Nauka mapek

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Nauka mapek

Post autor: Bandit »

Zapraszam na mój serwer, na którym możecie w bardzo szybkim tempie poznać mapy! Sam oprowadzam wszystkich i pokazuję, co i jak należy zrobić. Wy wybieracie mapę, jaką chcecie poznać. Serwer będzie stał dziś o godzinie 22:00. Zapraszam!
Ten temat powstaje między innymi po to by informować o czasie, kiedy mamy grać. Możecie także zamówić sobie wcześniej mapy, z którymi macie problemy a także dzielić się zdobytym doświadczeniem. Niestety serwer nie udźwignie więcej jak 3 może 4 osoby - to przez limit potem będzie lepiej! IP mam dynamiczne, więc podawał je będę przez gadu-gadu, ale to tylko tak na wszelki wypadek, bowiem mój serwer jest widoczny razem z innymi. Nie znalazłem jeszcze odpowiedniej nazwy dla serwera, ale nie będziecie mieli problemu z jego znalezieniem. Może ktoś ma swoją propozycje na nazwę?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

Nie dałoby się zakładać już o 21? O tej godzinie mam czas, bo o 22 mój starszy brat wchodzi na kompa. Jeśli nie to sam potrenuję
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nauka mapek

Post autor: Bandit »

No problem :)
Nie jest to stały serwer. Stawiam, jeśli ktoś potrzebuje pomocy albo po prostu chce sobie z kimś zagrać. :wink:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Niezły pomysł, chętnie bym skorzystała Bandit ale ta godzina :? ja też mam rodzeństwo, które w bardzo nieprzewidywalnych porach potrafi zażyczyć sobie kompa :( . Czy to będzie na stałe, czy tylko tak jednorazowo? Można się będzie z Tobą umówić... na korepetycje z mapek indywidualnie? :-D

A co do nazwy to proponuję:
- "Wylęgarnia nowych talentów złodziejskichW :wink:
- "Korepetytor Thievery 2005" hehe
- "Thievery Discovery Channel with Bandit" buahah :-)

Pozdrowionka

"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Obrazek hehe znalazłam w necie :lol:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nauka mapek

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Niezły pomysł, chętnie bym skorzystała Bandit, ale ta godzina :? ja też mam rodzeństwo, które w bardzo nieprzewidywalnych porach potrafi zażyczyć sobie kompa...
Dla mnie czas to pojęcie względne może być nawet o 25:00 :wink:
grim_reaper pisze:Czy to będzie na stałe, czy tylko tak jednorazowo?
Serwer nie jest stały będę go tworzył wtedy, gdy znajdzie się osoba, która będzie potrzebowała pomocy.
grim_reaper pisze:Można się będzie z Tobą umówić... na korepetycje z mapek indywidualnie?
Tak. Najlepiej na Gadu-Gadu.
grim_reaper pisze:A co do nazwy to proponuję:
- "Wylęgarnia nowych talentów złodziejskichW :wink:
- "Korepetytor Thievery 2005" hehe
- "Thievery Discovery Channel with Bandit" buahah :-)
Nazwy są super! :ok Dzięki :wink: na pewno skorzystam. :-D

A propos tego złodzieja na fotce :lol: w Thieverach jest strzała, która zadymia wszytko wokół. Nie jest dostępna z poziomu gry. Podejrzewam, że ze względu na to, iż powoduje znaczy spadek fps'ów.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

nazwa:
"|_ . | . |\/| . P"
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Z tymi strzałami to szkoda, bo byłoby ciekawie. Swoją drogą ta reklama - bo to jest autentyczna reklama jakiegoś preparatu :lol: to trochę paradoks - skoro urządzenie zamgławia pomieszczenie, to jak to niby ma się do ochrony przed złodziejami?? :-)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

to taka ironia - jak "piwo :wink: bezalkoholowe", i raCzej jest adresowana do złodziei
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Hejho hejho na korkach się było :) ...

...i było całkiem miło i pożytecznie :wink:

Proszę o więcej lekcji w miarę oczywiście możliwości czasowych i zasobów cierpliwości do takiego tumanika jak ja :oops:

Aha - Staq - ty tego tu pewnie nie czytasz ( chyba że w cieniu gdzieś na tym forum przyczajony :wink: ) : błagam, nigdy więcej Redeemera w TUT!!! :evil:

Do zobaczenia w kolejnych odcinkach Thievery Discovery Channel :P:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
StaQ
Bełkotliwiec
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2005, 19:19
Lokalizacja: P-Ń

Re: Nauka mapek

Post autor: StaQ »

Hehehe, redeemer rządzi, na następnych naukach mapech będe notorycznie masakrował wiare piłą motorową! Tak do Bandita, to chciałbym podziękować, bo nauka mnie nauczyła wiele (zabili mnie tylko dwa razy :P ) i wlazłem przez to szklane coś na nostalgii i prawie kolesia ściągnąłem gdyby mi się flashbomby nie skończyły. No nic, na tym kończę dozo.
Co jest nielegalne jest bardziej opłacalne
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

kiedyś mnie musisz nauczyć grać na Asylum jako złodziej - mam problemy z dostaniem się, bo jest tylko 1 wejście + winda prosto na strażników :( jako strażnik wystarczy pilnować kilku miejsc i to wszystko, ale jak ozłodziej masakra... pomaga jedynie duża ilość cienia na mapie
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Oooo StaQ ruszyło Cię ? Aż napisałeś posta :-)

Piła to jeszcze ujdzie :wink: ale redeemer to jakaś masakra - na małej planszy to chyba byłby koniec gry jakbyś tak walnął :? Chociaz z drugiej strony jakby tak zmiotło prawie wszystkich strażników to można by sobie spokojnie hulać po mapie, z tą tylko niedogodnością, że nie bardzo jest komu podpaść na mapce, nikt Cię nie ściga i nie złorzeczy "You cannot hide forever" albo nie drze się "We've got a sniper here" :lol:

Właśnie, Bandit prosimy o jeszcze, bo czuję niedosyt,a tyle jest jeszcze do poznania...

Niech blackjack będzie z Wami! :rad5:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nauka mapek

Post autor: Bandit »

Nadszedł wreszcie kwiecień i pora sprawdzić ile udźwignie moje łącze. Mam nadzieję, że przynajmniej sześciu graczy. :-)
Cieszę się, że wam się podobało. :-D Muszę przyznać, że taką grą sam także ćwiczę, więc na pewno nie jest to dla mnie marnowanie czasu. :wink: Zastanawiam się tylko czy nie zbindować sobie gotowych odpowiedzi :lol: bo więcej jest pisania jak grania. :-)
No to jak, na kiedy teraz? Najlepiej jakby zebrało się więcej osób tak z 4 przynajmniej. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i pojawicie się tłumnie na serwerze. :-) Szkoda było by zmarnować tą reinstalkę systemu, którą zrobiłem dziś na potrzeby serwera. :-D
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i pojawicie się tłumnie na serwerze.
No i co czujesz się zawiedziony Bandit czy nie? :wink:

Nawet było nieźle, ale dzisiaj to chyba trochę mało miało wspólnego z nauką, sam przyznaj.
Więcej było wygłupów i rzucania sobie flashbombami po gałach niż taktyki :lol: O takie miałam oczy po tym flashbombie : :shock: hehe

Mam nadzieję, że następnym razem trochę mnie i nie tylko mnie oszczędzisz, bo jak to mówi osioł w Shreku "Ty mnie nie naciskaj, bo się w sobie zamknę" :-)

Proszę o cynk jak będziesz stawiał znowu serw. Do zobaczyska, narazex :-D
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Hej! Mode! Coś zdechło to forum ( a szczególnie temat )

Will mi sie żali, na to samo zreszta co ja Tobie :evil: że sie wygłupiasz za ostro zamiast uczyć :?
Teraz wejdę Ci na ambicję i powiem tak: Czyżbyś już nie miał siły udźwignąć "ciężaru" bycia korepetytorem :twisted: ?

Zrób cos z tym :)

Pozdro
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

W sumie to zbyt dobry nie jest - zamiast powiedzieć czego się nie powinno robić to on łoi na maxa mieczem jak się da :evil: Nie zapominaj, że nie każdy jest w to dobry.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

To znaczy tak dla ścisłości - nie chce tu przypadkiem na nikogo wrzucać żadnych tekstów

Poza tym nie mnie oceniać umiejętności Bandita , bo raz że za mało gram a dwa, że sama jestem cienka :wink:( co zresztą jedno z drugiego wynika zapewne)

A propos tego "łojenia" mieczem - tego właśnie chciałabym unikać :|

Mam nadzieję że mode sie nawróci na drogę światłości i prawdy :-) ( czy raczej cienia i skrytobójczego ciosu blackjackiem :twisted: ) i pomoże na poważnie :roll:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nauka mapek

Post autor: Bandit »

:-) Drodzy koledzy i koleżanki, ale ja to robiłem dla waszego dobra. Przyznacie mi chyba rację, że lepiej jest szybciej zginąć :twisted: niż męczyć się. :lol: Nie martwcie się :wink: jakoś tam będzie. :P :lol:
Cały pic w tym, że musimy grać w jednej drużynie a hardcore'owym stylem mapki mogę przechodzić sam a wy będziecie wtedy obserwować z pierwszej perspektywy. Potem tą samą mapę przechodzimy razem a wy robicie to, co ja za pierwszym. Gra gitara? Czy struny dalej są niewyregulowane?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Nauka mapek

Post autor: marek »

Może pytanko: jak spectatować w FPP ? Dotychczas zawsze mogłem to robić tylko w TPP z obracaną kamerą, ewentualnie jako szczur.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Nauka mapek

Post autor: Bandit »

porady
Wreszcie przyda się do czegoś ta stronka :)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Nauka mapek

Post autor: grim_reaper »

Nio niech będzie - struna gra :wink:

To znaczy wszystko jak zwykle okaże sie w praktyce :lol:

P.S. Trudno jest zginąć będąc bogiem :twisted: ( wiadomo o czym mowa nie :-) ?)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Nauka mapek

Post autor: Agnar »

Powiem krotko... Nie czytalem poprzednich postow bo mi sie nie chcialo :D ale ze wzgledu co pisalo to Ja bardzo pomoge wam w obczajeniu mapek :D kto wie moze bedzie ze mnie dobry instruktor :D

Bandit: Chyba jazdy na hulajnodze :lol:
Poza tym mógłbyś się trochę wysilić i przeczytać pozostałe posty. :wink:
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ