


http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... 68435.aspx

Prosilbym kogos o wstawienie obrazkow, bo jestem na tel.

Z jednej strony wolalbym nowego protagoniste, a z drugiej moze jakos fajnie rozwina Jensena, zobaczymy. Trailer gameplayowy pewnie na e3.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2015, 15:55 przez TricksieThiefsie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: eLPeeS »

Fajne info. DXHR to bardzo zacna gra. Obrazki bym wrzucił, ale co tu wrzucać. Zdjęcie Adama? Bez sensu. Wystarczy kliknąć w link. Za dwa dni nowy update na GameInformerze to może wtedy coś konkretnego będzie. Żeby tylko im nie przyszło do głowy kontynuować serii Thi4F (tak powiedziałem to*! - i co mi zrobicie ;))


* czy raczej napisałem
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: timon »

eLPeeS pisze:Żeby tylko im nie przyszło do głowy kontynuować serii Thi4F (tak powiedziałem to*! - i co mi zrobicie ;))
Potwierdzimy, przyklaśniemy, zaklniemy. Oby tylko tego potworka nie reanimowali.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: TricksieThiefsie »

Chodzilo mi o te obrazki:

http://imgur.com/t/gaming/mwid8

I troche info:

May’s cover of Game Informer may have let the cat out the bag a little early for Square Enix’s ongoing Cantkillprogress live stream, which has been teasing a new game by western developer for the past couple of days. that game it would appear is Deus Ex: Mankind Divided.

Taking place 2 years after the events of Human Revolution but before the events of the orginal Deus Ex, Mankind Divided once again Stars Adam Jensen who is now part of a new branch of Interpol created to fight a new breed of cyber terrorism – Task Force 29.

This being Deus Ex though, Jensen doesn’t trust his new bosses as Task Force 29 also feeds info to another shady government outfit known as the Juggernaut collective.

As you would expect this results in conflicting missions and who you chose to trust will have far reaching consequences in how the story unfolds.

One of Jensen’s missions takes him to Utulek Station in Prague, which is now a ghetto for augmented individuals or ‘clanks’ as the police refer to them.

In this mission set amongst the bustling claustrophobic shanty town based on the Kowloon Walled City, Jensen is tasked with tracking down the leader of a group of transhumans, though the local police force have already arrested your informant.

Leading you to several options including buttering up the informants wife for information, attempting to free the informant from the police or alternatively just skipping the scene altogether and trying to find the leader of the group by himself.

Eidos are attempting to make side quests more meaningful this time around as well by making them explore the deeper themes of the game as well as have consequences that may affect or disrupt certain parts of the main narrative such as a Mob boss calling in a favour granted in an earlier side mission

Likewise Boss encounters have been designed to be approached any way a player chooses and normal enemies will be much more diverse, armed with a wide range of weapons, augments and special abilities. The enemy AI will also be much more aggressive and will actively attempt to flank Jensen.

Once again it is possible to play full combat, or stealth. However this time around it’s possible to switch to one or the other in any part of the game.

Augmentations have also been reworked and there will be double the amount found in Human Revolution including.

Tesla: little darts pop out of Jensen’s knuckles allowing him to tag enemies and take them out quietly
Silent Run: Allows Jensen to move quickly across any floor without making a sound (can combine with cloaking)
C.A.S.I.E.: Allows Jensen to analyse the mental state of individuals, helping him to respond adequately in conversations
PEPS Gun: Non-lethal weapon that pops out of Jensen’s bionic arm and fires a concussive blast allowing him to knock an enemy out, kill him or flee.
Augmentations can be assigned to the D-pad for easy access and consume a fixed amount of energy, though now they will also recharge when not in use as well be completely renewed with bio cells.

Gunplay has also been improved and now Jensen can adjust his weapons on the fly by switching ammo types, firing patterns, scopes and stocks.

Annnd that’s pretty much everything we know for now. The one thing Square haven’t spilled the beans on yet is a release date. But I’d say it’s safe to assume we won’t be seeing Deus Ex Mankind Divided until at least 2016.


TRAILER CGI

Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: peter_spy »

IMO zwiastun średni, tzn. technicznie jak zawsze świetny, ale przeładowany tandetnymi tekstami. Natomiast to jest bardzo dobra wiadomość:
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Hattori »

W najnowszym CD-Action będzie zapowiedź Deusa. Będą również wrażenia po graniu w pełną wersję Wiedźmaka 3 i obustronny plakat. Numer wychodzi 5 maja.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: peter_spy »

No, i nie można było tak od razu? Prawie wylałem mojego drinka z wrażenia ;)

Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Hattori »

Aż tak dobrego wrażenia nie wywarł na mnie ten trailer- ale tylko w tym sensie, że nie powiedział mi nic nowego. Choć tak jakoś dopiero teraz uświadomiłem sobie, że bojowe drony to przecież bardzo niezły pomysł :)

No dobra, obejrzałem drugi raz. Zwróciłem uwagę na nowe możliwości obezwładniania. Jest git! :o
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: raven4444 »



Tech demo i szczerze jarają się technologiami które już każdy widział w akcji...
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: peter_spy »

Najbardziej mnie ubawiło GI, po którym scena wygląda gorzej niż przed :)) Nie wiem co znajdowało się za kamerą, ale ta doświetlona ściana po prawej (mimo ścianki działowej na drodze źródła światła z głębi pomieszczenia) wcale nie wygląda dobrze.
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: raven4444 »

W ogóle kiedyś było parcie na ostry obraz a teraz wszędzie te DoFy i blury gdzie się da wcisnąć.

Tutaj co pokazali z DoF to serio ale ja po litrze wódki lepiej widzę i mniej się świat rozmazuje. Czyżby symulator upojenia spirytusem metylowym?

Wygładzanie krawędzi to FXAA i to widać jak momentami kuleje.

Modele obiektów biedne takie jakieś i chyba po to tyle tych shaderów PP.

Pod koniec chwalenie się włosami i ciuchami ale już symulacji nie pokazali tego. Brak oczka zielonych więc (jak i widać na końcu) TressFX, ciekawe jak to wyjdzie i czy przegoni APEXy zielonych. Na pewno będzie mieć jedną przewagę nad nimi ale się zobaczy.

BTW brak filtra piwnego!
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Mixthoor »

Nawet jeśli graficznie będzie nieco lepiej niż w DEHR, biorę w ciemno. Przy poprzedniej odwalili kawał dobrej roboty i mają u mnie kredyt zaufania.
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
page
Ożywieniec
Posty: 89
Rejestracja: 15 października 2011, 01:56

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: page »

Macie rację, strasznie rozmazane i niewyraźne.
Stylistycznie wciąż mocno siedzi w tym, co wymyślono dla Human Revolution. Mnóstwo żółtego/złotego, "tłusty" metal, ciasne pomieszczenia i oczopląs.
Trailer był bardzo nastawiony na akcję, ale to chyba nie mówi całej prawdy o grze.
Myślę, że gra w większości będzie przypominała to, co udało im się w HR i dzięki temu da się w nią zagrać ;)
If Jupiter and Saturn meet,
What a cop of mummy wheat!
The sword's a cross; thereon He died:
On breast of Mars the goddess sighed.
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: TricksieThiefsie »

Jest i gameplay!





Z jednej strony gameplay wydaje sie byc plynniejszy poprzez lepsze animacje, tak z drugiej blink jak w dishonored, takedown wiekszej ilosci przeciwnikow latwym kosztem, mniejsze zuzycie baterii i jeszcze do tego spowolnienie czasu :? wskazuja na ogromna casualizacje gry. Upchali wiekszosc chorob z gier AAA dzisiejszych czasow, slabo to wyglada poki co. Moze jak pokaza wiecej, to bedzie lepiej.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: peter_spy »

Spokojnie, nie zapominaj o istnieniu poziomów trudności. To może być wersja Easy.
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: TricksieThiefsie »

Tak w sumie myslalem, ale z drugiej strony po co w ogole wprowadzac spowolnienie czasu w czyms takim jak deus ex? Ogolnie jest duzy przeskok w technologii, a minely dwa lata. Nie musieli az tak bardzo "koksowac" glownego bohatera.

Ciekawi mnie, czy przy innym prowadzeniu dialogu Talos przezyje, czy jednak nie? Niby nic na to nie wskazuje, ale kto go wie.
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: peter_spy »

Hah, to gorzej niż wersja easy, to jest granie na kodach. Zobacz co jest napisane pod filmikiem:

"For the purpose of this demo, we have activate full life, energy and ammo."
Awatar użytkownika
Ein
Miastolud
Posty: 52
Rejestracja: 22 czerwca 2012, 21:41

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Ein »

TricksieThiefsie pisze:Tak w sumie myslalem, ale z drugiej strony po co w ogole wprowadzac spowolnienie czasu w czyms takim jak deus ex? Ogolnie jest duzy przeskok w technologii, a minely dwa lata. Nie musieli az tak bardzo "koksowac" glownego bohatera.
Może być tak, że poza włączeniem nieskończonej ilości energii, amunicji i życia to jeszcze odblokowali wszystkie możliwe moce/gadżety i każdy na najwyższym poziomie, a jak będzie się grało w grę i odblokowywało gadżety/moce to spowolnienie będzie można wybrać, ale kosztem czegoś innego bo zabraknie potem punktów żeby je wydać na coś innego. Niby podkoksowana postać, ale chyba każdy będzie mógł stworzyć własny build albo odblokować tylko to co potrzebuje i rozwinąć wtedy wszystko na maksa z tego co mu pasuje.
Awatar użytkownika
NiRa
Mechanista
Posty: 488
Rejestracja: 15 stycznia 2008, 17:52

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: NiRa »


-Medyk! Czy ja umrę?
-Niewykluczone.
Awatar użytkownika
Hattori
Młotodzierżca
Posty: 939
Rejestracja: 18 listopada 2011, 16:40
Lokalizacja: The Keepers' Chapel (Zamurze)
Kontakt:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Hattori »

Czyli umożliwią nie tylko załatwienie bossa po cichu, ale nawet dogadanie się z nim? Wow.
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Nivellen »

Jeśli utrzymają poziom i dadzą jeszcze garść ulepszeń, DE: MD będzie w przyszłym roku moim nr. 1. Do tej pory wspominam niektóre sceny i dylematy z HR. I ten ambient.. Wsiąkłem w tamtą grę na amen.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Mixthoor »

Premiera 23.02.2016
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
TricksieThiefsie
Mechanista
Posty: 445
Rejestracja: 08 marca 2013, 23:14

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: TricksieThiefsie »



:?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Kurhhan »

Gra ma wszystko czego nie lubię w dzisiejszych "skradankach" AAA. Najbardziej ograne obiekty w historii gier, czyli rozsiane masowo po ziemi różnorakie "pudła". Wallhack, teleportację, multifatality, bullet-time i jako wisienka na torcie droga-rambo. Nie moja bajka taki arcade. Niby można dostosować gameplay bardziej pod siebie , nie używając po prostu danych gadżetów i broni, ale prędzej czy później do głosu i tak dochodzi, główny casualowy zamysł twórców w innych "niezmiennych" aspektach, co dobrze było widać przy T4. Nie moja bajka.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Deus Ex Mankind Divided

Post autor: Mixthoor »

Kampania idzie w ślady poprzedniczki: http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=32150
Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
ODPOWIEDZ