Starzejemy się?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Weny
Bełkotliwiec
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2003, 18:15
Lokalizacja: Koszalin

Re: Starzejemy się?

Post autor: Weny »

Wenio jak nam opłacisz serwer to uznamy, że nie o ciebie chodziło...
Jeżeli zarobię (czyt. nakradnę :chase: ) wystarczającą ilość kosztowności...to nie ma sprawy. :wink:
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

No już wpłacaj bo nie mamy dużo czasu :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Bogdantes
Skryba
Posty: 275
Rejestracja: 26 listopada 2003, 14:59
Lokalizacja: Leżajsk

Re: Starzejemy się?

Post autor: Bogdantes »

jestem pod koniec przedostatniej strony wszystkich zarejestrowanych, więc zachowam skromne milczenie
andrea
Paser
Posty: 210
Rejestracja: 23 lutego 2004, 08:44

Re: Starzejemy się?

Post autor: andrea »

A ja postaram się wrocić do tego tematu, bo wydaje mi się ważny. Przybywa nam forumnowiczów i jest to zasługa ?Clicka? NIech ten temat będzie kontynuacją. Ja zdecydowałem się być na tym forum tylko dlatego bo mam internet w ludzkim tzn. neostradowym wydaniu.W Thiefa gram od momentu jak w CD -action wyszło demo . Fm ściągałem namiętnie cały czas no i mnie to starczało.. Byłem i jestem wierny ? /jak wierny jest mąż haha/
Hej myszki w dłoń....Oby to zaowocowało czymś konkretnym i wartościowym.A teraz mniej grzecznie ludzie sorry Ludzie macie problem z grą forum jest na to otwarte, nie trzeba się rejestrować....Przepraszam, może nie mam do tego prawa..ale stało się..
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

Andrea --> może tego nie wiesz, ale ludzie niekoniecznie chcą się tutaj rejestrować jeśli mają problem. Do mnie już wiele razy odzywały się na gg osoby, które nie chciały się rejestrować na forum z powodu jednego pytania. Dlatego zagadywali do mnie na gg. Na ogół do mnie dlatego, bo zauważyli, że mam dużo postów ahahaha :lol: :wink: lachane :lol: i sądzili po tym, że ja jakiś ekspert od Thief'a jestem :D :P :wink: ahaahha
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Juliusz »

Andrea - to może powinniśmy wprowadzić system inicjacyjny przyjmowania nowych członków do wspólnoty, jaką jest to forum... Wpierw uczeń, później czeladnik, na końcu mistrz... O awansowaniu decydowałby poziom postów i problematyka weń poruszana.... zbliżymy się co prawda do jakiejś loży masońskiej, ale przecież sam Thief z masonerii ciągnął inspiracje... :wink: (BTW: czemu mi tu pisze wink, a nie pojawia się mordka?)
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Starzejemy się?

Post autor: van_HellSing »

Pewnie przestawiłeś niechcący wyświetlanie mordek.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

BTW: czemu mi tu pisze wink, a nie pojawia się mordka?
Kiedyś też tak miałem - Piotr zmienił mi coś w ustawieniach profilu i już było ok. Nie wiem czy o to chodzi, ale zaznacz zakładka "Zawsze włączaj uśmieszki" na TAK :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Juliusz »

Mam tak ustawione, nic nie grzebałem. To mi się kopie czasami tylko. Sprawdźmy teraz: :-D :ok
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Bruce »

Ostatnio zauważyłem, że bardzo dużo osób się rejestruje i znikają. Po jaką cholerę jest sens się rejestrować skoro się w ogóle nie udziela na forum. Zarejestrowanych jest około 250, a aktywnych jest około 30. Trochę jest nie tak.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
inconnu
Paser
Posty: 183
Rejestracja: 16 czerwca 2003, 22:13
Lokalizacja: R'lyeh
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: inconnu »

Po taką 'cholerę', ponieważ podczas rejestracji zdarza się, że user ma zamiar się udzielać na forum i dopiero z czasem dostrzega, że nie potrafi za bardzo się 'wpasować', a wtedy daje sobie spokój i jedynie od czasu do czasu przegląda tematy. Dokładnie tak było na początku ze mną - przez pierwsze kilka miesięcy miałem może 3 posty na liczniku, a i teraz wypowiadam się dość sporadycznie (przez pewien czas miałem zamiar zupełnie opuścić to forum - ale jak widać, nie wyszło).
'Oficjalnie ostrzeżony przed banem' ;]
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

No tak, Gravel ma racje - przecież ja nie pasuje do tego forum, a jestem tu ponad rok :wink: :-)
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3834
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Bruce »

Może i tak :wink: Ale około 200 osób widzi, że nie może się wpasować? :-D Jak to wytłumacie? :wink:
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

Tak to wytłumacze, ze koleś ma problem z misją to wchodzi na forum, rejestruje się, napisze posta i cześć...
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Starzejemy się?

Post autor: Ivvan »

tak... pomoze sie gosciowi i bedzie zagladal czesciej gdy ma problemy.. a ja ksie podoba to zostaje juz i dyskusja sie rozkreca na rozne tematy ;) i tak to zawsze bywa ;)
Awatar użytkownika
inconnu
Paser
Posty: 183
Rejestracja: 16 czerwca 2003, 22:13
Lokalizacja: R'lyeh
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: inconnu »

Oj, nie zawsze. Są osoby na tyle zaradne, że nie potrzebują absolutnie żadnej pomocy przy misjach i weszły na to forum z nadzieją podyskutowania nt. tła gry (czyli Miasta i frakcji), lub innych około-thiefowych tematów. Inna sprawa, że ów zapał szybko czasami gaśnie i nawet nie chce się włączyć do takowych rozmów :wink: .
'Oficjalnie ostrzeżony przed banem' ;]
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Starzejemy się?

Post autor: Ivvan »

hyhy ;) ja nie potrzebowalem zadnej pomocy i dolaczylem sie do was :D a zwerbowal mnie Bandit ;) glownie chodzilo o TUT zeby z wami pograc. :)
andrea
Paser
Posty: 210
Rejestracja: 23 lutego 2004, 08:44

Re: Starzejemy się?

Post autor: andrea »

Gravel pisze:Oj, nie zawsze. Są osoby na tyle zaradne, że nie potrzebują absolutnie żadnej pomocy przy misjach i weszły na to forum z nadzieją podyskutowania nt. tła gry (czyli Miasta i frakcji), lub innych około-thiefowych tematów. Inna sprawa, że ów zapał szybko czasami gaśnie i nawet nie chce się włączyć do takowych rozmów :wink: .
:oops: jestem za ....zlodziejski fach tego wymaga...ja nigdy nie szukam pomocy u innych...jak czego nie ukradne to , mysle ,ze jest to wpisane w ten fach... nie lubie jak ktos przeszedl 5 minut gry i nie wie co dalej, pyta na forum i tak do nastepnego problemu ..latwizna..czy oto chodzi? chyba, ze po przejsciu n- ty rez obmacaniu wszystkiego, a jak sie okazuje znajduje nowe rzeczy, ktorych wczesniej nie widzialem znajduje rozwiazanie problemu..mysle, ze 80% ludzi ta gra ujela..
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Starzejemy się?

Post autor: Jacek »

nie lubie jak ktos przeszedl 5 minut gry i nie wie co dalej, pyta na forum i tak do nastepnego problemu ..latwizna..czy oto chodzi?
Niektórym niestety tak ale to ich sprawa, ich styl gry... Ja bardzo się cieszę, że gdy przechodziłem T1 i T2 nie miałem dostępu do netu i forum, to zepsułoby mi całą zabawę.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Starzejemy się?

Post autor: Maveral »

Ja także nie miałem dostępu do netu i z tego co pamiętam T1 przeszdełem w całości sam, a w T2 chyba tylko raz wspomnogłem się solucją. Ogólnie przejście gry samemu daje większą satysfakcje z grania... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: marek »

Ja pierwszy przechodziłem T2 bo... spodobało mi się demko T1 z Gamblera i zamówiłem u kolegi Thiefa a on mi przyniósł dwójkę.Jedynkę mam od czasu kiedy była dołączona do Top Secretu. Niestety wiedziałem już kim jest Victoria :cry:
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: bob »

Bukary pisze:Staliśmy się forum, a nie wąską grupą dyskusyjną.
Teraz znowu jest wąska grupa dyskusyjna, przynajmniej moim zdaniem.
Awatar użytkownika
Daweon
Arcykapłan
Posty: 1344
Rejestracja: 06 lipca 2009, 19:15
Lokalizacja: Tarnów

Re: Starzejemy się?

Post autor: Daweon »

bob pisze:Teraz znowu jest wąska grupa dyskusyjna, przynajmniej moim zdaniem.
Nie ma się co dziwić. W końcu łączy nas seria gier (mówię o trylogii, bo chyba nikt tu nie dołączył się dla ThiAfa), która jest już historią i która nie jest kontynuowana. Jak na 12 lat od premiery i tak trzymamy się nieźle. W tym czasie omówiliśmy właściwie każdy motyw i szczegół w tej serii, więc nie ma się co dziwić, że frekwencja jest mniejsza.
Człowiek żyje by być szczęśliwy
Szczęście zaś to tylko chęć życia
Jesteśmy więc po to by chcieć tu być
Bo oprócz trwania nie mamy nic innego
Awatar użytkownika
Zaratul
Młotodzierżca
Posty: 892
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 21:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Starzejemy się?

Post autor: Zaratul »

Dobrze że fanmisje wychodziły przez te kilkanaście lat.Dzięki temu tak długo mogliśmy być razem na forum. :)
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Starzejemy się?

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Daweon pisze:
bob pisze:Teraz znowu jest wąska grupa dyskusyjna, przynajmniej moim zdaniem.
Nie ma się co dziwić. W końcu łączy nas seria gier (mówię o trylogii, bo chyba nikt tu nie dołączył się dla ThiAfa), która jest już historią i która nie jest kontynuowana. Jak na 12 lat od premiery i tak trzymamy się nieźle. W tym czasie omówiliśmy właściwie każdy motyw i szczegół w tej serii, więc nie ma się co dziwić, że frekwencja jest mniejsza.
A od TDP wręcz 18 lat. Środowisko zawsze było bardzo gentlemańskie i profesjonalne w odbiorze produktu (serii gier itd), ale za to nie wytworzyło silnych struktur społecznych. Jak dla mnie i tak imponujące, że 14 lat po założeniu forum nadal istnieje i to w niemalże niezmienionym kształcie (np. ekipa).
Obrazek
ODPOWIEDZ