Eeech... nie macie już dość tej gry?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: van_HellSing »

Wlasnie on mnie obrazil ta propozycja o Zbanowanie mnie.
No comments :roll:
czy to jest oby napewno normalne o propozycje w Banowaniu ludzi ktorzy maja inne poglady
Nie, za to całkiem normalne jest zbanowanie za nazwanie kogoś debilem.

Zresztą, nie zaproponowałem bana, wyraziłem tylko swój pogląd(:wink:) : JA bym cię zbanował.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

Ja ciebie tazke :wink:
hyhy
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Jacek »

całkiem normalne jest zbanowanie za nazwanie kogoś debilem.
Popieram. Ivvan nie odniósł tego jednak do konkretnej osoby tylko do... wielu osób piszących w wątku więc...ban wielokrotny? Ivvan zrozum wreszcie, że nazywanie kogoś,obojętnie czy starszego czy młodszego, debilem nie jest wyrażeniem opinii tylko obrazą.
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Maveral »

Jest taka opcja, można w ten sposób ocenzurować niektóre słowa.
A teraz mam pytanie, czy ty masz osobistego cenzora, który chodzi z Tobą wszędzie? I jak zaczynasz kląć to Cię zagłusza i poprawia, co to nie masz mózgu w głowie? Tak trudno pisząc tutaj powstrzymać się od bluzgów.
Piotrze a ty zaraz tak natarczywie... chyba udzieliła ci się atmosfera w tym wątku. Uznam, że o tym mózgu nie miało być obraźliwe :roll: Gdybyś może przeczytał uważniej mój post to tam jest napisane, że ciekawi jedynie sam taki skrypt a zastępować przekleństw nie chce, bo potrafie się opanować (chociaż kto to tam wie jak bede wkurzony to nie recze za siebie :wink: :twisted: ) .
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: PiotrS »

Ivvan pisze:
Ivvan, Ty też czasami pomyśl, wystarczyło dodać winka [ ] i nikt nie miałby pretensji, bo wiedzielibyśmy, że żartujesz, a tak zabrzmiało to jak obraza.
Wlasnie on mnie obrazil ta propozycja o Zbanowanie mnie.
Nie, to ty zacząłeś, nie możesz mieć pretensji do kogoś, za zrozumiałą reakcje na twój post.
Proponuje na spokojnie przemyśl jeszcze raz to wszystko.

Maveral pisze:Piotrze a ty zaraz tak natarczywie... chyba udzieliła ci się atmosfera w tym wątku.
W porządku, przepraszam. Ale ja jestem uczulony na wszelkie objawy cenzury, o taka głupia cecha :lol:
Wprowadzenie opcji zamiany słów uważam za pomyłkę, pójście na łatwiznę i oszukiwanie samego siebie. Jeżeli ustalamy zasadę, że staramy się nie używać wulgaryzmów, nie obrażać rozmówców to starajmy się to robić, a nie wprowadzajmy skryptów poprawiających nasze błędy.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Sah
Skryba
Posty: 290
Rejestracja: 14 września 2003, 18:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Sah »

AFAIK: taka funkcja jest standardowa dla forum phpbb - tzn. "cenzurowanie" słów i zastępowanie ich wybranymi odpowiednikami. Tylko po co komu ona. ;)
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: marek »

Jak tego nie nazywasz kłótnią to się dziwię
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
ODPOWIEDZ