Problemy z Agnarem

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Agnar »

Jak chcesz to mnie usun... ja musze na jakis czas odpoczac... najwyzej posniej wroce o ile bedziecie chcieli mnie spowrotem... chyba ze chcecie zebym zupelnie popadl w ZAPOMNIENIE
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Intrak »

NIKT NIECHCE ZEBYS ODCHODZIL TO JEST TAKIE TRUDNE :| Agnar serio Cie nie rozumiem. Myslalem ze dobze robie bedac po swojej stronie no ale widze ze najlepiej byc neutralnym. :!: :|
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Agnar »

Heh... nie mozesz stanac po mojej stronie bo mnie nie widac :-) z kad wiesz czy jestem w tym czy w innym cieniu co ? :-) no wiem... ciezko mnie zrozumiec bo sam wiele z tego nie rozumiem... naprawde NIE ROZUMIEM... ale... wiem ze to jest sluszne i ze jest mi to potrzebne... teraz mam wakacje od thievery...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Intrak »

No to skroc wakacje od Thievery. I bedzie OK a nie kazdy sie kluci pozniej.
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Agnar »

A co... ktos sie kluci z mojej winy ? :shock: Przeciez ta sprawa was nie dotyczy... to moja osobista sprawa... i nie macie prawa mowic co mam robic... ja wiem co jest dla mnie dobre... zrozumcie ze te wakacje byly wyjatkowo trudne dla mnie... Prosze tylko o troche czasu... nic wiecej...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Intrak
Paser
Posty: 227
Rejestracja: 10 maja 2005, 16:28

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Intrak »

OK .. jestes oficjalnie zwolniony z TuT <jestes oficjalnie odpicowany ( Pimp me car)>
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Azaqi »

Forgotten Agnar pisze:Prosze tylko o troche czasu... nic wiecej...
Ja tam nie widzę nic złego w wakacjach od TuTków. Pod warunkiem, że nie będą trwały za długo. Czasem trzeba po prostu poukładać wszystkie sprawy i przemyśleć je, a nie zajmować się ciągle graniem. Czasami nawet trzeba się od wszystkich odizolować, żeby pobyć samemu ze sobą i odpocząć od reszty. Rozumiem Cię Agnar, bo sam mam czasem potrzebę pobyć sam i przemyśleć wszystko. Po prostu czasem tak trzeba, więc nie miejcie do niego pretensji o to :!: . Mam tylko nadzieje, że za jakiś czas do nas wrócisz i nadal będziesz w naszym złodziejskim klanie w którym zawsze znajdziesz miejsce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Problemy z Agnarem

Post autor: Agnar »

Dzieki azaqi za zrozumienie... Z pewnoscia zauwazyliscie ze zablokowalem pewnoe osoby... <Bandit, Azaqi i Grim> Zrobilem to bo tak jak azi powiedzial... potrzebuje chwilowej izolacji od was wszystkich.... wiec sie nie gniewajcie na mnie... wierze ze czas leczy rany ;) Acha... Azi... musze ci przypomniec ze nie tylko ty decydujesz o tym kto jest w klanie... nie zdziwi mnie to ze po tym co zrobilem Bandit albo reszta bedzie chciala przyjac mnie spowrotem... zrozumiem to... ale tez postarajcie sie zrozumiec mnie ;)

Wysłany: Pią 30 09 2005 17:48:33
[...]

Bandit: Ten post został stąd skasowany, ponieważ jego treść była taka sama jak w tym temacie.
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ