End of the Bloodline Pomocy

Wstąp tutaj, jeśli utknąłeś w którejś misji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię i podzielić się przemyśleniami na temat OMs z poszczególnych części Thiefa: 1, Gold, 2, T:DS oraz 4.

Moderator: Bruce

Lomass(6E03)
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 23 listopada 2007, 22:39
Lokalizacja: R-sko

End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Lomass(6E03) »

Używałem opcji szukaj i nic choć boję się że temat był po ruszany ale spróbuję więc w misji drugiej dotarłem do księgi gdzie pisze że dźwignia znajduję się w pokoju tego no jak on się nazywał dobra jakiegoś gościa i nie wiem gdzie jest jego pokój ani gdzie ta piwnica a nawet ta wielka głowa Lwa gdzie szukać tych rzeczy bo wałkuje już z milion razy dziennie tą misję i nic pomocy,
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Bruce »

Oj chłopie ciężko to widzę. To jest dopiero druga misja, a ty nie możesz znaleźć rzeczy, które są niemalże na widoku. Jeśli przeszedłeś dwie pierwsze części (w co wątpię), to z TDS nie powinieneś mieć najmniejszych problemów. Ta gra jest najprostsza ze wszystkich części. A co do komnaty, to jak wjedziesz windą na górę, miń strażnika otwórz drzwi i po lewej tam gdzie jest kilku strażników (jeden z pochodnią) oraz szlachcic z kluczem znajdziesz drzwi. przeszukaj dokładnie pokój. Przekręć dźwignię i zabierz klucz z jednego regałów na książki. Piwnica jak rozumiem to jest skarbiec. Znajduje się tuż obok strażnicy. Łatwo tam trafić, ponieważ jeden ze strażników jest dosyć gruby. Nie rozumiem o co ci chodzi z tą głową lwa. Ta głowa dotyczy tylko samego początku misji i ułatwia ona dostanie się do wnętrza posiadłości.
PS. I ty twierdzisz, że TDS ma najlepszą fabułę, jak dopiero przeszedłeś trening. Zanim się wypowiesz na temat tej gry najpierw ją przejdź.
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Lomass(6E03)
Bełkotliwiec
Posty: 21
Rejestracja: 23 listopada 2007, 22:39
Lokalizacja: R-sko

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Lomass(6E03) »

Ale mój kolega kazał założyć ten temat ja przeszedłem TDS ale płyta mi się zgubiła więc pożyczyłem i jestem po dwóch dniach w misji Still Life With Blackjack.
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Bruce »

Weź się przestań wypierać kolegą. Dlaczego sam mu nie podpowiesz, skoro jak twierdzisz, zaszedłeś tak daleko.
Lomass(6E03) pisze:estem po dwóch dniach w misji Still Life With Blackjack
No to gratulacje. W dwa dni przejść prawie całą grę. Normalnie fenomen z ciebie. Takie małe pytanie kontrolne, żeby wiedzieć czy naprawdę jest w tej misji. Kim jest Gamall?
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: marek »

a może jest od dwóch dni w misji "still Life with Blackjack"? ;) To byłoby wielce prawdopodobne.
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Henry
Arcykapłan
Posty: 1420
Rejestracja: 10 października 2003, 22:15
Lokalizacja: Piła

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Henry »

Bruce, chyba zauważyłeś, że nasz nowy kolega Lomass, jest dzieckiem Neo, więc na początku daj Mu trochę forów ;)
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: eLPeeS »

A TDSa ma pewnie z CDAction :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Łucznik »

dawno nie zagladałem nawet nie miałem czasu pograć w gierke. Nie wiem czy to ma znaczenie jaka wersja(mam wersje angielską z polskimi napisami-dla ułatwienia ta gra była ostatnio w cd action)
xD no ma ale co to ma do rzeczy

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 17:31 ]
Lomass(6E03) pisze:jestem po dwóch dniach w misji Still Life With Blackjack.
jasne xD a ja przeszedłem przytulisko xD(dla niezorietowanych to nie przeszedłem a to był sarkazm)
Awatar użytkownika
Bruce
Strażnik Glifów
Posty: 3835
Rejestracja: 06 maja 2003, 17:58
Lokalizacja: Lublin
Płeć:

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Bruce »

Łucznik pisze:a ja przeszedłem przytulisko xD(dla niezorietowanych to nie przeszedłem a to był sarkazm)
Lepiej by wyglądało gdybyś napisał np. że ogłuszyłeś Gamall :))
Tomorrow comes tomorrow goes
But the cloud remains the same
Wonder why he’s feeling down
Tears of a clown
Obrazek
Awatar użytkownika
eLPeeS
Garrett
Posty: 3880
Rejestracja: 21 października 2004, 15:55

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: eLPeeS »

Bruce pisze:xD no ma ale co to ma do rzeczy
Potwierdza to co mówiłem, czyli że jak dadzą TDSa w CDA to na forum zaczną pojawiać się nowi użytkownicy w osobach dzieci Neo, które generalnie, jak głosi moja teoria, bardzo cenią sobie to czasopismo, między innymi ze względu na ogrom dodatków w postaci pełnych wersji, dużych ilości kolorowych obrazków i coraz mniejszych obszarów z tekstem :-)
"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice."
Łucznik
Arcykapłan
Posty: 1305
Rejestracja: 21 października 2006, 19:15

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Łucznik »

oO oO ja jestem Bruce?!?!?

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 19:27 ]
eLPeeS pisze: dużych ilości kolorowych obrazków i coraz mniejszych obszarów z tekstem
to mnie właśnie irytuje ja wole czytać bo obrazek mi nic nie powie :P

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 19:28 ]
Bruce pisze:ogłuszyłeś Gamall
tym mnie rozwaliłeś
Awatar użytkownika
Leming
Złodziej
Posty: 2565
Rejestracja: 17 stycznia 2005, 10:16
Lokalizacja: Statua postępu

Re: End of the Bloodline Pomocy

Post autor: Leming »

Łucznik pisze:
Bruce pisze:ogłuszyłeś Gamall
tym mnie rozwaliłeś
Słabo pamiętam, ale czy to aby nie Bukaremu udało się skręcić Gamall kark przy użyciu flaszki z olejem? Więc kto wie, może komuś innemu by się udało wymyślić jakiś jeszcze jeden sposób na eliminację. :)
Kupię Azjatkę - najlepiej Japonkę (może być używana)

Suma całkowitej ilości Informacji we Wszechświecie jest stała i jest równa 0 (zero)
ODPOWIEDZ