TG - Wieże Magów

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

maeglin
Strażnik Glifów
Posty: 743
Rejestracja: 22 stycznia 2006, 15:13

TG - Wieże Magów

Post autor: maeglin »

No i stało się - zaciąłem się w wieży magów. Liczę, że bardziej wprawni gracze wspomogą mnie. Swoją drogą - mam dziwne wrażenie, że tutaj powinna być jakaś winda...

[edit]
Psiakrew! Przeklęty babol! Znalazłem na forum wątek dotyczący tego samego problemu. Cóż, trzeba zagrać od nowa...
[/edit]

[edit 2]
W kolejnym podejściu winda już była. Niemniej polecam wszystkim na dzień dobry gnanie do wieży wody i następnie zaliczenie pozostałych wież, dopiero po tym polecam zwiedzanie reszty lokacji.

Przy okazji - konwersja tej misji pod T2 jest, niestety, niedopracowana. Są w niej bowiem problemy z parzącymi panelami w wieży ognia, uniemożliwiające ukończenie misji. W oryginalnej misji przejście wieży ognia poszło gładko.
[/edit2]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: TG - Wieże Magów

Post autor: bob »

Konwersja uniemożliwiająca przejście misji to konwersja Wież Magów. Tylko w tej misji nie da się ukończyć gry, mam nadzieję że nie więcej, prawda?
ODPOWIEDZ