Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Odnosnie TS'a... bandit... mam prozbe... zajmiesz sie IP ? :> i serverem ?
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Co do TS to jeszcze się o tym pomyśli a jeśli chodzi o trening to pomyślałem, że możemy spróbować zagrać z Mockierami, bo ostatnio oni próbują się dogadać, co do godziny spotkania z eMbeRkami i mają z tym duże problemy, więc może potrenujemy grając meczyk z eMkami?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Azaqi »

Z radością przyłącze się do spuszczania im solidniego manta 8-) ;), zarówno kradziajami, jak i guardziejami :-D . Napisz tylko gdzie i kiedy 8-) . Najlepsze treningi są na konkurencji :P
PS. TS musi być, bez tego nie ma zgrania :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Azaqi pisze:PS. TS musi być, bez tego nie ma zgrania
No wiadomo... gra bez TS'a nie wchodzi w gre :P bez tego nie bedzie wogle informacji gdzie i kto jest... gra praktycznie bedzie juz przesadzona... i przeciwnik zyska za duza przewage...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
aldaris
Miastolud
Posty: 79
Rejestracja: 09 kwietnia 2006, 21:17

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: aldaris »

no ja moge tez zagrac :P
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: grim_reaper »

Agnar pisze:gra bez TS'a nie wchodzi w gr
pod warunkiem, że nie będziesz krzyczał, brother :chy . :twisted:
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Hmmm... Mialem wtedy za czuly mikrofon... i zamiast mi ktos powiedziec ty wy sie tylko wtedy wkurzaliscie na mnie... :P teraz postaram sie dobrze ustawic...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Nie wiem, co wy sobie myślicie skoro chcecie grać a jednak tego nie robicie, co jest z wami? Przykładowo teraz trenują grę zespołową Rodent, Gladius i Louie a wy, co robicie? Liczycie tylko na to, że oni popełnią więcej błędów od nas? Trzeba najpierw poznać przeciwnika żeby wiedzieć, jakie ma słabe punkty itd. Na razie z tego, co zdąrzyłem zaobserwować ich gra polega głównie na skradaniu się. Praktyczne w ogóle nie zabijają i nie ogłuszają i to mi się podoba. Sami powinniśmy spróbować takiej gry a nie zawsze iść na łatwiznę i zabijać. Gdy są strażnikami to używają mieczy i jest to niestety w ich rękach bardzo niebezpieczna broń - lagi pomagają. Czasami zastanawiam się czy nie używają myszek, które potrafią zrobić dwa uderzenia za jednym kliknięciem. Swoją drogą odradzam ogłuszanie, bo przez to częściej ginę. Lepiej jest się przyczaić i poczekać aż strażnik sobie pójdzie.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Czesciowo popieram a czesciowo sie nie zgadzam... gra na cichacza nie zawsze sie sprawdza... dosc ciezko jest... ale mozemy potrenowac i sprobowac... Tylko znajdz serwer TS'a no i zalatw jeszcze (jesli mozesz) serwer na ktorym mozemy grac...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Bandit »

Stawiasz mi ultimatum? Mam znaleźć to i sramto to Ty wtedy będziesz grał?
Anyway, nie chodziło mi o to żeby ich kopiować tylko spróbować czegoś innego żeby umieć się przestawić, bo jak skończą ci się strzały to, co wtedy zrobisz jak nie będziesz umiał zmienić stylu gry na ghosting? Odpowiedź jest prosta - będziesz bezużyteczny dla drużyny i prędzej czy później zginiesz nie przynosząc swojej drużynie żadnej korzyści.

Azaqi mam do Ciebie prośbę - przestań bawić się w cichego "zabójcę", bo słabo ci to wychodzi. Najlepiej zapomnij, że w ogóle istnieje coś takiego jak ogłuszanie, bo będziesz tracił życia przy takich pojedynkach jak dzisiaj... No i zacznij korzystać z tego, co masz w kieszeni, bo dzisiaj okazało się spokojnie można cię zatrzymać przy pomocy jednego ognistego bełta, ale także niepotrzebnie się czaiłeś a przez dłużysz czas widziałeś, że w każdej chwili mogę użyć ognia. Gdybyś się nie czaił tylko od razu łyknął napój niewidzialności to bez problemu mógłbyś mi uciec. Poza tym nie użyłeś napoju uzdrawiającego, który mógłby uratować ci życie. Zapamiętaj, że nie jesteś terminatorem.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Azaqi »

Masz racje. Odzwyczaiłem sie od TuTków, za dużo grałem w gry w których mam karabin w dłoni i nie musze się lękać przeciwnika. Do tego staję się nerwowy jak mi nie wychodz i robie głupie błędy. Dlatego chce potrenować na spokojnie - ghosting, uspokoić gre bo jest jak narazie z nią źle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Hmmm... to prozba a nie ultimatum Bandit... ja grywam w TUT ale to raczej w innych porach niz wy :P

Anyway... Odnosnie tego co napisales... ja juz swoje wiem... wiem gdzie jest dobry cien do schowania sie... wiec jak zabraknie mi strzal to wiem co dalej robic... pozatym nie zawsze uzywam strzal nawet jesli je mam... czasami uzywam napiecia cienciwy jako zmylke i wychodze z bj ;)

Spoko Bandit... Wszystko rpzetrenujemy :-D

Azi... zacznij myslec po ciemnej stronie ::P
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: grim_reaper »

Bandit pisze:Swoją drogą odradzam ogłuszanie, bo przez to częściej ginę. Lepiej jest się przyczaić i poczekać aż strażnik sobie pójdzie.
Zgadzam się, jak cholera :roll: Ja też wolę nie próbować swoich "umiejętności" pałowania, bo często kończy się to marnie.

Ale z czajenia się w kółko w cieniu i cichego rabowania mogę się wyleczyć, na przykład jak mnie guard ściga w ventach na Aquatone, to ( jeśli nie mam szybkiego wyjścia i mało życia) nie będę się zastanawiać nad użyciem cracka/broad arrow. :twisted:

Mogę Wam podpowiedzieć na co ja, jako złodziej mogę się przydać - szczególnie często zdarza mi się być tam gdzie niestety są także i często strażnicy. Mogłabym być GuardBaitem, ale jest to ryzykowna rola - można w szybkim tempie stracić dużo żyć, chyba, że będę miała odpowiedni eq - hpki, invisible, catfalle, żeby szybko zwiewać w razie zbyt dużych cięgów. Jednak to tylko taka ewentualność, bo najchętniej lubię grać zespołowo - w dwie osoby, jeśli będzie nas 5tka - co byłoby fajną sprawą, można się podzielić 2,2,1 lub 2,3 w zależności od mapy itd. :)

Co Wy na to?
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Azaqi »

grim_reaper pisze:Ale z czajenia się w kółko w cieniu i cichego rabowania mogę się wyleczyć
A ja właśnie chcę się tego nabawić :P. Więc jak się pozbędziesz to nie wyżucaj :!: Daj mi :P . Jeśli chodzi o podział drużyny to wole ten 2,3 niż 2,2,1 - jest bardziej drużynowy. Pozatym 3 złodziei może imo bez problemu zwabić 5 guardów pozostawiając pozostałej dwójce włamywaczy wolną droge do upragnionych lootów. Działajac ostrożinie i na odpowiednio zacienionym terenie owa 3ka moze się pokusić na mały DM.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Ankieta - Czy odbędzie się Tournament of Darkness V?

Post autor: Agnar »

Dobrze by bylo gdyby ta trujka odwracala uwage i "sprzatala" a pozostala dwojka zrobila zwyczajny ghosting... :P
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ