Lord Binclair - problem

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Haneczka

Lord Binclair - problem

Post autor: Haneczka »

Kochani
Pomocy....
Utknęłam w misji jak wyżej...
Przeszłam, niemal obwąchałam wszystkie komnaty, kanały, sekretne tunele, ale nie mogę trafić na kołdrę ( ??? w oryginale quilt ) Lorda Binclaira...
Nie spotkałam też lorda Ceanera i nie wiem gdzie iść z Romeo...
Wiem, że to mało ambitne, ale spenetrowałam cały teren kilka razy i nic.
Ta misja zaczyna mi się już śnić...
Liczę na Was
Hania
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Lord Binclair - problem

Post autor: PiotrS »

Haneczka pisze:nie mogę trafić na kołdrę ( ??? w oryginale quilt ) Lorda Binclaira...
► Pokaż Spoiler
Haneczka pisze:Nie spotkałam też lorda Ceanera i nie wiem gdzie iść z Romeo...
► Pokaż Spoiler
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Bukary
Homo Rhetoricus
Posty: 5569
Rejestracja: 12 sierpnia 2002, 18:15
Lokalizacja: Gildia Topielników (przy tawernie Pod Rozszalałym Wichrem)

Re: Lord Binclair - problem

Post autor: Bukary »

Ooops... Piotr był pierwszy. Ale skoro już sprawdzałem, to podam ci troszkę więcej szczegółów.

Kołdra (a właściwie zwinięty pled) znajduje się pod łóżkiem w pokoju, w którym jest posadzka w czarno-białe kwadraty. Znajduje się w nim również mężczyzna w okularach, który stoi przy kominku.

Romeo musisz zanieść do pomieszczenia/korytarza (czarno-żółta posadzka) w domu Lorda Ceanera, z którego prowadzą w obie strony schody do dwóch wież.
Jak dojść do posiadłości Lorda? Wskakujesz do studni na początku gry, wypływasz po drugiej stronie. Przy studni jest strażnik. Stoi tyłem. Idziesz w lewo, potem w prawo (mijasz wózek), skręcasz w lewo (mijasz drzwi, przed którymi znajdują się dwie donice z kwiatami), potem znowu w lewo. Idziesz długim tunelem. I trafiasz na bramę. Ta posiadłość jest niedaleko pijanego strażnika na ulicy. I niedaleko tylnego wejścia do posiadłości Binclaira. Powodzenia!
Thief Antologia PL: od 20 X 2006 w sklepach!
Zagraj w FM Old Comrades, Old Debts i zobacz moje zrzuty.
Haneczka

Lord Binclair - problem

Post autor: Haneczka »

Dziękuje Wam bardzo.
Okazało się, że miałam ten pled wcześniej w rękach, tylko wyrzuciłam go, bo szukałam czegoś o nazwie quilt , a to był blanket :)
W tym domku też wcześniej byłam, ale nikogo nie spotkałam - dopiero gdy zebrałam już wszystko, o czym była mowa i wniosłam Romea pojawił się magiczny napis misja wykonana. Chociaż tego Lorda Ceanera i tak nie uświadczyłam...
Jeszcze raz dziękuję i gorąco pozdrawiam
Hania
:D
ODPOWIEDZ