Nowa TG FM: A Thief's Training

Wpadnij tutaj, jeśli chcesz zapoznać się z istotnymi wiadomościami, podyskutować o najnowszych doniesieniach ze świata Thiefa oraz opatrzyć zjadliwym lub miłym komentarzem poszczególne informacje.
ODPOWIEDZ

Jak oceniasz misję?

Granie w tę misję jest bliskie doświadczeniu mistycznemu! Coś niesamowitego!
0
Brak głosów
Czołówka swojej kategorii. Bardzo dobra!
0
Brak głosów
Misja dosyć dobra, ale nie wszystkim może przypaść do gustu.
0
Brak głosów
Misja przyzwoita, ale niczym nie zaskakuje. Przeciętniak.
0
Brak głosów
Na bezrybiu ryba rak. Możecie w to zagrać, jeśli się naprawdę bardzo nudzicie.
0
Brak głosów
Szkoda czasu na ściąganie takich śmieci. Trzymajcie się od tej misji z daleka!
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 0

Awatar użytkownika
FMBOT
Bełkotliwiec
Posty: 10
Rejestracja: 18 lutego 2024, 13:23
Lokalizacja: Internet
Płeć:

Nowa TG FM: A Thief's Training

Post autor: FMBOT »

Tytuł: A Thief's Training
Typ: TG
Autor: Snake
Data wydania: 10-03-2024
Autor pisze: Cutty must be feeling generous, or guilty, as he threw me a bone in lieu of any actual work. It seems Sigurd and Radbod, two of the Downwinders’ best, have recently gone rogue. Word on the street is they have a new employer, unlikely a warden but definitely someone with deep pockets. Cutty tells me they were spotted last night checking into the Hoofed Liar, a dilapidated inn located in Chapelshade, a half-abandoned hamlet on the outskirts of the City.Normally I would look down on poaching work from others, but the rent is due, and Cutty has nothing else coming my way. It’s still daylight, but I will have to leave now if I have any chance of cutting Sigurd and Radbod off before they leave that inn. If I’m lucky, they might still be sleeping, which will give me a chance to figure out where they’re headed.On the bright side, at least whatever I find is mine, that is, if there is anything to find, and if I can get away with it...
GPT-4 Turbo pisze: Cutty, czując się hojny lub winny, podrzucił mi pracę zamiast zajęcia się czymś poważnym. Wygląda na to, że Sigurd i Radbod, dwaj najlepsi członkowie Downwinders, przeszli na stronę wroga. Mówi się, że znaleźli nowego pracodawcę z grubym portfelem, na pewno nie jest to strażnik. Zostali ostatnio widziani wchodząc do "Hoofed Liar", zrujnowanej gospody w Chapelshade, półopustoszałej wiosce na obrzeżach Miasta. Normalnie nie pochwalałbym przejmowania pracy od innych, ale muszę zapłacić czynsz, a Cutty nie ma dla mnie niczego innego. Jest jeszcze dzień, ale muszę wyjść już teraz, żeby zdążyć do Sigurda i Radboda, zanim opuszczą gospodę. Może będę miał szczęście i jeszcze śpią, co da mi szansę, by dowiedzieć się, dokąd zmierzają. Przynajmniej to, co znajdę, będzie moje, o ile w ogóle coś znajdę i uda mi się to zabrać.
POBIERZ
TTLG
Thief Guild

Executor: c2d53f1a-e860-4ae5-bce2-a44ba8f8c40f
Pytania? Problemy? Uderz do autora czyli -> raven4444
ODPOWIEDZ