Mały rekonesans :P

Zatrzymaj się tutaj, jeśli w Sieci lubisz przemieniać się w Mistrza Złodziejskiego Fachu lub Strażnika Miejskich Kosztowności, a zatem jesteś zainteresowany rozgrywką wieloosobową, powiązaną na różne sposoby z Thiefem.

Moderatorzy: Bruce, Bandit

Boisz się Indusa?

1. Tak, to mistrz nad mistrze ( ;) )
1
11%
2. Trochę, ale to dupek, mam go gdzieś :P
5
56%
3. Nie, ten degenerat mnie nie rusza :D
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
grim_reaper
Egzekutor
Posty: 1871
Rejestracja: 08 marca 2005, 22:31

Mały rekonesans :P

Post autor: grim_reaper »

Zbliża się ToD V i jak widać na serwerach gra coraz więcej ludzi, część z nich będzie brała udział w turnieju, część nie, ale najbardziej interesują nas oczywiście ci pierwsi. Przede wszystkim jak grają, jakie stosują techniki, co mają w loadoutach, jak rozgrywają konkretne mapy i ogólnie jacy są.

To wszystko co zaobserwowałam będę Wam tu serwować, jeśli oczywiście uznacie przydatność tego info. Polecam też, abyście sami wpisywali co już wiecie o innych graczach.

No to jadziem :twisted:

Nie byłabym sobą gdybym nie zaczęła od tego, kogo większość najbardziej się boi i nienawidzi :P:, czyli:

INDUS

Odwiecznie nielubiany, bo jest zarozumiałym scurvisinem xD. Umie baaardzo dużo i chwali się tym bezustannie - umniejszanie innych wobec siebie to jego specjalność, która często wyprowadza z równowagi - na to nie trzeba zwracać uwagi, inaczej skutkuje to przegraną, jeśli gra się p/w niemu
Indus chyba łyka jakieś dragi, bo czasem potrafi wyciągnąć miecz jako złodziej, jest wtedy bardziej podatny na śmierć xD, ale nadal niebezpieczny, lub rushuje na guardów z pałką. Pije dużo kawy, więc często musi odejść od kompa, a jak nie będzie mógł podczas gry, to tylko nam w to graj - uzależniony kawosz bez kofeiny to kłębek nerwów :P: :-D

Na Borge - liczy loota przy wyjściu i potem leci kraść ile mu potrzeba do końca, porusza się często po dachach i zdejmuje jak najwięcej AI, żeby utrudnić wcielanie się ludzkim guardom. Pałuje nawet jak się go podpali fireboltem, choć jest wtedy bardziej widoczny ( o ile można jeszcze bardziej xD), to mimo, że go jeszcze guard nawala mieczem on pałuje - a to potwora :roll: ...
Przeskakuje z łatwością pod okiem kamery w holu, więc nie ma co liczyć na nie :( .
Wyrzuca ciała AI w bardzo niedostępne miejsca.

CDN. ( już za chwilę xD )

GLADIUS AKA. TAFFERBOY

Mocker pełną gębą :P . Typowy oldskulowy gracz, przedkłada ghosting nad inne typy gry. Dłuugo siedzi w cieniu, nie widziałam, żeby pałował. Łyka catfalle i invisible, żeby się przemieścić, nie tylko gry robi się gorąco, ale także po to, żeby wtargnąć do miejsca gdzie znajduje się loot, używa exploitu z dźwiękiem na krawędziach. Czasem zabija AI, robi np. tak, że jest ( zwykle ) daleko od celu, lub poza bezpośrednim zasięgiem, gasi pochodnię, czeka aż podbiegnie AI i strzela mu w plecy. Prawdopodobnie w jego loadoucie znajduje się yle potionów, ile tylko można kupić. Ogólnie trzeba na niego uważać i przygotować siebie i AI na ghostowanie mapy.
"And then there's THIS asshole..."
Zobacz, w co jeszcze gram:
•••Mój profil na Steamie!•••
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mały rekonesans :P

Post autor: Agnar »

Dziwi mnie jedno... indus dosc szybko atakuje bronia ktora po chwili wyjmuje... i dosc szybko nia macha... byc moze znalazl jakis sposob na przyspieszanie broni ?? pozatym naladowac moze dosc szybko tez uzywajac tego tricku co jest niezbedny w BJ... a jezeli chodzi o BJ... to indus... jest w tym bardzo dobry... az czasami za bardzo... :/ wie jak sie poruszy gracz... i czesto go wtedy z palki traktuje... trzeba to rozgrysc...
Brudna robota, ale czysty zysk!
Awatar użytkownika
Azaqi
Skryba
Posty: 278
Rejestracja: 21 marca 2005, 00:05
Lokalizacja: mam to ukraść ?

Re: Mały rekonesans :P

Post autor: Azaqi »

Jeśli chodzi o indusa i jego słynne umiejętności. Ostatnio się przyglądałem specjalnie jego grze i jestem w dużej mierze pewien, że oszukuje. Za dużo w jego grze podejrzanych przypadków znajdowania złodzieja w miejscach, gdzie szansa na znalezieniei\trafienie go jest minimalna. Przykładowo indus potrafi stojąc tyłem do złodzieja i słysząc naciąganie strzały odwrócić się i idealnie trafić w niego, chociaż złodziej siedzi w miejscu gdzie wokół jest pełno cienia. Potrafi też biegać po mapce, by nagle wyciagnąć miecz i podbiec do cienia pod latarnią gdzie przyczaił się złodziej, który od kilku minut boi się poruszyć (akurat jakis newbie grał i sie bał indusa). Takich zdarzeń jest wiecej, jeśli ktoś chce, może sobie sam poobserwować delikwenta. Zastanawiałem się, czego on używa do oszukiwaniai mam podejrzenia, że posługuje się jakimś aimbotem, który wycelowuje za niego, lecz musi mieć jakiś sposób na to żeby nie robił tego automatycznie przez cały czas gdyż oserwujacy by sieszybko zorientowali. Oczywiście nie oskarżam go o oszustwa (musiał bym zebrac jakieś dowody), lecz z całą pewnością podejżewam. Jeśli chodzi o jego arogancję to musi mieć dobre plecy na Brodysach bo za takie zachowanie już dawno powinien mieć pernamentalnego bana.
Obrazek
Awatar użytkownika
Agnar
Szaman
Posty: 1003
Rejestracja: 02 maja 2005, 14:05
Lokalizacja: Piła

Re: Mały rekonesans :P

Post autor: Agnar »

Co do tego Bana to masz racje Azaqi... strasznie mnie wkurza jak on sobie przeklina i wyzywa innych graczy... i to bezkarnie... jakby ktorys z nas zaczol to pewnie odrazu by bana zgarnol... i niezmiernie mnie to wkurza... ze taki arogancki typek nie dosc ze wszystkich wkurza to jeszcze ma dobre fory u admina... i nic mu praktycznie za to nie grozi...

Jezeli chodzi o cheaty... moze uzywac wallhacka... bo czesto wie kto i gdzie sie kryje... nawet nie musi widziec w cieniu... wystarczy ze przez sciane zobaczy poruszajacego sie zlodzieja w swietle... i wtedy wszystko staje sie... "jasne" :|
Brudna robota, ale czysty zysk!
ODPOWIEDZ