Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Black Cat Forums > Thievery Forums > Thievery Discussion > Poll: Interest in A ToD V???
Biohazard pisze:Time seems to be the most precious commodity in my life right now, and there never is enough of it. However this community and its members will always be my oldest online friends, and because of that I have tried to put together a few events that bring back the old and test the new! With that being said, I'm willing to put together and orchestrate the fifth installment of the Tournament of Darkness!

But I only want to do this if there is enough interest here to warrant the effort. So I figured a poll would be the best way to go about this. Vote accordingly and I will act on the results.
Tłumaczenie w wielkim skrócie:
Teraz to od graczy będzie zależało to czy odbędzie się kolejny turniej ToD. Wszyscy zainteresowani powinni oddać swój głoś w ankiecie. (link u góry)

Ja mam zamiar w tym uczestniczyć i mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś z naszego forum. Rok temu otarliśmy się o pierwsze miejsce, więc teraz musimy wygrać! Zdobyte wtedy doświadczenie na pewno nam w tym pomoże.

Dobrze byłoby zbudować zespół wyłącznie z graczy z naszego forum wtedy mielibyśmy większe szanse.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 22:39 przez Bandit, łącznie zmieniany 1 raz.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Ja sie zglaszam na ochotnika :-D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

No pisać, kto będzie grał a kto już stchórzył.

Jeszcze nic się nie rozstrzygnęło, ale według mnie turniej się odbędzie, więc zanim główny pomysłodawca określi reguły gry postarajmy się przeanalizować ostatni turniej. Jeśli macie jakiś swoje wizje jak mogłoby to wyglądać to piszcie śmiało, bo każdy szczegół weźmiemy pod uwagę. Ja chciałbym wyeliminować czynnik losowy, który decydował o tym, kto będzie grał, jakim zespołem i na jakiej mapie. W ogóle źle pomyślane było też to, że do wygranej potrzeba było tylko dwóch wygranych a jeśli po dwóch rundach był remis to o wszystkim decydowała trzecia runda a to z kolei powodowało to, że jeden zespół musiał grać dwa razy złodziejami albo tylko raz. Ja mam lepszy pomysł - do wygranej powinno być potrzebne trzy wygrane - tak jak w piłce siatkowej - ale jeśli po czterech rundach okazałoby się, że jest 2 do 2 to nie byłoby piątej rundy tylko sumowane były by punkty z wszystkich rund i ten zespół, który osiągnąłby większy wynik otrzymywałby trzeci punkt i tym samym ci gracze zostawaliby zwycięzcami danego pojedynku. Ma to jedną wielką zaletę - każdy musi się starać żeby wygrał jego zespół, bo jeśli ktoś będzie się obijał i nic nie zrobi to po prostu nie zdobędzie punktów a to potem może zaważyć na losie całego zespołu.

Jakieś uwagi lub inne pomysły a może poprawki mojego pomysłu? Mam zamiar przedstawić ten pomysł na BCG, ale nie chcę działać zbyt impulsywnie, dlatego najpierw chcę przeanalizować ten pomysł razem w wami.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: grim_reaper »

No ja już zagłosowałam, na opcję 2, nie tak co prawda entuzjastyczną, ale ciągle fajnie by było tym razem zagrać, a nie tak jak wtedy :(. Wszystko oczywiście zależy od tego kiedy to się odbędzie, mam nadzieję, że Biohazard będzie przyzwoity i poda datę na tyle odległą, żeby dało się ten dzień zarezerwować :).

I tak:

- jestem za tym również, żeby dobór drużyn był sprawą wolną, tak jak wybór kapitana w tej drużynie, znamy się dosyć dobrze ( w grze ofkors :P: ) , że wiemy na co nas stać i z kim nam się najlepiej współpracuje i w czym. Gdyby było tak, że mamy za mało ludzi tylko od nas, z forum, to proponuję ( jeśli taki ktoś tylko będzie chciał ) wziąć kogoś kogo znamy i lubimy do drużyny. Ale to kwestia do dyskusji, na razie nie wiemy ile tak naprawde osób zagra, bo nie ma oficjalnej listy ( możemy się pokusić o zrobienie i aktualizację nieoficjalnej )

- system "siatkówkowy" jest niezłym wyjściem, ale myślę że 5 runda mogłaby się odbyć, gdyby wynik był 2:2 ( Bandit widzę, że oglądałeś wczoraj mecz :P: ). System rozstrzygania remisu przez punkty mógłby być trochę krzywdzący momentami ( np. ktoś będzie DMił - co, mam nadzieję, nie będzie regułą - to wiadomo, że będzie miał masę odjętych punktów :| .

- decyzja o tym na jakiej mapie dana drużyna ma grać, powinna podawać sama drużyna, po wcześniejszym przygotowaniu listy map, z których będzie mogła sprawnie coś wybrać. I tak jak zdaje się było ostatnio, gra się na przemian mapę jednej i mapę drugiej drużyny ( złodziejami i strażnikami na zmianę ), poczynając od wylosowanej jako pierwszej mapy danej drużyny ( ktoś za tym nadąża ? :)) )

- video...ktoś kto deklaruje, że będzie tylko oglądał - tak jak np. DIP, niech zajmię sie nagraniem paru meczyków, a nie tylko finału, bo fajnie by było to jakoś utrwalić ku radości gawiedzi :P:.

Na razie tyle :) .
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Musimy to przeforsować żeby dobór graczy do drużyn był w miarę dowolny, chociaż ostatnio nie było aż tak źle gdyż Agnar mógł wybierać graczy do swojej drużyny. Czyli ile nas już jest? Grimmy, Agnar no i ja - troje to na pewno będzie za mało na jedną drużynę no, ale zobaczymy ile w ogóle będzie chętnych.

Meczu nie oglądałem, ale lubię siatkówkę. ;) Piąta runda nie może się odbyć, bo wtedy będzie niesprawiedliwie, gdy jedna drużyna będzie grała 3 razy złodziejami a druga 2 strażnikami. Systemu takiego jak w siatkówce nie można zastosować w TUT, ponieważ obydwie drużyny mają różne cele... Poza tym czy to takie złe, że ci, co będą dużo zabijali będę mieli mniej punktów? To ma być Tournament of Darkness a nie Tournament of Deatmatch. ;)

Co do video to masz absolutna rację. Na pewno nie można faworyzować jednej drużyny od początku tak jak było to ostatnio...
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Piąta runda nie może się odbyć, bo wtedy będzie niesprawiedliwie, gdy jedna drużyna będzie grała 3 razy złodziejami a druga 2 strażnikami. Systemu takiego jak w siatkówce nie można zastosować w TUT, ponieważ obydwie drużyny mają różne cele...
Można to rozwiązać tak, że jedniej drużynie przypada wybór złodzieje czy strażnicy, a drugiej wybór mapy.
Bandit pisze:Czyli ile nas już jest? Grimmy, Agnar no i ja
No i Flaczek 8-). Nie odmówisz nam chyba, łobuzie :P: ?
Możesz także Aziego spytać już teraz, to zechciałby może się przygotować nieco, jeśli oczywiście w ogóle nie będzie marudził :P.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:Można to rozwiązać tak, że jedniej drużynie przypada wybór złodzieje czy strażnicy, a drugiej wybór mapy.
Ostatnio przez to rozwiązanie przegraliśmy, więc chcę tego za wszelką cenę uniknąć żeby nie popełnić tego samego błędu dwa razy. MÓWIMY NIE CWANICTWU! :evil:

Żeby wszystko było jasne przedstawię przebieg turnieju według mojego planu.
Jeśli w turnieju wzięłoby udział 16 osób to można byłoby stworzyć 4 zespoły po 4 graczy.

Chciałbym, aby każdy zespół z osobna miał szansę zagrania z wszystkimi pozostałymi zespołami, więc w przypadku 4 zespołów wyglądałoby to tak, że:
- najpierw 1 zespół gra z 2 a w tym samym czasie 3 zespół gra z 4
- następnie 1 zespół gra z 3 a w tym samym czasie 2 zespół gra z 4
- no i po tym 1 zespół gra z 4 a w tym samym czasie 2 zespół gra z 3.

- za trzy zwycięstwa zespół otrzymuje 1 miejsce.
- zespół z dwoma zwycięstwami otrzymuje 2 miejsce.
- zespół z 1 zwycięstwem otrzymuje 3 miejsce.
- zespół bez zwycięstw otrzymuje czwarte miejsce.

Jeśli doszłoby do remisu między zespołami, czyli np. 1 i 2 zespół miałby po 2 punkty a 3 i 4 zespół po 1 punkcie to zostałaby rozgrywana dogrywka, ale już tylko między zespołami z tą samą podobną ilością punktów, czyli 1 i 2 zespół grałby o 1 miejsce a 3 i 4 zespół o trzecie.

Jeśli z meczu 1 i 2 zespołu wygrałby 1 to ten zespół otrzymałby 1 miejsce a 2 zespół uplasowałby się za 1 zespołem na drugim miejscu.

Podobnie w przypadku dogrywki 3 i 4 zespołu. Tyle, że jeśli wygra 3 zespół to zajmuje trzecie miejsce a przegrana 4 zespołu daję mu 4 miejsce.

Wszystko jest jasne i zrozumiałe? Mam nadzieję, że niczego nie przeoczyłem, ale jeśli będzie pięć zespołów to może się to trochę pokomplikować. Na razie liczę, że będą cztery zespoły a jeśli będzie nieparzysta liczba zespołów to wtedy się pomyśli.

Teraz przejdę do szczegółów rozgrywki między dwoma zespołami. Najpierw należy wybrać dwóch adminów, którzy będą pilnowali przestrzegania zasad i regulaminu turnieju. Musi być ich dwóch, ponieważ mecze są rozgrywane w tym samym czasie. Admin przydzielany jest do serwera a drużyny wybierają serwer, na którym chciałby grać - powinny być po dwa serwery europejskie i amerykańskie.

Jeszcze przed turniejem zostanie określona lista map, z których będzie można wybierać tę, na których chciałoby się grać. Przed wejściem na serwer obydwie drużyny określają, na jakiej mapie chciałby grać. Mapy mogą się powtarzać, ale dla dobra widowiska lepiej byłby żeby były różne.

Po wybraniu serwera drużyny wysyłają adminowi nazwy mapy przez irc, na których chcą grać i wchodzą na serwer. Serwer zostaje restartowany przed podwójne załadowanie mapy. Obydwaj kapitanowie swoich drużyn wchodzą do zespołu złodziei i autobalans decyduje o tym, jaka będzie grana pierwsza mapa i który zespół będzie kradł a który pilnował jako pierwszy.

Przykład:
Zespół A wybiera mapę Asylum a zespół B mapę Bourgeois.
Autobalans przydziela kapitana drużyny A do Thieves a kapitana drużyny B do Guards w wyniku, czego pierwszą mapą jest mapa zespołu B, czyli Bourgeois a jako pierwsi kradną gracze z zespołu A.

Podsumowanie przykładu:

1 runda: Thieves (A), Guards (B), mapa (Bourgeois)
2 runda: Thieves (B), Guards (A), mapa (Bourgeois)
3 runda: Thieves (B), Guards (A), mapa (Asylum)
4 runda: Thieves (A), Guards (B), mapa (Asylum)

Jeśli któryś z zespołów po 3 lub 4 rundach zgromadzi 3 wygrane to zostaje zwycięzcą meczu natomiast, jeśli dojdzie do remisu i drużyny będą miały na koncie po dwie wygrane to zostają zsumowane wszystkie punkty obydwu drożnym z wszystkich rund i ten zespół, którego łączna suma punktów będzie większa zostaje zwycięzcą danego meczu.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Dosc pokomplikowane a ja dzisiaj kiepsko sie czuje :P wiem ze system siatkowy mi nie odpowiada z wiadomych przyczyn... ciekawy jest natomiast podzial 4 druzyn... miejmy nadzieje ze tylko 4 beda :P albo chociaz 8 zeby bylo :P ale nie wiem skad 8 sie wezmie xD
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Azaqi »

Zasady stworzone przez Bandita moim zdaniem są dobre. Pod warunkiem, że akurat bedą tylko/aż 4 drużyny. Na turniej się zapisuje, chociaż muszę troche poćwiczyć, żeby wam wstydu nie przynieść. :roll: Z chęcia potrenuje z wami ze wspomaganiem TS-owym jak zadawnych czasów :). Chciałbym też wiedzieć kiedy - w przyblizeniu byłby ten turniej - musze sobie wollny czas skombinować :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

No to juz mamy team :-D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

grim_reaper pisze:No i Flaczek. 8-) Nie odmówisz nam chyba, łobuzie? :P:
No właśnie? Flacku, we need you! :pad
By the way...
TheMachine pisze:There are at least 2 other ways to move without a sound, without catfall. But I really won't discuss those before TOD V and I know my team
What he is talking about? :?
Flacku, Ty znasz wszystkie tricki i na pewno wiesz, o co chodziło Machinkowi - powiesz nam? ;)
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Jak wiem... chyba :P bodaje ja znam 2 sposoby...

jeden z nich to jest poprostu ciche chodzenie no i powoli ;)

a drugi... to raczej bug gry... bo widzicie... jak biegniecie bardzo blisko krawedzi <powiedzmy po dachu pomiedzy przepascia a dachem> to glos nagle cichnie i wogle cie nie slychac... natomiast jezeli jest cos takiego jak kraweznik... to slychac podloze z tego co jest nizej... <musialbym wam pokazac> ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

No faktycznie zupełnie o tym zapomniałem! Dzięki za przypomnienie. Kurde tego exploita używam nawet często szczególnie, gdy jestem strażnikiem i chcę gdzieś się przemieścić, ale nie chcę przy tym robić hałasu żeby móc słyszeć kroki przeciwnika.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Flack »

No i po co mnie bylo wzywac, skoro sami odnalezliscie odpowiedz. Bah! Na domiar zlego juz ja znaliscie wczesniej, przed zadaniem pytania. Powinniscie zostac buddystami, albo przynajmniej zajac sie fizyka stosowana.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

:)) Czyli co? :luk Jesteś z nami czy przeciwko nam?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Are you want to join our team... or you want to die here ? Join or die ? :P choose Flack :-D
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Biohazard pisze:I think I'm going to stick with the captain method that worked so well last time.

Here's the thing about carrying ToD out over a two day period.

We did that in the first installment of the tourney and found it was hard to get all the teams to show up at the right times.

I would hate to have to forfeit a match because one or two team members couldn't participate all weekend long.


Here's how it will go though: a captaincy system with a pseudo double elimination style ladder.

After the first round the winners will all go into a winner bracket and the losing teams will go into a loser bracket.

This will all make more sense once I have the exact number of teams actually, but the losers will play the losers in round 2 while the winning teams will compete.

After round 2 the teams are once again reshuffled into a win/loss bracket.

If a team loses a match while in the loser bracket, they are eliminated.

This system isn't exactly double elimination, and even allows the eventually tourney winner to have been on the cutting block and come back to win.

I think it’s an interesting system that I will be exploring more and working out the kinks while I put together the rules over the next week.
Nieco nam się rozjaśniło po ostatniej wiadomości Bohazarda, ale na ostateczne decyzje musimy jeszcze poczekać do następnego tygodnia. Proponowany przez niego system nie jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ bierze pod uwagę eliminację zespołów przegrywających. Według mnie każdy zespół powinien zająć konkretną lokatę, dlatego zaproponowany przeze mnie system turnieju wydaje mi się najwłaściwszy.

Domyślam się, dlaczego Bohazard chce ustalić inne zasady w porównaniu do turnieju z zeszłego roku. Poprzednio jego zespół zagrał tylko jeden mecz i po przegranej musiał pożegnać się z turniejem, dlatego teraz Biohazard chce to zmienić, ale ja poszedłbym o krok dalej i zorganizowałbym turniej według mojego przepisu podanego wyżej, ponieważ poprzedni ToD był walką o dojście do finału a powinno być tak żeby każdy mecz się liczył!

Jeśli chcemy tworzyć jeden zespół to musimy zwrócić się z tym bezpośrednio do Biohazarda jeszcze przed podaniem przez niego zasad, bo potem na pewno nie będzie ich zmieniał tylko ze względu nas.

Proponuję podsumować za i przeciw stworzeniu polskiego zespołu - dopisujcie swoje, jeśli jakieś macie.

ZA - na TS będziemy rozmawiać po polsku z oczywistych powodów, więc osoba nie znająca naszego języka będzie kulą u nogi a nawet utrudnieniem, gdy będzie specjalnie trzeba jej tłumaczyć to, co chcemy zrobić

ZA - gracze z naszego zespołu mieszkają w tej samej strefie czasowej, więc łatwej będzie dla takiego zespołu określić godzinę spotkania

ZA - będziemy dobrze wywarzonym zespołem, ponieważ nie ma u nas graczy z najwyższej półki. Poza tym istnieje także znaczne zróżnicowanie w kwestii stylów gry. Są tacy, co lubią zabić, ale są też i tacy, którzy nie zabijają i lubią uprawiać hosting.

PRZECIW - możliwość zbudowania zespołu wcześniej od pozostałych graczy daje nam nad nimi przewagę o ile przygotujemy jakąś taktykę i znajdziemy czas na jej wspólne przećwiczenie.

To wszystko będzie trzeba jeszcze przetłumaczyć i wysłać do Biohazarda, aby ułatwić mu podjęcie decyzji w sprawie naszego zespołu. Trzeba też wyraźnie podkreślić, że nie jesteśmy klanem, bo gdyby tak było to automatycznie nasz występ byłby niemożliwy do przyjęcia, ponieważ ToD nie jest turniejem, w którym biorą udział klany.

Jeszcze nie znamy konkretnej daty rozgrywek, ale pomyślałem sobie, że jeśli turniej miałby odbyć się we wrześniu lub jeszcze później a jednocześnie teraz spora część graczy deklaruje, że miałaby czas w bieżącym miesiącu to, czemu by nie zorganizować turnieju jeszcze w sierpniu? Może sami coś zorganizujemy? Coś lepszego od ToD! Szkoda jest marnować szansy na porządny turniej z lepszymi graczami, którzy podnieśliby poziom rozgrywek. Przecież poprzedni turniej był tak łatwy, że bez większego trudu zajęliśmy drugie miejsce a tylko przez własną nierozwagę nie dotarliśmy na sam szczyt! Jeśli turniej znowu będzie zaplanowany na za miesiąc lub dwa to sytuacja z całą pewnością się powtórz albo będzie jeszcze gorzej...

Wiem, że organizacja takiego przedsięwzięcia nie jest prosta głównie ze względu na to, że gracze mieszkają w różnych częściach świata i godziny spotkań mają tu bardzo duże znaczenie, ale i na tą niedogodność można znaleźć rozwiązanie. Uważam, że zespoły powinny być tworzone kontynentalnie lub według wyznaczonych przedziałów stref czasowych - co to znaczy? Chyba łatwo się domyśleć - chodzi o to żeby nie było takich przypadków, że jeden Australijczyk musi grać o trzeciej nad ranem, bo jest w zespole, w którym przewagę stanowią gracze europejscy.

Mam nadzieję, że każde napisane tutaj przeze mnie zdanie zostało przeczytana przez was ze zrozumieniem i doczekam się wkrótce jakiejś odpowiedzi z waszej strony.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

No ja przeczytalem i dochodze do wniosku ze masz racje...

Bardzo dobrze jest miec druzyne z tej samej strefy czasowej a tym bardziej z tego samego kraju... poniewaz jezyk mimo wszystko odgrywa bardzo duze znaczenie zwlaszcza na TS... jak gralismy rok temu w ToD to mielismy ludzi z zagranicy... porozumienie sie z nimi zajmowalo niepotrzebny czas... zamiast szybkiej informacji bylo zastanawianie sie nad slowami angielskimi ktore chcielismy przekazac naszemu wspolnikowi... co automatycznie spowalnialo dzialanie calej druzyny... i dodatkowo osoba probujaca przekazac ta informacje sie musiala zdekoncentrowac bo myslala nad slowem a nie nad tym co sie dzieje w trakcie gry...

Byc moze sa ludzie co gadaja po angielsku bez zastanawiania sie... ale z gory mowie ze takich osob wiele nie ma... wiec juz samym problemem jest podloze jezykowe... nie wpominajac o innych ktore tez napewno sa...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Flack »

Wyglada na to, ze beda druzyny wybierane przez kapitanow, a nie predefiniowane. Twoj piekny i dlugi plan zrobienia z siebie wyjatku w ToD nie wypali.

Odnosnie zrobienia drugiego turnieju - jestem za. Tylko .... <tutaj wstawic trzyzdaniowe wyjasnienie z problemami, z jakimi boryka sie TUT i turnieje od zawsze>.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Flack »

Macie tu jakies niusy (it's on!).
Najwazniejsze info:

How Do I Sign Up?

Easy. Send a PM my way.

Be sure you can be around for the days of the tournament, starting around 4 PM going until possibly 2 AM GMT on October 21 and 22. I'll need your application by October 1 to prepare times and servers.
Please include:

Your TUT Name
Whether you would like to be a captain (Make sure you can be available on October 7th if you are interested in leading a team)
Your Timezone (Please express as GMT -6 or GMT+3)

Najprawdopodobniej bede gral, ale dowiem sie dopiero za tydzien jak sprawa wyglada.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

No i dupa blada, do października jest tyle czasu, że sam teraz nie wiem czy będę mógł wtedy grać... Trzeba coś koniecznie zorganizować tylko niech pokaże się Grimmy, bo bez niej nie gram :jez no i Agnar musi odzyskać PC. :zal Nawet nie ma, z kim potrenować gry w zespole... Jeszcze nie wysyłajcie tego PM do Biohazarda, bo musimy się jakoś dogadać żeby grać razem! Po pierwsze musimy koniecznie wybrać kapitana - kto chce nim być?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Ja moge byc kapitanem jak w zeszlym roku ;)
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: grim_reaper »

Niedługo wracam, trenować beze mnie na razie :P: . Idę plażować 8-)
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Flack »

Oł rajt! Przywiez duzo tatuazy z henny.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Azaqi »

Do turnieju mamy dużo czasu - zacznijmy więc razem trenować. Ja na razie baluje w WaWie, wrócę w poniedziałek i z chęcią pogram drużynowo w TuTki z użyciem TSa :-D
Obrazek
ODPOWIEDZ