Pismo i Bojkot

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Wysłałem dziś do Brodyiego kolejny list, bo zauważyłem, że dalej mam bana na serwerze "Brodys Challenge".
Bandit pisze:Hi Brody,

we are waiting...

I'm still banned on "Brodys Challenge". :-/

Bandit
Odpowiedź na mój list:
Brody pisze:banned?

no, u should not be. there wa only one ban i know, and that was the
temporarily one-week-ban.

i had not understood ur email with the polish community complain that way,
there was a current standing ban, again.

sorry for that. i did not figure. this ban NOW is a mistake, done by myself,
i ve crashed my thaux.ini and copied a backup over it. but there was still
ur ip banned, and i had just not had the thought on it.

no one has banned u again.
i just dropped the ip, bandit. u r welcome back as i have written u once.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

Dzisiaj dostałem kolejny list od Brodyiego...
Brody pisze:hi online Bandit,

regarding ur email from yesterday, i see it very clear now, so here we go on ur Request for clearify the Ban/s.

Firstly:
Some Players and some Co-Admins get annoyed on the Fact, that u and ur Teammates keep talking Polish Language. This because, there is the Politerule Nr1, to talk English only. This Rule is born on the Fact, that on the Internet a lot of People come together, and in the whole World is English the international Language. If People use their own Country Language, others, that dont speak that, can not know, if there might be given Hints, Locations, etc.
We can make differences, of course, if Guys whisper to each other in own Language, but if there are other Teamplayers, that would not understand that, which sense could it make? It could support Teamwork, yes, but does not shall win the whole Team and not only seperately ones?........ However own Language is done, it should always stop on any Admins Word. The Ban u got from Ducky in the third Week of August were done on the Fact, that u kept speaking Polish, did Insultings on ur Frustration as u get killed by Guards, and used the Software Mode. Ducky has told/discussed that on the Polish Thievery Forums with u. The Ban was only for one Week temporarily, and i had dropped it. As i did this, i have emailed u about. From that Moment u are not banned.

Secondly:
The Ban on Brodys Challenge was only a Mistake, done by me. As i have tried to config some Settings, i crashed my ThAux.ini and grabbed another one, i ve had as a Backup Copy. The Server did run again, and that s it. Stupidly me i did not thought about, that this Backup was done, as ur IP has been banned, so as i had reactivated this ThAux.ini, it held ur IP still as banned, which u should not be. But i did not have any Thought on it. On ur email from yesterday, where u did say "i am still banned", i did join my Webadmin first Time on Brodys Challenge and checked it. Now first Time i did understand, why u talked on ur Complain about "banning again and again". But Bandit, u were just banned one Time for one Week. No one has banned u again for anything. It was just my Backup File i used to fix a crashed ThAux.ini and i did not think on the Fact, that there is an IP Entry for Ban.

So easy is it. :)
I am sorry for that Misunderstanding.

best regards,
brody
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

Musze przyznac ze mi troche szkoda... na brody w miare czesto ktos gra i jest maly ping i lagi... ale wiedzac o tym jak was potraktowano odechciewa mi sie tam grac... ale nie ma co... server jest dobry :P ale za to admini sa do dupy:-)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

No dobra, ale czy oni mają jakiś dowód w postaci logów (muszą mieć! ), że przed tym banem (tuż przed nim, a nie kiedyś tam, bo to się nie liczy, chyba przecież nei sumują Nam przewinień i nie wyciągają z nich konsekwencji po miesiącu :roll: ?) intensywnie gadaliśmy po polsku do siebie na shout lub whisperze grając z zagranicznymi w teamie.
2 - Bandit, on sugeruje, że obrażałeś ludzi, jak Cię zabijano jako złodzieja - niewierzę, że tak było - utwierdź mnie w moim przekonaniu :!:
3 - Znowu software mode - czy to już jest pewne, że Twój sprzęt nie pozwala na takie "ułatwienia" ? Czy nadal tak masz? Jak możesz się przed tym dość poważnym oskarżeniem bronić?
4 - Ducky gówno z nami przedyskutował, bo to nie była dyskusja, tylko karcenie niegrzecznych polskich graczy i ich poniżanie na ich własnym forum :evil: :pff6:

A na Brodysach i tak będziemy grać i rozniesiemy to towarzystwo.

Z mojej strony Ducky to wróg nr.1 i trzeba go gnoić przy każdej dobrej okazji :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Bandit, on sugeruje, że obrażałeś ludzi, jak Cię zabijano jako złodzieja – nie wierzę, że tak było - utwierdź mnie w moim przekonaniu
Zdarzyło mi się to tylko raz no i do tego zakładałem, że nie zakapuje. :roll: Te jego oskarżenia są niedorzeczne, bo np. taki Indus obrażał mnie wiele razy i nie dostał za to bana ba nawet nie widziałem żeby ktoś go upominał - ciche przyzwolenie? :?
Bandit pisze:...a jeśli chodzi o przekleństwa w języku polskim to zgadza się JEDEN RAZ napisałem CHUJ CI W DUPE chyba właśnie Archiemu... - prawdopodobnie miał inny nick. Więc pojedyncze użycie zwrotu, którego z założenia przeciwna strona nie rozumie jest aż takie złe...
grim_reaper pisze:Znowu software mode - czy to już jest pewne, że Twój sprzęt nie pozwala na takie "ułatwienia"? Czy nadal tak masz? Jak możesz się przed tym dość poważnym oskarżeniem bronić?
Chyba nie rozumiesz, o co w tym chodzi. :? Na moim kompie w trybie software zawsze będzie widać ukryte przedmioty, ale nie wiem, od czego to zależy może od karty graficznej. Zresztą sami sprawdźcie czy u was też widać ukryte przedmioty na software i podajcie, jaką macie kartę graficzną. Ogólnie rzecz biorą to nie mam jak się bronić a oni nie mają jak sprawdzić czy używam tego trybu w każdym razie mam zrobione skriny przed dostaniem bana, na których wyraźnie widać, że mam tryb inny niż software.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

Nie podoba mi sie jedna rzecz... wczoraj bandit i azaqi namowili mnie na to zebym poszedl na brodys pod innym nickiem... oni tez zmienili no i w sumie fajnie sie gralo... ale teraz pytanko ? po cholere w takim bardz razie to wszystko ? ten caly bojkot... skoro i tak wchodzicie na serv pograc ? chcecie moze w ten sposob pokazac ze z nami sie tak nie traktuje a sami potajemnie wchodzimy do gry ? jezeli ustalilismy ze nie wchodzimy na serv to nie wchodzimy... :pff6:
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Bandit »

No wiesz jakbym miał wybór to nie wchodziłbym na, brodysy ale prawda jest taka, że to najlepsze serwery, jeśli chodzi o pingi i ludzie grają na nich najczęściej a sami nie będziemy grać, bo we czwórkę nie zwojujemy zbyt wiele i gra nie będzie szczególnie ciekawa. Do tego dochodzi kwestia serwera, z którym mamy ciągłe problemy oraz grania z tymi samymi osobami. Jeśli będziemy grać tylko ze sobą nawzajem to przyzwyczaimy się do danego stylu gry i potem będą problemy jak na celowniku pojawi się "inny" gracz.

Nie pokazywanie się na serwerze ze swoim stałym nickiem jest też swojego rodzaju bojkotem do czasu, kiedy gracze nie pokapują się, że to my i tu mała uwaga odnośnie polskiego słownictwa. Wczoraj zrobiło się nieciekawie jak w lewym górnym rogu ekranu pojawiło się słowo "kurwa" od razu zaczęły się niepotrzebne spekulacje i... :pff6: Nie piszcie nic po polsku, bo to nas demaskuje, bo chyba idzie się domyślić, kto to może pisać... Więc, po co zmienić nick jak mamy dalej "łamać zasady serwera" a oni zaczną nasze nowe nicki traktować jak te stare.

Podstawowa sprawa! Musimy grać żeby nie zapomnieć jak to się robi i nie odzwyczaić się tak jak ja ostatnio :oops: i nie przesiąść się na inna grę. Jeśli w danym momencie najbardziej obleganym serwerem będzie któryś z brodysów a my będziemy mieli czas na grę to nie będziemy przecież czekać aż wszyscy gracze przejdą na inne serwer, co z resztę zdarza się bardzo rzadko.

Jeszcze jedno. Wiem, że to nie jest fair zmienianie nicków i udawanie kogoś kimś się nie jest, ale skoro oni to robią i wykorzystują to do tego żeby zbierać na nas materiał, dzięki któremu potem napiszą, że za jedno słowo dali mi bana to niech sami się głowią, kim jest ten Taffer. :twisted:
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Hehe Femme Fatale przeprasza za "kurwę" ::D ::D ale mnie poniosło, no ale oni są zbyt głupi żeby się domyśleć, że to my, w sumie z tą zmianą nicków to ja też na początku kręciłam nosem na to, ale widzę, że inaczej być nie może :twisted: Poza tym wreszcie mogę być kimś innym :P: bez obciążenia psychicznego :lol: (żart), to taki internetowy transNICKOwestycyzm :lol:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

Proponuje aby kazdy gral swoim oryginalnym nickiem... nie wiem jak was ale mnie to wkurza ze nie gram moim "agnarkiem" :P pozatym wkurza mnie ta ciagla zmiana nicka :P no i tez chcialbym wskoczyc wyzej ranga na pewnej stronie ;) :-)

Prosto mowiac... MAM W DUPIE to co wlasnie przed chwila napisalem ;) nasza "sprawa" jest wazniejsza od mojego widzimise... ale moim zdaniem nie ma juz sensu sie ukrywac...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:no i tez chcialbym wskoczyc wyzej ranga na pewnej stronie
:-) :-) Nie marudź, trzeci jesteś :P: ale to jeszcze o niczym nie świadczy, bo na przykład Marek też jest w top 25, a jakoś mało gra ostatnio :roll: wniosek nasuwa się sam: ranking jest do d...niczego :P:

Ale faktycznie nie ma co się już ukrywać, przecież nie gramy tam z Polakofobami :wink:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Mi też się kiepsko gra nowym nickiem. Wole wrócić do starego chociaż na rankingi nie zwracam uwagi, bo po co 8-) :?:. Ten nasz bojkot nie odnosi skutku :?. Oni i tak tam grają, a poza tym tak jak pisał Bandit to są najlepsze - szybsze serwery, więc właśnie tam większość ludzi będzie grać. My natomiast po prostu pójdziemy w zapomnienie(chyba że postawilibyśmy jakiś lepszy serwer :wink: ). Więc IMO naprawdę nie ma co siedzieć w cieniu, trzeba wyjść i ich obrobić z całego loota :-).
Jeszcze mam uwagę w sprawie gadania po polsku na ich serwerze. Jest proste rozwiązanie by tego nie robić - TS. Zacznijmy znów go używać i nie będą mogli się czepiac :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Agnar »

To zadam pytanie ktore meczy zapewne nie tylko mnie... Wracamy na brodys ? :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Pismo i Bojkot

Post autor: Azaqi »

Vote :arrow: yes . Pora wrócić do gry panowie i panie :twisted:
Obrazek
Zablokowany