Fan Missions - Poszukiwane

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Paweuek »

Już wcześniej miałem napisać coś, co piszę zawsze gdy razi mnie nieznajomość zasad posługiwania się forum dyskusyjnym - NIE CYTUJEMY POPRZEDNICH POSTÓW! [ drę ryja w słusznej sprawie! ]


Sprawdź to
Obrazek
Awatar użytkownika
candlestick
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2011, 16:17
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: candlestick »

Witam, szukam FM typu: duża posiadłość ze strażnikami oraz mrocznym sekretem (sala tortur z zombi, nawiedzona biblioteka, pojawiający się znikąd duch, itp.). Do TG lub T2.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Zaratul »

http://www.thief-forum.pl/viewtopic.php?f=6&t=4652
W klasyka Ominous Bequest grałeś? Jeśli nie to szybko nadrób zaległości.
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Sorry, jeśli już takie pytanie kiedyś padło:
-czy powstała FMka, w której moglibyśmy zwiedzać cały Bonehoard, wliczając w to krypty kupców i inne zawalone obszary?
Obrazek
Awatar użytkownika
candlestick
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2011, 16:17
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: candlestick »

@Zaratul: chyba grałem, ale lepiej sobie ją przypomnę, zwłaszcza że wiele FMek mam zaczętych i nie ukończonych. Coś jeszcze?
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Kurhhan »

Death's Turbid Veil
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Hadrian »

SPIDIvonMARDER pisze:Sorry, jeśli już takie pytanie kiedyś padło:
-czy powstała FMka, w której moglibyśmy zwiedzać cały Bonehoard, wliczając w to krypty kupców i inne zawalone obszary?
Wydaje się, że było kiedyś jakieś demo, Alarus Extension czy coś takiego... Przez chwilę po napisaniu tego wydawało mi się, że musiało mi się coś pomylić, ale jednak nie - wyraźnie pamiętam mniej więcej, jak to wyglądało. Poszukaj w sieci. Jak będę miał na chwilę normalny dostęp do neta i będę pamiętał, to też poszukam.
Awatar użytkownika
candlestick
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2011, 16:17
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: candlestick »

Zgłaszam problem z Ominous Bequest: działa wolno mimo że to stara FMka a wszystko w tle mam powyłączane, a poza tym część tekstur jest jednolicie niebieska (np. niektóre ściany)... Czy może na to mieć wpływ komunikat który wyskakuje mi przy każdej FM: "The LG Renderer Direct Show filter was not installed, and the file LGVID.AX can't be found."? Szukałem rozwiązania problemu, ale nic nie dało rezultatu, poza tym inne misje mi działają normalnie.. :?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Spidey »

Nie pamiętam, abym miał z tą FMką jakiekolwiek problemy. Z drugiej strony - nie miałem też problemów z Dark Loaderem, którego używałem do ładowania wszystkich misji. Jeśli z niego nie korzystasz, to polecam.
Jeżeli chodzi o tekstury, to może masz jakiś texture pack wątpliwej jakości/daty.
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Zaratul »

@Candlestick Używasz DDFixa czy NewDark?
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
candlestick
Bełkotliwiec
Posty: 27
Rejestracja: 25 maja 2011, 16:17
Lokalizacja: Jaktorów
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: candlestick »

Żadnego z wymienionych, żeby odpalić FM do Thief Gold użyłem TGfixa i z tego co pamiętam to FMki do Thief 2 też mi wtedy zaczęły działać. Co do DDFixa to kiedyś mi pomógł ale teraz o nim zapomniałem, dopiero po Twoim poście go zainstalowałem ale nic to nie dało. Ściągam teraz NewDark (pod nazwą TafferPatcher_TMA_214_beta), zobaczymy czy to coś da..
Awatar użytkownika
Mixthoor
Złodziej
Posty: 2334
Rejestracja: 12 listopada 2007, 13:15
Lokalizacja: Dojczlandia
Płeć:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Mixthoor »

Thief Fan Missions - Przewodnik
Mixthoor Mod Pack - Kompendium dodatków
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Hadrian pisze:
SPIDIvonMARDER pisze:Sorry, jeśli już takie pytanie kiedyś padło:
-czy powstała FMka, w której moglibyśmy zwiedzać cały Bonehoard, wliczając w to krypty kupców i inne zawalone obszary?
Wydaje się, że było kiedyś jakieś demo, Alarus Extension czy coś takiego... Przez chwilę po napisaniu tego wydawało mi się, że musiało mi się coś pomylić, ale jednak nie - wyraźnie pamiętam mniej więcej, jak to wyglądało. Poszukaj w sieci. Jak będę miał na chwilę normalny dostęp do neta i będę pamiętał, to też poszukam.
Niestety, to wygląda kuriozalnie :P

Nowe pytanie: znacie jakąś fajną, długa, głęboką FMke do TG (w stylu Calendra Cistern)?
Obrazek
Awatar użytkownika
Flavia
Egzekutor
Posty: 1606
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:34
Lokalizacja: Dno Piekieł

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Flavia »

candlestick pisze:Witam, szukam FM typu: duża posiadłość ze strażnikami oraz mrocznym sekretem (sala tortur z zombi, nawiedzona biblioteka, pojawiający się znikąd duch, itp.). Do TG lub T2.
Ale szukasz konkretnej misji, czy wszystkich tego typu? Bo jeśli konkretnej, to sala tortur z zombiakami przypomina mi Emilie Victor. Jeśli ogólnie, to odsyłam do tematu polecankowego.
SPIDIvonMARDER pisze:znacie jakąś fajną, długa, głęboką FMke do TG (w stylu Calendra Cistern)?
The Mystery Man.
Heroes are so annoying.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: bob »

Tutaj jest namiar na fanmisję w wersji demo, a czy istnieje pełna wersja, wie ktoś? Link do dema jest tutaj - http://thiefmissions.com/m/hell2_beta .
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: bob »

Fanmisja, w której definitywnie trzeba używać butelek z powietrzem (jeśli bez nich to będzie czaszka) to "Slow but Steady Progress". Czy są jeszcze jakieś inne fanmisję do Thiefa 1/Gold/2, gdzie jeśli pod wodą nie użyję butelek z powietrzem to definitywnie umrę?
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Spidey »

Szukam FMki, którą można było przejść trzema różnymi postaciami - chyba byli to łucznik, wojownik i mag. Pamiętam, że była przyjemna dla oka, a akcja toczyła się chyba w jakiejś kopalni. :guard:
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Paweuek »

Z tego co pamiętam było to misja A Journey to the Underdark.
Obrazek
Awatar użytkownika
Spidey
Poganin
Posty: 727
Rejestracja: 18 marca 2009, 14:17
Lokalizacja: Bytom

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Spidey »

Yep, you da real MVP. Dzięki! :-D
Człowiek, który uczy się tylko tego, co inni już wiedzą, podobny jest w ignorancji do osoby, która nie uczy się w ogóle.        ~Kronika Pierwszego Wieku
Mikeal
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 28 lutego 2016, 20:31

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Mikeal »

Mógłby ktoś polecić jakąś misję typowo industrialną rozgrywającą się w jakimś kompleksie przemysłowym, halach produkcyjnych itd.? Niby Thief rozgrywa się po w uniwersum po części steampunkowym, ale nie pamiętam, żeby istniały jakieś misję oparte na motywach industrialnych.
Awatar użytkownika
Paweuek
Gniew-Amon
Posty: 1879
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 12:25
Lokalizacja: Cytadela

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Paweuek »

Być może Lord Alan's Factory lub Saints and Thieves Cię zainteresuje.
Obrazek
Mikeal
Bełkotliwiec
Posty: 12
Rejestracja: 28 lutego 2016, 20:31

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Mikeal »

Dzięki :D na pewno je wypróbuję.
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Hadrian »

Szukam dwóch misji:

1. Misja nowa, wyszła po Thiefie 4 i była wyraźnie inspirowana przez misję w przybytku rozkoszy. Podobnie jak w ostatnim Tomb of Knoss, misja składała się z dwóch osobnych poziomów - pierwsza to kawałek miasta z dość wysokimi budowlami, drugi to wspomniany przybytek rozkoszy ulokowany w podziemiach Strażników.

2. Misja starsza. Rozgrywała się w kolorowym, bajkowym średniowiecznym świecie. Pstrokate, pastelowe tekstury, wesoła muzyczka.

Ktoś coś?
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Juliusz »

2) Fables of The Penitent Thief ?
Awatar użytkownika
Hadrian
Złodziej
Posty: 2423
Rejestracja: 08 stycznia 2009, 13:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szukam FM-ki...

Post autor: Hadrian »

Tak, dokładnie! :D Dzięki ;)
ODPOWIEDZ