Kłótnie o polityce czas zacząć...

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: bob »

Oby rządzący nie wprowadzili zakazu handlu w niedzielę - właśnie wyraziłem swoje zdanie co do zakazu handlu w niedzielę. Ostatnimi czasy nie słyszę jak o tym w TV wałkują tak się składa.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Maveral »

Może nie o polityce, ale nie wiem gdzie to wstawić - nadciąga pierwsza księżniczka LGBT w bajce Disneya - KLIK :))
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Maveral »

Co Petru odjebał, to głowa mała :)) :)) Nawet ludzie z Nowoczesnej są na niego... źli :-D

Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Ta cała opozycja to jest jakaś żenada. KOD-owcy, którzy udają rannych (że niby policja ich pobiła) i nabierają się na fejsbukowy trolling z amerykańskimi senatorami Fistingerami ( :jez ), mordy skompromitowanych polityków PO.

No i gwiazda wszystkich gwiazd, Ryszard Petru. Jeśli to ma być poważny lider liberalnej opozycji w tym kraju, to ja wysiadam. Nie chcę go obrażać, jakie ma braki wszyscy widzą i słyszą, strzela gafę za gafą, poziom prezydenta Komorowskiego albo niżej.

Żenujący rząd firmowany przez takich gigantów intelektu:

Obrazek

Żenująca opozycja, wiadomo:

Obrazek

Żenująca polityka polska jako całość, bez żadnej konkretnej wizji polityki zagranicznej i gospodarczej, tylko interesy partyjne, czyli wszystko co krytykuje Kukiz 15, który w większości też jest żenujący.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: demonax »

Świetnie podsumowałeś ten burdel :ok
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Maveral »

Ciekawy sposób na zwrócenie uwagi jak zachowują się ludzie przy pomniku poświęconym ofiarom holocaustu w Berlinie.

http://yolocaust.de
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Nivellen »

Ja rozumiem, że rządowa kolumna może sobie jeździć na sygnale "ile dała fabryka", co nawiasem nie zwalnia ich od tzw. szczególnej ostrożności w konkretnych przypadkach. Nawet nie czepiam się tego, że można było ułożyć plan dnia tak, aby nie spieszyć się aż tak bardzo, albo zwyczajnie skorzystać ze śmigłowca. Ich wybór - ich odpowiedzialność.
Ale do ciężkiej cholery, żeby nie zapytać ludzi po kraksie czy u jej uczestników są jakieś poważniejsze obrażenia :!: Gdzie ta obiecywana wrażliwość na "ludzką krzywdę". Aaa, pewnie inni uczestnicy kraksy byli z innej opcji ;)
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

A ja głupi, gorszy sort, po kolizji (innej dla jasności) czekałem na policję. Przecież się spieszyłem więc mogłem odjechać.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
demonax
Paser
Posty: 256
Rejestracja: 23 kwietnia 2009, 10:53
Lokalizacja: Knw

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: demonax »

Chore jest to, że tacy ludzie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje czyny, czują się bezkarnie i wykorzystują fakt bycia "ponad prawem" dla własnych interesów, zamiast być przykładem dla Narodu.
Pocieszenie - chociaż marne, jest takie, że tak dzieje się nie tylko w Polsce a na całym świecie.
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

demonax pisze:Chore jest to, że tacy ludzie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje czyny
Za czyny i za słowa. To jest poważny problem, który wymaga jakiejś gruntownej przebudowy świadomości w społeczeństwie, żeby ludzie przestali się na to godzić, niestety nikt nie ma pomysłu jak to zmienić (a politycy robią wszystko, żeby się to nie zmieniło).

Co do wypadku, to warto dodać, że skasowali dwa nowiutkie BMW za grube pieniądze, bo przecież Polska ma pierdyliardy pablos sanescobarskich na takie wydatki. Minister wojny w końcu śpieszył się na bardzo ważną imprezę, od której zależało bezpieczeństwo Polski.
Naprawdę zdumiewa mnie bezkarność Macierewicza, totalna kompromitacja ze śmigłowcami, zgrzyty na linii Polska-NATO, egipskie Mistrale, Misiewicz... Ten człowiek już dawno powinien wylecieć ze stanowiska, zaczynam wierzyć w teorię spiskową o tym, że Macierewicz ma haki na Kaczyńskiego (operacja BUŚ i rzekome homoseksualne przygody Jarosława) i dlatego może robić, co mu się podoba. Z drugiej strony, to może być zwykła niekompetencja tego rządu, w końcu ciągle trzymają na stanowisku Waszczykowskiego, który kompromitował się już na długo przed odkryciem San Escobar.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

Ja, jak zwykle, nie wierzę w teorie spiskowe, po prostu niekompetencje i buta są w cenie w tej grupie wyborców i polityków. Im bardziej niekompetentny i zadufany tym bardziej swojski i na miejscu.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Czy tylko mnie żenuje ta cała sytuacja z Saryuszem-Wolskim? Wypowiedzi takich mózgów jak Waszczykowski czy Czarnecki (patrzenie na tego typa i słuchanie go budzi we mnie agresję), to jest, cytując klasyka: "jakiś kurwa dramat". To są najważniejsi ludzie w kraju? Naprawdę? Lepszych nie było? I nadal mają poparcie w sondażach?

Wiadomo, że ja nie jestem jakimś wielkim fanem Tuska. To jest niezły cwaniak kuty na cztery łapy i w dużej części to jego rządy doprowadziły do tego, że teraz rządzą ci niekompetentni populiści, którzy psują wszystko czego się dotkną, ale sranie na własnego rodaka w sytuacji, kiedy raczej wszyscy inni go popierają i odwalanie cyrków z jakimś Saryuszem-Wolskim, to jest już coś obrzydliwego, rzygać mi się od tego chce, typowe polactwo. Nawet Czechy i Słowacja są za Tuskiem, może przynajmniej przyjaciel Orban nie zawiedzie? Nie mówię już, że warto popierać Polaka z czysto pragmatycznych powodów, że trzeba umacniać swoje związki z Unią Europejską jaka by nie była, bo nie ma innego sensownego wyjścia, na świecie dokonują się poważne zmiany i może być różnie. Tego wszystkiego rządzący "geniusze" (czy może rządzący "geniusz") nie rozumieją, oni mają wizję wielkiej Polski, a że fakty są dla tej wizji bezlitosne? To tym gorzej dla faktów, "chuj, dupa, wincyj filmów w narodowej o żołnierzach wyklętych!". Pożyteczni idioci Kremla, czy to celowe działanie?

Kiedyś był taki żart (jeszcze przed epoką memów) z Buzkiem:

Obrazek

Challenge accepted

Obrazek
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: eLPeeS »

Polska - San Escobar 27:1 :))

Z drugiej strony YAFUD dla całego narodu :roll:
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

No cóż, wstając z kolan uderzyliśmy dupą w stół i zbiliśmy sąsiadowi serwis kawowy. To jest niska cena za odniesienie kolejnego moralnego zwycięstwa, już tylko malkontenci i zdrajcy chcą być tej w grupie państw zniewolonych przez Niemców w wyborach europejskich.
Patrząc spokojnie i rzeczowo na polskawą politykę zagraniczną można przewidywać, że odnosić będzie już tylko sukcesy, bo gorzej już nie może być prowadzona. Chyba, że się kolejny raz pomylę. Czyli jest dobrze, i zwycięstwo i dobre perspektywy.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: eLPeeS »

Poza tym nie zapominajmy o kilku ważnych rzeczach będąc w temacie ostatnich wydarzeń (za prawicowymi mediami):
1. Tusk był Niemieckim kandydatem
2. Decyzja o jego wyborze zapadł w Moskwie
3. Były naciski silniejszych państw UE na te słabsze
4. Poza tym to całe "wydarzenie" było nieważne

Aż się prosi żeby dodać do listy, że
5. Andrzej i tak mianuje Wolskiego na szefa RE
6. Beata nie opublikuje wyników głosowania bandy kolesi
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Nawet Orban był za Tuskiem, oczywiście wszyscy wiedzą, że był sterroryzowany przez Niemców, ale wiadomo...

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=596748D0
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3879
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: eLPeeS »

Bardzo ciekawy i trafiający w sedno artykuł/list.
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Fakt, że było ogromne zapotrzebowanie na takie transfery socjalne, ale jak to w Polsce, wszystko załatwione od dupy strony. Teraz każda partia, która będzie chciała zrobić z tym porządek przegra wybory.

Ja w ogóle nie jestem fanem dawania ludziom pieniędzy za nic. Tak, wiem, że to nie jest tak zupełnie "za nic", że działanie prorodzinne, ale przecież dawniej ludzie nie dostawali żadnych pieniędzy na dzieci, a mieli ich piątkę, szóstkę :) . Prawda jest taka, że to za co dzisiaj ludzie "nie mogą utrzymać rodziny", w czasach przed II wojną światową byłoby luksusem, po prostu nasze wymagania są dzisiaj wyższe.
Jeszcze jedna sprawa, 500 zł na każde, nawet drugie, dziecko w skali kraju, ile to kosztuje? Czy PiS zadbał o środki na finansowanie tego programu? Jakoś nie kojarzę, ktoś się orientuje jak to jest z podatkiem bankowym? Do tego kwestia rozdawania tej kasy, nie chcę tu jechać korwinizmami, ale to nie kosztuje 500 zł, a dużo więcej, bo trzeba opłacić cały aparat, który się tym zajmuje. Nie lepsze byłyby ulgi podatkowe dla najmniej zarabiających rodzin z dziećmi? Ważniejsze od pieniędzy "na przejedzenie" są mieszkania, których albo nie ma albo ich utrzymanie jest bardzo drogie, ludzie powinni mieć poczucie, że rzeczywiście dostają jakąś pomoc na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych, a nie, że im państwo daje na nowe telewizory i komóry. Pod tym względem 500+ jest bardzo tanie, tanie jako chwyt polityczny oczywiście, bo w wymiarze materialnym jest cholernie drogie.

Ale spoko, Polska pod rządami tej ekipy będzie niedługo tak wyglądała:

Obrazek
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

Poseł Pieta pisze:Jeśliby to ode mnie zależało, wyrzuciłbym tę czerwoną lumpeninteligencję na pysk!
(...)
ZNP to postkomunistyczna, progenderowa i prorosyjska organizacja
Może jakiś propisowski nauczyciel przetłumaczy mi z wolskiego na polski, bo ja jako gorszy sort, popłuczyny, typowy leming już nic nie rozumiem.
Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Leming »

timon pisze:....bo ja jako gorszy sort, popłuczyny, typowy leming już nic nie rozumiem.
Napisałeś z małej litery, zapewne odnosząc się do pewnego zjawiska. To dobrze, bo inaczej bym to odebrał jako osobistą zniewagę.
A może jednak, to był celowy zabieg stylistyczny mający wmieszać moją osobę w politykę i znieważyć jednocześnie?
Hmm... no i co ja mam o tym sądzić?

Obrazek

PS. Pomimo nicka nigdy nie głosowałem na Platformę. ;)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: BodomChild »

Prawicowa retoryka w tym kraju robi się coraz bardziej bekowa. Najgorzej, że oni takie żenujące teksty rodem z imienin u wujasa przenoszą na kontakty z zagranicą.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: darkonia »

10 kwietnia dniem wolnym od pracy?
Bez komentarza.
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: Maveral »

Niedawno była rocznica programu 500+. Podobno gospodarka miała to wytrzymać pół roku i bez telemarku pierdolnąć na pysk. Co poszło nie tak? ;)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
timon
Garrett
Posty: 3883
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 19:07

Re: Kłótnie o polityce czas zacząć...

Post autor: timon »

Zezwierzęcony, o zdradzieckiej mordzie, umysłowo niestabilny. Kanalia. Patologiczny element czyli OBYWATEL. Nie należący do ich wspólnoty narodowej. Hołota chamska. "Nie kocha Polski i Pana Boga"
Obcy kulturowo prezesowi
ODPOWIEDZ