Lost City w misji Assasins.

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: marek »

Leming pisze:Oczywiście, że szczały. Skoro moi szanowni przedmówcy pisali w ten sposób, to dlaczego ja miałem się wyłamywać?
mi się wydaje, że mówi się "szczyny" ;)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Dreen »

A to ja odkrylem nowe szczaly: szczaly ze szczynami. Moga gasic pochodnie a jesli strzeli sie tym w straznika on wrzeszczy: "Oh SH***! Someone just pissed on my face !!!@##!!!" i leci do najblizszej lazienki umyc sie, dzieki czemu wytracamy go z drogi patrolowania. Dodatkowo niektore stworzenia dostaja od szczyn obrazenia, z wyjatkiem burrikow, ktore dzieki szczynom lecza sie.

Szczaly ze szczynami mozna zdobyc biorac strzaly wodne i w najblizszej ubikacji kliknac na sedes. Dziala to jak szczaly ze swieta woda. Ew przy napotkaniu butelek z alkoholem mozna napelnc szczaly wlasnymi szczynami.
Awatar użytkownika
Gregorius
Egzekutor
Posty: 1716
Rejestracja: 28 maja 2003, 08:47
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Gregorius »

He he he.. dobre :)
Brothers in arms & beer...
Awatar użytkownika
Ozi
Młotodzierżca
Posty: 854
Rejestracja: 25 października 2003, 21:30
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Ozi »

Babcia z wnuczką leciały na autobus. Wnuczka leciała jak (strz)szczała a babcia szczała jak leciała :P
Awatar użytkownika
Flack
Szaman
Posty: 1023
Rejestracja: 19 lutego 2003, 13:44
Lokalizacja: Zyc zostalo: 2

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Flack »

Zdecydowanie wiecej bełtam niż szczelam.
There are people who reshape the world by force or argument,
but the cat just lies there, dozing; and the world quietly reshapes
itself to suit his comfort and convenience.
- Allen and Ivy Dodd
Awatar użytkownika
Edversion
Arcykapłan
Posty: 1405
Rejestracja: 21 sierpnia 2006, 10:19
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Edversion »

To nie jest miejsce na wasz spam. :evil: Bądźcie dorośli.

A na temat: Tam gdzie się zaczyna misję "Lost City" to w takim pomieszczeniu na prawo nic nie ma, a w misji "Assasins" jest tam kocioł z lawą.
*Raz sobie tam weszłem i mnie zabiło w 0.2 sekundy, chociaż miałem 100% życia :lol: *
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Dziarsky »

Leming pisze:Swoją drogą, czy ktokolwiek próbował wysadzić cienkie drzwi od katedry, zamiast te wielkie ciężkie na bramie?
Ano właśnie ciekawe :) Trzeba przy okazji spróbować :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dreen
Kurszok
Posty: 550
Rejestracja: 12 sierpnia 2006, 15:23
Lokalizacja: Żywiec/Kraków/Londyn

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Dreen »

zaraz zaraz... mowisz o tych gdzie sie wklada talizmany? ale po co je wysadzac skoro sa otwarte? a przed katedra jest wielka brama ktora najwyrazniej zamknela sie za Garrettem gdy on tam wszedl? Katedra jako nawiedzone miejsce widocznie nie akceptuje (byc moze czerpie moc z oka, chco slepego), by ktos drugi raz wyszedl stamtad zywy tym wejsciem...
Awatar użytkownika
Vrael
Mechanista
Posty: 351
Rejestracja: 31 stycznia 2006, 15:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Vrael »

Dziarsky pisze:
Leming pisze:Swoją drogą, czy ktokolwiek próbował wysadzić cienkie drzwi od katedry, zamiast te wielkie ciężkie na bramie?
Ano właśnie ciekawe :) Trzeba przy okazji spróbować :)
Próbowałem, nie działa. Gdy to zrobimy, Oko się śmieje i mówi, że trzeba znaleźć inną drogę. Próbowałem tak zrobić na początku.
- And...
- Remember to pickpocket the party guests?
Awatar użytkownika
Dziarsky
Garrett
Posty: 4861
Rejestracja: 02 listopada 2003, 12:26
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Dziarsky »

Vrael pisze:Próbowałem, nie działa. Gdy to zrobimy, Oko się śmieje i mówi, że trzeba znaleźć inną drogę. Próbowałem tak zrobić na początku.
No tak, oko się śmieje a bomby już nie mamy. Da się wysadzić bramę inną metodą niż tą dupną bombą ze zbrojowni ?
Obrazek
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: BodomChild »

Wróćmy do Lost City, Edversion podniecił się kiedy odkrył to wejście w misji Assassins. Ja odwrotnie, najpierw odkryłem to wejście w misji z Ramirezem, a później podnieciłem się, że to jest właśnie to wejście do Zaginionego Miasta, czy tam Karath-Din (tak to się pisze ? ;)) jak to woli.
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2564
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Leming »

Mnie zastanawia jak się Garrett wydostał. Wiemy, że niejako wciągnął go prąd i znalazł się w miejscu z wodospadem. Misja kończy się, gdy dochodzimy do tego wodospadu właśnie. Wątpię, żeby dał radę popłynąć w "górę".
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
Awatar użytkownika
waldeq
Kurszok
Posty: 517
Rejestracja: 03 grudnia 2006, 22:12
Lokalizacja: Południowa Dzielnica

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: waldeq »

To juz wie tylko sam Garrett. :))
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: marek »

system lin i kotwiczek i jakoś mu się udało ;) poza tym dla G. nie ma rzeczy niemożliwych 8-)
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Marzec »

Były, były... pamiętasz wejście do kryjówki Keeperów? Są tam ruchome płyty w podłodze uruchamiające pułapki ze strzałami, te często trafiają w drewniane słupy i można je poddać "recyclingowi" :)
Zdradź gdzie jest to wejście :-D
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Kapitan Smith
Poganin
Posty: 750
Rejestracja: 21 października 2006, 12:31
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Kapitan Smith »

? Czyżby kolega nie przeszedł "jedynki"? A może pamięć zawodzi? :-)

W każdym razie musisz najpierw dojść do katedry i wysłuchać oka. Potem będąc na takiej wysepce xD (na mapie miejsce z narysowanym kluczem) zapalić lampki przy posągu Strażnika. Wtedy coś zobaczysz.
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Marzec »

Rzeczywiście pamięc zawiodła... A już myślałem, że o czym innym mowa :( przepraszam za spam :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: BodomChild »

A mnie ciekawi to wyjście z Lost City zrobione przez Mechanistów, którym wychodzimy w misji Kidnap. Gdzie ono prowadzi ? Bo na pewno nie tam gdzie wchodziliśmy w jedynce. :roll:
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Marzec »

Mechaniści poprostu zbudowali nowy korytarz, jego nie znajdziesz w jedynce. A poco ci wiedzieć GDZIE wychodzi to wyjście to ja nie wiem :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
BodomChild
Złodziej
Posty: 2419
Rejestracja: 15 maja 2006, 23:32
Lokalizacja: Pabianice

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: BodomChild »

Już takie mam zboczenie, że wszystko muszę wiedzieć :-D . To wyjście mi zwyczajnie nigdzie nie pasuje, ale chyba za bardzo drążę :P .
PAŃSTWO POLSKIE ODZYSKUJE GODNOŚĆ
Awatar użytkownika
Caer
Szaman
Posty: 1054
Rejestracja: 05 stycznia 2003, 13:23
Lokalizacja: Karath-din
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Caer »

Pewnie gdzieś w Mieście (w jakimś cichym zaułku, żeby wychodzący z ziemi Mechaniści nie za bardzo rzucali się w oczy ;)). Widocznie Mechaniści nie chcieli się moczyć za każdym razem, jak będą wychodzić z Karath-din ;).
bob
Szaman
Posty: 1161
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 10:44
Kontakt:

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: bob »

Edversion pisze:Nie wiem, czy już to odkryliście, ale ja gram w misje "Assasins" T1. Doszłem do rezydencji Ramireza, ale zamiast tego zacząłem rozglądać się po mieście miejąc nadzieję, że odkryję coś ciekawego. Rozglądam się i rozglądam i doszłem do ciekawego miejsca. Tam, gdzie zaczyna sie misja "Lost City" (jest to w jakimś mieście) to byłem w tamtym miejscu. Tylko nie ma takiego złotego gulika. Płynę w wodzie, i tam jest ten zamek, do którego potrzebny jset klucz otwierający Zaginione Miasto.

Bardzo mnie to podnieciło.

I mam pytanie, czy już ktoś wcześniej to odkrył czy nie? Jak ktoś chce znaleźć te miejsce to proszę skontaktować się ze mną.
Jak przechodziłem misję "Assassins" na poziomie trudności ekspert to nie mogłem nie zauważyć tego miejsca - na tym poziomie trudności trzeba jeszcze wykonać polecenie ucieczki. "The Lost City" jak wiadomo bez względu na poziom trudności zaczyna się w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o mnie, to odkrycie tego mnie po prostu wzruszyło.
Aen
Mechanista
Posty: 423
Rejestracja: 01 listopada 2002, 12:43
Lokalizacja: Elbląg

Re: Lost City w misji Assasins.

Post autor: Aen »

_OskaR pisze:Wystarczy, że wpiszesz linijkę Garrett_long_hands w user.cfg i możesz zabierać wszystko, co masz w zasięgu wzroku. Oko też da się zabrać, ale potem i tak weźmiesz je jeszcze raz.
Zrobiłem tak w Thiefie Gold jak napisane, ale nic nie zmienia się, dlaczego?
Kobiety są jak szanse - niewykorzystane, mszczą się okrutnie!
ODPOWIEDZ