Wywiad z Warrenem Spectorem

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Wywiad z Warrenem Spectorem

Post autor: PiotrS »

Wywiad z Warrenem Spectorem z Gamespotu z 12.02.04
Bukary pisze:Tylko powiedz jeszcze, czy - jeśli chodzi o obraz - widać jakieś "fragmenty" Thiefa w tym wywiadzie?
W tym cala rzecz, nie ma sensu go oglądać, cały czas widać głowę Spectora a przerywnikami są fragmenty z trailera i zrzuty z gry, te, które już widzieliśmy, nie ma nic nowego. Dlatego nie umieszczam całego filmu, który ma ok. 70 MB tylko sam dźwięk w formacie mp3 [5,4 MB]


P.S. Podziękowania dla Goomicha, dzięki któremu to mam, ale on zapewne nie ma o tym pojęcia, mimo wszystko, przyzwoitość tego wymaga :lol:
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Wywiad z Warrenem Spectorem

Post autor: van_HellSing »

Prawdę mówiąc, znów jestem nieco zaniepokojony - Spector niemal przez połowę wywiadu trąbi o tym, jaki to T3 będzie prosty i przystępny :?. Z drugiej strony, ciekawie zapowiada się końcówka gry, zapowiedziane są jakieś apokaliptyczne wydarzenia...
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Wywiad z Warrenem Spectorem

Post autor: Bukary »

Przesłuchałem to. Praktycznie wszystko, co mówi Spector, znajdziecie w wątku "Kurtyna poszła w górę" (i w innych wątkach tego działu). Oparłem go między innymi na dokonanej przez Wynne, częściowej (i jak się okazało prawie pełnej) transkrypcji tego wywiadu.
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
ODPOWIEDZ