ISDN -dobre to?

Zajrzyj tutaj, jeśli masz ochotę pogawędzić, poplotkować i wtrącić swoje trzy grosze do dyskusji na tematy niemające wiele wspólnego z Thiefem.

Moderator: Bruce

Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bańan »

Też mam ISDN w Tepsie. Na stronie dialogu jest bardzo ciekawa informacja http://www.dialog.pl/dialog/main/sub.ph ... news_id=38
Może ktoś wie czy na podstawie tej umowy będe mógł np. wziąć sobie pakiet z Dialogu nadal będąc abonentem TPSA.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bandit »

No i czy w dialogu można kożystać z dwóch kanałów bez żadnych dodatkowych opłat?
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bańan »

Gdy masz pakiet tak. To wszystko jest na ich stronie w zakładce internet.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bandit »

:( Ja chyba nie mogę wykupić pakietu w dialogu bo niema mojego wojewódźtwa na liście z numerami http://www.dialog.pl/dialog/internet/in ... ana_nr.htm
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bańan »

Czytałeś moją wiadomość do której dałem link. Jest tam napisane, żę abonenci TPSA mogą korzystać z usług Dialogu czyli pakietu chyba też ale tego nie wiem trzeba byłoby zadzwonićdo nich i się dowiedzieć. Jak ktoś już coś napewno wie niech napisze.
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Maveral »

Moim zdaniem to się nie opłaca mimo wielu tam obniżek itd. Najlepiej pogrzebać po ofertach firm prywatnych. U mnie teraz zakłada firma o nazwie "Leon" stałe łącze radiowe. No a okazja jest niezła, bo za podłączenie 200 zł, a potam miesięcznie 50 zł. Pytałem się kolesia z innego osiedla, gdzie ta sama firma założyła im stałe i mają transfer ok. 25-30. Warto się porozglądać, bo niekiedy trafiają się okazje.
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
skurczfun
Paser
Posty: 195
Rejestracja: 02 lipca 2003, 03:14
Lokalizacja: stolica
Kontakt:

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: skurczfun »

Cóż... a ja mieszkam w wawie i mam Astercity, czyli internet z kablówką i jestem bardzo z tego zadowolony (bo z szybkich serwerów ściągam 60-80 kb/s) no może oprócz jednej sytuacji, kiedy chamsko mi odłączyli, bo nie doszło do nich potwierdzenie zapłacenia rachunku... a kosztuje to razem z kablówą 150 PLN miesięcznie...
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bandit »

No tak ale jeżeli ktoś mieszka w małym mieście (około 35 000 mieszkańców) to niema zbyt dużego wyboru. Jest co prawda u nas w mieście jakaś tam sieć "Lanet" ale podobno nie warto bo przez cały czas się pieperzy. http://www.lanet.szczytno.pl/ofirmie.htm
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bańan »

Tak stałe przez radio jest dobre ale jak mieszka się w bloku w domu prywatnym to nie ma sensu. U mnie w mieście ok 45 tyś., są dwie firmy które oferują łącze przez radio ale tylko jedna ma ofertę dla domów prywatnych instalacja 800 zł abonament 35 zł (i ciągle rośnie zaczynali od 20 zł) prędkość taka sobie. Nikt nie wie co z pakietami dialogo dla abonentów TPSA?
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Maveral »

Bandit ja mieszkam w małym miasteczku (ledwie 20 tys. ludzi) i nie narzekam, bo u nas panuje teraz prawdziwy boom na internet. Wszędzie zakładają stałe, a na terenie miasta jest chyba z 7 cafe. No, ale już nie mogę się doczekać jak mi założą. I jeszcze jedna sprawa. Słyszałem o połączeniu przez gniazdko elektryczne. O co w tym chodzi i czy jest to szybkie?
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Bandit
Strażnik Glifów
Posty: 4357
Rejestracja: 08 października 2002, 18:23
Lokalizacja: Szczytno

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Bandit »

Szybie to pewnie i jest ale wszystko zależy od elektrowni. A i sprzęt do odbiru netu jest podobno bardzo drogi więc narazie nic z tego.
:chase: :shoot: :guard:
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: ISDN -dobre to?

Post autor: Nivellen »

Czytałem w gazecie reklamę Tele2, że to niby bez kabli i szybko (512) tylko z ceną coś im się chyba pozajączkowało 600zł instalka 99 abonament miesięczny :!: :?:
ODPOWIEDZ