Na jakie gry czekacie??

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Nivellen »

Zapowiada się klimatyczny tytuł, jeszcze jeden z naszej rodzimej firmy. Szkoda tylko, że nie ma strony w polskiej wersji językowej.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Maveral »

Już jutro premiera dodatku do wyśmienitego RPG "Pillars of Eternity", a dodatek ten będzie nazywał się "The White March Part I". Ja już kombinuję wolne na weekend i jak mawiał klasyk - będę grał w grę! ;)

Tutaj jeszcze krótka recenzja dodatku - KLIK
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: raven4444 »

Ktoś męczy MGS V? Wstyd przyznać nie miałem kontaktu z tą serią a ta gra kusi mimo cen z kosmosu i totalnym praktycznie brakiem polskiej dystrybucji.
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Kurhhan »

Jeśli nie miałeś do czynienia z serią i jesteś jednoplatformowym pc-towcem- konserwą całe growe życie to produkcja może ci się nie spodobać. To bardziej japońskie podejście ze sporą ilością umowności i "dziwactw". Inny klimat.
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

Ja bym tylko chciał, na marginesie, zauważyć, że to właśnie takie gry jak MGS ze swoimi udziwnieniami w zakresie rozgrywki, sterowania, itp. przyczyniają się, a na pewno w moim przypadku się przyczyniły, do tego że ktoś zostaje pecetową konserwą - radykałem :D
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: raven4444 »

Rzućcie jakimś ułomnościami/dziwactwami tej serii. :D
Awatar użytkownika
Kurhhan
Kurszok
Posty: 541
Rejestracja: 20 czerwca 2012, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Kurhhan »

W MGSV jeszcze nie grałem, ale wiem, że występuje tam również Fulton, pojawiający się po raz pierwszy w wersjach na PSP. Jest to balon którym transportujesz do bazy-matki różnorakie obiekty, ale i rywali. Lecą sobie komicznie w przestworza. Dużo by pisać, fantastyczni bossowie, pudełko kartonowe, fabuła jak z telenoweli. Nie wiem jak teraz przy bardziej otwartej strukturze, ale poprzednie części dużo miały z odjechanego anime w poważniejszej, sensacyjnej, szpiegowskiej strukturze. Ale właśnie w tym tkwi siła serii MGS, charakterystyczne patenty, uniwersum które nie trzyma się konwenansów, coraz bardziej jednolitej amerykańskiej papki (nawet jeśli oczywiście czerpie z niej w dużym stopniu, ale robi to na swój sposób).
Forgotten Tomb
Awatar użytkownika
raven4444
Szaman
Posty: 1011
Rejestracja: 29 lipca 2007, 14:00
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: raven4444 »

Tym bardziej mnie zachęcasz. Cóż czekać na wypłatę i wywalić ponad 200zł trzeba na to :D
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: peter_spy »

Jeśli ktoś nie grał przynajmniej w MGS: Peace Walker, to w MGS V nie ma sensu zaczynać. To taki PW wersja 10.0, skradanka w otwartym świecie, gdzie fragment Afganistanu jest wielki jak kontynent w Skyrimie, tylko ładniej wygląda, nie ma wczytywania i szybkiej podróży. Praktycznie każdy aspekt z PW został rozbudowany jak tylko się da, dostajemy zatem symulator bazy wojskowej, z mechanizmami znanymi ze strategii czy gier MMO, a jednocześnie zabawę w trzeciej osobie, z dużym nastawieniem na zwiad i improwizację. W przeciwieństwie do poprzednich części to nie jest zabawa na 10-15 godzin, tylko raczej tak jak przy ostatnich Falloutach. Mam na liczniku ponad 50 godzin i wskaźnik 25% ukończenia.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BodomChild »

Obrazek

Zawsze rozwala mnie ten obrazek :rad .

Nadal czekam...
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Nivellen »

Tak, to byłoby Coś :)
Swoją drogą ciekawe, że przy takiej ilości kontynuacji różnych tytułów, Valve wydaje się nie dostrzegać potencjału swojego czarnego konia, czyli HL. Bajanie Gabe'a Newell'a o kolejnych epizodach jako o pełnoprawnej części trzeciej w odcinkach należy raczej uznać za folklor. No chyba, że to zasłona dymna :?
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: demonax »

Świetna wiadomość dla fanów skradanek :) klik
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Nivellen »

Jedynka obecnie na Steam'ie w promocji za niecałe 11 euro.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

Styx kupowany bezpośrednio na Steam się nie opłacał i nadal nie opłaca nawet w promocji. W necie można dziś go kupić za niecałe 30zł z dostawą. Ładne wydanie z gamebookiem + klucz Steam. Na sequel czekam z niecierpliwością bo jedynka była bardzo zacna. Powiedziałbym, że lepsza niż ThiAf.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
willy_poodle
Kurszok
Posty: 530
Rejestracja: 08 marca 2005, 19:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: willy_poodle »

Shadwen



To nie do końca to, ale może warto będzie spróbować.
Szkoda, że z trzeciej osoby.
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Zaratul »

@up
Grałem w demo Shadwen i odbiłem się kompletnie od tego.Nie spodobało mi się to zatrzymywanie czasu w stylu SuperHot i ogólny gameplay.No nic,czekamy za Dishonored 2 i Styx 2. :)
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: timon »

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
norbert123
Bełkotliwiec
Posty: 2
Rejestracja: 22 lutego 2016, 21:39

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: norbert123 »

Niech zrobią grę o Mahomecie, też będzie hit. Gwarantuje, że w telewizji zrobi się głośno o twórcach... czy właściwie o zwłokach twórców.

http://onet.pl
Ostatnio zmieniony 24 maja 2016, 23:27 przez norbert123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: timon »

Czyżbyś sugerował, ze autorów należy po chrześcijańsku uśmiercić? A może uważasz, że należy dążyć do takiego stanu aby bać się robić cokolwiek innego niż ty uważasz?

PS
A jesteś pewien, że jest to gra prześmiewcza?
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: BodomChild »

Ja bym wolał grę o papieżu. W Polsce też może się skończyć śmiercią twórców :) .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Dzasta
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2016, 18:00

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Dzasta »

gra o papieżu? a co miałbyś w niej robić, rządzić kościołem katolickim ?;pp Już wolę się pobawić w https://lotniczy.pl i szukanie jakiegoś fajnego kominku do mnie do domu, plus jak go zamontować., pewnie projektanta z tej firmy zapytam.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2023, 14:16 przez Dzasta, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: eLPeeS »

Jak to co robić? Ukrywać pedofilii (część logiczna + platformówka), prać brudne pieniądze (część ekonomiczna), zarządzać terytoriami podległymi (część strategiczna), walczyć ze złem (FPS) :))
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: Maveral »

eLPeeS pisze:walczyć ze złem (FPS)
Już jest taka gra - KLIK ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
peter_spy
Złodziej
Posty: 2556
Rejestracja: 14 września 2002, 22:31
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Na jakie gry czekacie??

Post autor: peter_spy »

FYI, w najbliższym czasie wychodzi ostatni, piąty odcinek Dreamfall: Chapters, więc jak ktoś nie lubi czekać miesiącami na kolejne odcinki (tak jak ja np.), to można już kupować prawie całość (z tej okazji 10 EUR w promocji na Steamie).
ODPOWIEDZ